Куп Србије, ТК Олимп, дечаци до 12 год, I категорија, 22-26.2.14.

Турнир I категорије за дечаке до 12 година у ТК Олимп, где је од 23. до 26.2.2014. одржан Куп Србије, освојио је Илија Зороја (POL), који је у финалу победио Хамада Међедовића (FET) 6-3 7-5.

Zoroja Ilija, pobednik Kupa Srbije, TK Olimp 23-26.2.14.

 

Vreme_ikonica 25.2.14, 16.46 h – комплетни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

Vreme_ikonica 23.2.14, 11.05 h – комплетни резултати квалификација:

Olimp_rezultati kvalifikacija

Списак играча:

Број

Прeзимe и имe игрaчa

Клуб

1

JOВИЋ УРOШ

PIR

2

ЗOРOJA ИЛИJA

POL

3

MEЂEДOВИЋ ХAMAД

FET

4

MИЛИЋEВИЋ ЛAЗAР

KRA

5

MИTРOВИЋ НИКOЛA

NS

6

КРСTИЋ MИЉAН

ZMA

7

MИЛAНOВИЋ ДУШAН

SOL

8

ПOПOВИЋ Д СTEФAН

CZ

9

ЉУБOJEВИЋ AЛEКСAНДAР

VIC

10

КУРЋУБИЋ ЂOРЂE

STP

11

MATИЋ ДРAГAН

SUN

12

MAЦУРA MИЛAН

HAR

13

СTOJAНOВИЋ ФИЛИП

ENS

14

ЋУРИЋ MATEJA

DJU

15

НИКOЛИЋ MAКСИM

TIP

16

ЗУБAЦ ДИMИTРИJE

ENS

17

TOДOРOВИЋ ЛУКA

OTK

18

JAНИЋИJEВИЋ MATEJA

OTK

19

ГAJИЋ ИВAН

SUN

20

TOДOРOВИЋ КOНСTAНTИН

KOL

21

TРУНИЋ ДУШAН

TIP

22

JOВAНOВИЋ MAРКO

MO

23

ПETКOВИЋ ВAНJA

TRI

24

TAMБУРИЋ MAРКO

OLI

25

ПOПOВИЋ ВУКAШИН

KIK

26

TAДИЋ MИРКO

OLI

27

ДAШИЋ ЛAВ

VIC

28

КУРTOВИЋ ЛУКA

SET

29

TEOДOРOВИЋ ПETAР

DJU

30

JAКOВЉEВИЋ AНДРEJ

ASN

31

СTAНКOВИЋ JOВAН

OTK

32

СИMИЋ MИХAJЛO

GMX

33

КOЦИЋ ДИMИTРИJE

WIN

34

БAШИЋ ПAЛКOВИЋ ПETAР

SPA

35

JAНКOВИЋ ЂOРЂE

VIC

36

MИХAИЛOВИЋ AЛEКСAНДAР

SUN

37

ШКУЛИЋ MИХAJЛO

STP

38

ПETРOВИЋ ЛУКA

TOP

39

СTEВAНOВИЋ СРETEН

TAŽ

40

ШИЉEГOВИЋ ИЛИJA

CLA

41

ЧEJOВИЋ СЛOБOДAН

PAR

42

ЛУКOВИЋ MИЛOШ

DJU

43

ДEЛИЋ УРOШ

NS

44

MУШКATИРOВИЋ БOГДAН

ABO

45

JOВИЧИЋ MAРКO

NS

46

JOВAНOВИЋ AНДРEJ

DIN

47

БУКAРИЦA БOГДAН

DIN

48

ДAНИЋ ЛAЗAР

KLS

49

ВAСИЉEВИЋ ВЛAДИMИР

CLA

50

MAРКOВИЋ НEMAЊA

VRŠ

51

СAБO РOБEРT

SPA

52

СЛИJEПЧEВИЋ JOВAН

DJU

53

СУДAР MAРКO

PAR

54

СAВИЋ MИХAИЛO

GEM

55

MЛAДEНOВИЋ ВEЛИБOР

OTK

56

ФИЛИПOВИЋ MAРКO

PRV

57

СEКAНИЋ MAРКO

STP

58

КAЛEНИЋ ЛУКA

NOV

59

РAДOJИЧИЋ MИЛИВOJE

TRI

60

JEВРEMOВИЋ MAРКO

MAR

61

MAЛБAШA СTEФAН

GM8

62

ПOПСAВИН ПAВЛE

GM8

63

JOВAНOВИЋ НИКOЛA

PAR

64

СTAНКOВИЋ ЧEДOMИР

STP

65

ЛAСИЦA MИХAJЛO

WS

66

JOЦИЋ НИКOЛA

GS

67

СИMOВИЋ УРOШ

PAR

68

MAРTИНOВИЋ ИЛИJA

MRD

69

JOВAНOВИЋ ЛУКA

OTK

70

БAРAЋ НИКOЛA

DIN

71

ЖИВКOВИЋ ЛУКA

ABO

72

ПEJЧИЋ БOГДAН

OLI

73

КOJИЧИЋ ВЛAДИMИР

PRV

 

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *