Ognjen Pavlović, Dimitrije Zubac, Kup Srbije u tenisu do 14 godina, Teniski klub Sunrise Šabac

Куп Србије, ТК Sunrise Шабац, дечаци 14 год, 1. кат, 6-8.2.16.

Огњен Павловић (POŽ) је победник Купа Србије, турнира 1. категорије за дечаке до 14 година, одиграног од 6. до 8. фебруара у ТК Sunrise у Шапцу. Све честитке!

 

У финалу је победио 1. носиоца Димитрија Зупца (NNS) 1-6 6-2 6-4.

Треће место су освојили Илија Зороја (DRI) и Лука Тодоровић (CZ).

 

Ognjen Pavlović, Dimitrije Zubac, Kup Srbije u tenisu do 14 godina, Teniski klub Sunrise Šabac
Огњен Павловић и Димитрије Зубац са судијом Иваном Црногорцем

 

Турнир је судио Иван Црногорац.

 

 

Резултати полуфинала:

 

Димитрије Зубац (NNS) – Илија Зороја (DRI)  2-6 6-4 6-2

Огњен Павловић (POŽ)Лука Тодоровић (CZ)  7-5 7-5

 

 

?  8.2.16.  16.35 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

 

Да би Ваше дете имало свој профил на Малим играчима, попуните образац овде:

Prijava malih tenisera, sajt o dečjem tenisu Mali igrači

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играчa Клуб Ранг
1 ЗУБАЦ ДИМИТРИЈЕ NNS 1 DA
2 ТОДОРОВИЋ ЛУКА CZ 3 DA
3 ПАВЛОВИЋ ОГЊЕН POŽ 4 DA
4 ТРУНИЋ ДУШАН VIC 7 DA
5 ГАЈИЋ ИВАН SUN 9 DA
6 ЗОРОЈА ИЛИЈА DRI 10 DA
7 РАДОВИЋ САВА DRI 11 DA
8 МАТИЋ ДРАГАН SUN 12 DA
9 МАРЂОНОВИЋ АЛЕКСА CZ 13 DA
10 КУРЋУБИЋ ЂОРЂЕ STP 14 DA
11 ЉУБОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДАР VIC 15 DA
12 ЋУРИЋ МАТЕЈА DJU 24 DA
13 СТИПИЋ ФИЛИП SPA 26 DA
14 МИХАИЛОВИЋ АЛЕКСАНДАР SUN 28 DA
15 КЛИСУРИЋ МАРКО NNS 30 DA
16 СУДАР МАРКО AGR 31 DA
17 СЛИЈЕПЧЕВИЋ ЈОВАН DJU 34 DA
18 ПОПОВИЋ ВУКАШИН VIN 35 DA
19 БАШИЋ ПАЛКОВИЋ ПЕТАР SPA 37 DA
20 ТЕОДОРОВИЋ ПЕТАР DJU 38 DA
21 КАЛЕНИЋ ЛУКА DRI 40 WC
22 КУРТОВИЋ ЛУКА SET 42 WC
23 МАНДОВИЋ ФИЛИП SPA 48 WC
24 БУКОРОВИЋ СТЕФАН SUN 49 WC
25 СТАНКОВИЋ ЧЕДОМИР CZ 93 QA
26 БУКАРИЦА БОГДАН CZ 118 QA
27 МЕДЕНИЦА МИЛОШ BAN 122 QA
28 ПРЕОЧАНИН СТРАХИЊА ADV 134 QA
29 СИМЧЕВИЋ ПАВЛЕ SLZ 137 QA
30 ДАШИЋ МИЛОШ TIP 168 QA
31 СТРАМПУТ ВУК ДАВИД HAR 92 WCQ

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 46,00

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *