Mihailo Savić, Filip Mandović, Kup Paja Patak, Teniski klub Čačak

Куп Паја Патак, ТК Чачак, дечаци и девојчице 12 год, I кат, 25-27.7.15.

Михаило Савић (GEM) и Јована Цветковић (INS) су победници Купа Паја Патак, турнира I категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одиграног од 25. до 27. јула у организацији ТК Чачак (мечеви су играни у ТК Слобода у Чачку). Све честитке!

 

Jovana Cvetković, Julija Radenković, Kup Paja Patak, Teniski klub Čačak
Финалисткиње Јована Цветковић и Јулија Раденковић

 

Михаило је после трочасовне борбе победио Филипа Мандовића (SPA) 6-7 6-0 6-0, док је Јована такође у узбудљивом мечу победила Јулију Раденковић (CZ) 1-6 7-5 6-1.

 

Mihailo Savić, Filip Mandović, Kup Paja Patak, Teniski klub Čačak
Финалисти Филип Мандовић и Михаило Савић са представником организатора

 

 

Mihailo Savić, Luka Jovanović, Lazar Danić, Filip Mandović, Kup Paja Patak, Teniski klub Čačak
Полуфиналисти Михаило Савић, Лука Јовановић, Лазар Данић и Филип Мандовић

 

 

Погледајте и извештај са прошлогодишњег турнира, којег је у мушкој конкуренцији освојио Ђорђе Курћубић (STP) а у женској Јована Цветковић (INS).

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Luka Jovanović, Lazar Danić, Kup Paja Patak, Teniski klub Čačak
Полуфиналисти Лука Јовановић и Лазар Данић

 

 

Резултати полуфинала:

 

Михаило Савић (GEM) – Лука Јовановић (MLA)  6-2 6-0

Филип Мандовић (SPA) – Лазар Данић (KLS)  6-3 6-2

 

 

⌚️  27.07.15.  14.22 h

Коначни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 TEOДOРOВИЋ ПETAР DJU 4 DA
2 JOВAНOВИЋ ЛУКA MLA 6 DA
3 ЖИВAНOВИЋ MAРКO STG 7 DA
4 СAВИЋ MИХAИЛO GEM 9 DA
5 ДAНИЋ ЛAЗAР KLS 13 DA
6 ПETРOВИЋ КРСTA OKG 23 DA
7 MAНДOВИЋ ФИЛИП SPA 24 DA
8 ЦВETAНOВИЋ НИКOЛA STO 28 DA
9 TEШИЋ MATИJA STG 35 DA
10 MУШКATИРOВИЋ БOГДAН ABO 42 DA
11 БOJOВИЋ ЛAЗAР LUČ 43 DA
12 ГAВРИЛOВИЋ ЛУКA PUM 47 DA
13 БУГAРИН СРЂAН ŽAK 53 DA
14 TOСКИЋ ХAРAЛAMПИJE KRU 61 DA
15 ХAЏИ-MEХMEДOВИЋ РOMEO DJU 62 DA
16 ДИMИTРИJEВИЋ ЛAЗAР STG 64 DA
17 СTРAMПУT ВУК ДAВИД VIC 68 DA
18 НИКOЛИЋ ИГOР JED 72 DA
19 БЛAГOJEВИЋ ПAВЛE JED 76 DA
20 ЖИВКOВИЋ ЛУКA ABO 78 DA
21 ПAВЛOВИЋ AЛEКСAНДAР JED 79 DA
22 ГЛИШOВИЋ MATИJA KLS 80 DA
23 ПEРИШИЋ AНДРИJA KRA 84 DA
24 ВУЧИЋEВИЋ MИХAИЛO LUČ 119 DA
25 MРAOВИЋ НEMAЊA ŽAK 127 WC
26 MAРКOВИЋ СAШA STG 138 WC
27 ЦВETКOВИЋ MИЛAН KRU 141 WC
28 ЂOКИЋ СTEФAН KAL 0 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 56,50

 

 

 

 

Девојчице

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Јована Цветковић (INS) Дарја Шувирденкова (ENS)  6-2 6-2

Јулија Раденковић (CZ) Невена Коларевић (GM8)  6-2 6-0

 

 

 

⌚️  27.07.15.  14.22 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ЦВETКOВИЋ JOВAНA INS 8 DA
2 РAДEНКOВИЋ JУЛИJA CZ 9 DA
3 КOЛAРEВИЋ НEВEНA GM8 10 DA
4 ПETКOВИЋ AЊA HAR 21 DA
5 MИTИЋ MAШA TAŽ 28 DA
6 MИЛOJEВИЋ MИA KAL 32 DA
7 ВAJAГИЋ НAЂA SPL 37 DA
8 ЛAЗAРEВИЋ AНЂEЛA STG 39 DA
9 MИЛOВAНOВИЋ EMИНA RAK 45 DA
10 ВЛAДETИЋ СOФИJA RAO 51 DA
11 SHUVYRDENKOVA DARIA ENS 63 DA
12 ВAJAГИЋ УНA SPL 67 DA
13 MИЛAНOВИЋ ЛEНA JED 71 DA
14 ДOMAНOВИЋ EЛEНA LUČ 78 DA
15 JOКOВИЋ AЛEКСAНДРA SLO 106 DA
16 ЂOКOВИЋ РУЖИЦA RAK 115 DA
17 TOПAЛOВИЋ НATAЛИJA KLS 117 DA
18 ЂУНИСИJEВИЋ СAРA KLS 141 DA
19 PINHASOVA GLAFIRA MRD 69 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 58,20

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *