Mateja Gojković, Vuk Rađenović, Romeo Hadžimehmedović, Marko Nikolić, Marko Ristić, Kup Srbije u tenisu do 12 godina, Teniski savez Srbije, Teniski klub Olimp Beograd

Куп Србије, ТК Олимп Београд, дечаци 12 година, 1. кат, 28-30.1.17.

Матеја Гојковић (SPA) је победник Купа Србије, турнира 1. категорије за дечаке до 12 година, одржаног од 28. до 30. јануара 2017. године у ТК Олимп у Београду, у организацији Тениског савеза Србије. Честитамо!

У финалу је победио Вука Рађеновића (GAZ) 6-4 7-6(3).

Треће место су освојили Марко Николић (WIN) и Ромео Хаџимехмедовић (HAR).

Занимљиво да су у финалу дубла играла прва четири носиоца, исто као и у полуфиналу сингла.

Титулу у дублу су освојили Матеја Гојковић (SPA) и Ромео Хаџимехмедовић (HAR), савладавши Марка Николића (WIN) и Вука Рађеновића (GAZ) 7-6(3) 6-3.

Иначе, Матеја и Ромео су у полуфиналу дубла победили Андреја Комненића (GAZ) и Милана Цветковића (SPO) 7-6 6-4, а Марко и Вук су савладали Николу Лулића (REK) и Давида Ракића (REK) 6-1 6-3.

 

Mateja Gojković, Vuk Rađenović, Romeo Hadžimehmedović, Marko Nikolić, Kup Srbije u tenisu do 12 godina, Teniski savez Srbije, Teniski klub Olimp Beograd
Полуфиналисти сингла и финалисти дубла: Марко, Вук, Ромео и Матеја

 

Mateja Gojković, Romeo Hadžimehmedović, Kup Srbije u tenisu do 12 godina, Teniski savez Srbije, Teniski klub Olimp Beograd
Победници у дублу Матеја Гојковић и Ромео Хаџимехмедовић

 

 

Турнир је одигран на шљаци.

 

 

Kup Srbije u tenisu do 12 godina, Teniski savez Srbije, Teniski klub Olimp Beograd
Другари током Купа Србије навијају за Хамада у финалу Тарба

 

Резултати полуфинала:

 

Вук Рађеновић (GAZ)Марко Николић (WIN)  7-5 6-3

Матеја Гојковић (SPA)Ромео Хаџимехмедовић (HAR)  2-6 6-3 7-5

 

 

⌚ 30.1.17.  12.47 h

Коначни резултати:

 

Дубл:

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играчa Клуб Ранг
1 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 3 DA
2 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО HAR 4 DA
3 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 5 DA
4 НИКОЛИЋ МАРКО WIN 6 DA
5 ПЕРИЋ НИКОЛА BOR 10 DA
6 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 12 DA
7 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ GAZ 16 DA
8 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН SPO 17 DA
9 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО VEG 20 DA
10 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 21 DA
11 СТОЈЧИЋ АЛЕКСА GMX 26 DA
12 РАКИЋ ДАВИД REK 28 DA
13 СТАНКОВИЋ АЛЕКСА TOP 30 DA
14 ЛУЛИЋ НИКОЛА REK 32 DA
15 ХУЂЕЦ АЛЕКСАНДАР SBG 34 DA
16 ЈОВИЋ НИКОЛА TAŽ 41 DA
17 МИЛЕНКОВИЋ АЉОША HAR 43 DA
18 ЂОКИЋ МАТЕЈ SOL 46 DA
19 АРСИЋ НИКОЛА DJU 47 DA
20 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 50 DA
21 МАРКОВИЋ САША STG 11 WC
22 ХАЛАС ЛУКА SPA 51 WC
23 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO 55 WC
24 ПЕТКОВИЋ АЛЕКСА FP 95 WC
25 СТАБЛОВИЋ ИГОР CLA 67 QA
26 КРСТЕВСКИ ДАНИЈЕЛ KOV 80 QA
27 ПОЗДЕР ЗВЕЗДАН CZ 82 QA
28 АЛЕКСИЋ МАРКО MAT 84 QA
29 ЈОВАНОВИЋ ЈАКША CZ 119 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 39,10

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *