Daria Shuvyrdenkova, Darja Šuvirdenkova, Lola Radivojević, Nikola Živković, Kup Srbije u tenisu za devojčice do 12 godina, Teniska akademija Živković Niš

Куп Србије, ТАЖ Ниш, девојчице 12 год, 1. кат, 30.1-1.2.16.

Победница Купа Србије, турнира 1. категорије за девојчице до 12 година, одиграног од 30. јануара до 1. фебруара у Тениској академији Живковић у Нишу, је прва носитељка Дарја Шувирденкова (ENS). Честитамо!

 

У финалу је победила другу носитељку Лолу Радивојевић (JAS) 6-4 6-3.

Треће место су освојиле Мина Милосављевић (TAŽ) и Ива Шепа (WIN).

 

Daria Shuvyrdenkova, Darja Šuvirdenkova, Lola Radivojević, Kup Srbije u tenisu za devojčice do 12 godina, Teniska akademija Živković Niš
Финалисткиње Дарја Шувирденкова и Лола Радивојевић

Погледајте како је протекао турнир прошле године, којег је освојила Сенка Делетић (TRI).

 

 

Daria Shuvyrdenkova, Darja Šuvirdenkova, Lola Radivojević, Nikola Živković, Kup Srbije u tenisu za devojčice do 12 godina, Teniska akademija Živković Niš
Атмосфера на финалном мечу, 1. фебруар 2016.

 

Резултати полуфинала:

 

Дарја Шувирденкова (ENS) – Мина Милосављевић (TAŽ)  6-2 6-3

Лола Радивојевић (JAS) – Ива Шепа (WIN)  6-3 6-4

 

 

?  1.2.16.  13.29 h

Главни жреб, коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

 

Да би Ваше дете имало свој профил на Малим играчима, попуните образац овде:

Prijava malih tenisera, sajt o dečjem tenisu Mali igrači

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ШУВИРДЕНКОВА ДАРЈА ENS 3 DA
2 РАДИВОЈЕВИЋ ЛОЛА JAS 6 DA
3 РАДУНОВИЋ МИЛИЦА HAR 7 DA
4 НИКОЛИЋ ТЕОДОРА KRA 8 DA
5 МИТИЋ МАША TAŽ 9 DA
6 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИНА TAŽ 12 DA
7 ЗДРАВКОВИЋ ЕМИЛИЈА TAŽ 13 DA
8 МИЛОСАВЉЕВИЋ САРА TAŽ 16 DA
9 НИКОЛИЋ НАТАЛИЈА TAŽ 18 DA
10 ЉУБА ХРИСТИНА HAR 19 DA
11 ИВАНОВИЋ ЕЛЕНА DJU 20 DA
12 СТОЈАНОВСКИ ЛАРА BAN 21 DA
13 ШЕПА ИВА WIN 23 DA
14 СТАНКОВИЋ АЊА TAŽ 26 DA
15 РИСТИЋ МИА BOR 27 DA
16 МИХАЉЕВИЋ ТАРА REK 41 DA
17 МИЛЕНКОВИЋ НЕДА VEG 43 DA
18 СТОШИЋ ИВА ŠMC 45 DA
19 МИШЧЕВИЋ МАЈА WS 48 DA
20 НЕДЕЉКОВИЋ ДАНИЦА KRU 54 DA
21 ТРАНДАФИРОВИЋ ЈЕЛЕНА HV 67 WC
22 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 73 WC
23 МАРЈАНОВИЋ ТЕОДОРА TAŽ 81 WC
24 ЦВЕТКОВИЋ КАТАРИНА TAŽ 0 WC
25 ПОНОМАРЕНКО ВЛАДА CZ 92 QA
26 ИЛИЋ МАРИЈАНА KRU 0 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 32,20

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *