Marko Miladinović, Letnje prvenstvo Srbije do 16 godina, Teniska akademija Živković Niš

Летње првенство Србије до 16 година, девојке и младићи, ТАЖ Ниш, A кат, 21-26.5.16.

Летње првенство Србије за девојке и младиће до 16 година, турнир А категорије, одржано је од 21. до 26. маја у Тениској академији Живковић у Нишу. Турнир је судио Марко Петровић.

 

Победници су Марко Миладиновић (REK) и Тамара Малешевић (DJU). Честитамо!

Марко је данас у финалу победио Бодина Жарковића (CZ) 6-4 6-1, док је Тамара јуче после преокрета победила Анђелу Скробоњу (SPA) 3-6 6-2 6-4.

Треће место су код девојака освојиле Михаела Ђаковић (CZ) и Теодора Ристић (TAŽ), а код младића Ђорђе Радан (WIN) и Кристиан Јухас (SPA).

 

Tamara Malešević, Letnje prvenstvo Srbije do 16 godina, Teniska akademija Živković Niš
Нова шампионка Србије до 16 година Тамара Малешевић

 

Марко Миладиновић је овом титулом наставио сјајан низ резултата на ITF турнирима до 18 година, где је освојио титулу на Montenegro Open 2016 у Улцињу, и 2. место на Ozerov Cup-у у Рјазању.

 

Данас смо замолили Марка да нам каже који би савет дао деци која почињу да тренирају тенис:

 

 

 

 

Marko Miladinović, Letnje prvenstvo Srbije do 16 godina, Teniska akademija Živković Niš
Марко Миладиновић на Летњем првенству Србије у ТАЖ-у

 

 

Anđela Skrobonja, Tamara Malešević, Letnje prvenstvo Srbije do 16 godina, Teniska akademija Živković Niš
Финалисткиње Анђела Скробоња и Тамара Малешевић

 

 

 

 

 

Младићи

 

 

Резултати полуфинала:

 

Марко Миладиновић (REK) – Ђорђе Радан (WIN)  6-2 6-2

Бодин Жарковић (CZ) – Кристиан Јухас (SPA)  Кристиан је предао меч због пробадања

 

 

?  26.5.16.  11.43 h

Коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

Квалификације, коначни резултати:

Letnje prvenstvo Srbije do 16 godina, Teniska akademija Živković Niš

 

Дубл:

Letnje prvenstvo Srbije do 16 godina, Teniska akademija Živković Niš

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Страни Домаћи статус
1 МИЛАДИНОВИЋ МАРКО REK 7 0 DA
2 ДРОБЊАКОВИЋ МИХАЈЛО CZ 0 2 DA
3 СУВАЈАЦ СТЕФАН CZ 0 3 DA
4 ЋИРИЋ АЛЕКСА REM 0 4 DA
5 РАДАН ЂОРЂЕ WIN 0 7 DA
6 МАРКОВИЋ ВУК VOJ 0 9 DA
7 ВУКОВИЋ МИЛОШ SPA 0 10 DA
8 ЈУХАС КРИСТИАН SPA 0 11 DA
9 РАДОВАНОВИЋ ТАДИЈА SET 0 13 DA
10 ЦВЈЕТАН МИРОСЛАВ DJU 0 14 DA
11 СТЕФАНОВИЋ ЛУКА TAŽ 0 16 DA
12 ПЕЈЧИЋ ВЕЉКО TAŽ 0 17 DA
13 ЖАРКОВИЋ БОДИН CZ 0 18 DA
14 ЖИВКОВИЋ БОРИС KRU 0 19 DA
15 НЕДЕЉКОВИЋ МИЛОШ SLA 0 22 DA
16 ИВИЋ СТЕФАН EUR 0 24 DA
17 ВАСИЋ НИКОЛА TIP 0 30 DA
18 ЋИРКОВИЋ ЈОВАН HAR 0 31 DA
19 ОМЧИКУС ДРАГАН DIN 0 33 DA
20 ГОЦИЋ ЈАНКО KOS 0 34 DA
21 ДРАГАНИЋ ВАСИЛИЈЕ SET 0 35 DA
22 СУБАНОВИЋ НЕМАЊА CZ 0 40 DA
23 ИСКРЕНОВИЋ СТЕФАН PRV 0 41 DA
24 ЖУГИЋ МАТИЈА DJU 0 43 DA
25 ПЕТРОВ КОСТА CZ 0 44 WC
26 РАДЕНКОВИЋ ЛАЗАР PIR 0 66 WC
27 ДОБРЊАЦ ВАЊА CZ 0 96 WC
28 НИКОЛИЋ НИКОЛА TAŽ 0 104 WC
29 ОБРАДОВИЋ ДАВИД DJU 0 46 QA
30 ПУРИЋ НИКОЛА REK 0 47 QA
31 ВЕЛИЧКОВИЋ МИЉАН REK 0 52 QA
32 ТОДОРОВИЋ УРОШ BAN 0 53 QA
33 МИЛИКИЋ МАТИЈА MED 0 54 QA
34 МИТРИЋ ДРАГУТИН AGR 0 57 QA
35 САВИЋ ИВАН GAZ 0 61 QA
36 ПЕШИЋ АЛЕКСА DIN 0 65 QA
37 НОВАКОВИЋ НОВАК TNT 0 68 QA
38 РАДОСАВЉЕВИЋ МИХАИЛО BAN 0 70 QA
39 РАДАНОВИЋ СТРАХИЊА SPA 0 74 QA
40 ТОШИЋ НЕМАЊА PUM 0 77 QA
41 КОВАЧЕВИЋ РАДИВОЈЕ STP 0 88 QA
42 РАКОЧЕВИЋ МИРО CLA 0 94 QA
43 МАРЈАНОВИЋ НЕМАЊА KOS 0 100 QA
44 КОСТИЋ МАРКО REM 0 105 QA
45 РАДОЈКОВИЋ МИЛАН CZ 0 108 QA
46 ЖИВАНОВИЋ НИКОЛА VEG 0 117 QA
47 СИМЕУНОВИЋ АЛЕКСАНДАР SUN 0 120 QA
48 АДАМОВИЋ ВУК EUR 0 179 QA
49 ВАСИЉЕВИЋ КОНСТАНТИН VEG 0 195 QA

 

 

Letnje prvenstvo Srbije do 16 godina, Teniska akademija Živković Niš

 

Девојке

 

 

Резултати полуфинала:

 

Анђела Скробоња (SPA)Михаела Ђаковић (CZ)  7-5 6-0

Тамара Малешевић (DJU) – Теодора Ристић (TAŽ)  6-3 6-2

 

 

?  25.5.16.  17.15 h

Коначни резултати:

 

Квалификације, коначни резултати:

Letnje prvenstvo Srbije do 16 godina, Teniska akademija Živković Niš

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Статус
1 МИТРОВИЋ ТЕОДОРА CZ 2 DA
2 МИЛОВАНОВИЋ ЕЛЕНА KLS 3 DA
3 МАЛЕШЕВИЋ ТАМАРА DJU 5 DA
4 СКРОБОЊА АНЂЕЛА SPA 6 DA
5 РИСТИЋ ТЕОДОРА TAŽ 8 DA
6 КОЈЧИЋ ЕМИЛИЈА DIN 9 DA
7 ОСТОЈИЋ НАЂА HAR 10 DA
8 САВИЋ СОФИЈА TRI 11 DA
9 ЈОЦОВИЋ АНЂЕЛА SPL 13 DA
10 МАКСИМОВИЋ СИМОНА CLA 14 DA
11 ЈОКСОВИЋ ДОРОТЕЈА PRV 17 DA
12 ТОДОРОВИЋ АНЂЕЛА SET 24 DA
13 ДУДИЋ ДИНА CZ 25 DA
14 ДАКИЋ ТАРА SET 26 DA
15 ГУТИЋ АНАСТАСИЈА PRV 27 DA
16 ГАЈИЋ ЈОВАНА SAJ 32 DA
17 БАБИЋ ЈОВАНА SET 35 DA
18 ЂАКОВИЋ МИХАЕЛА CZ 37 DA
19 КОВАЧ ЈЕЛЕНА AGR 38 DA
20 ТМУШИЋ КСЕНИЈА PAR 41 DA
21 БРКИЋ АНДРИЈАНА HAR 42 DA
22 МИЛЕНКОВИЋ ДЕЈАНА VIC 43 DA
23 ЉУБИЋ МИЈА MED 44 DA
24 МАРЈАНОВИЋ ЈЕЛЕНА CZ 51 DA
25 ГВОЗДЕНОВИЋ САРА TMG 62 WC
26 ЕРАКОВИЋ ТАМАРА SET 95 WC
27 МЛАДЕНОВИЋ ДАРИЈА TAŽ 104 WC
28 СОКОВИЋ НЕВЕНА SAJ 0 WC
29 АЛЕКСИЋ АНДРЕА HAR 74 QA
30 ЈОВАНОВИЋ МАРИНА EUR 85 QA
31 ВАСИЋ СТАША PRV 86 QA
32 МИЛОШ МИЛА CZ 91 QA
33 ДИВАЦ ИВА CZ 108 QA
34 РАДЕНКОВИЋ ЈУЛИЈА CZ 0 QA
35 АНТОНИЈЕВИЋ АЊА TAŽ 0 WCQ

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *