Gala Ivanović, Aleksandra Đokić, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 14 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Top Ten Beograd, Teniski klub Forhend Vinča Beograd

Мастерс Тениског савеза Београда за девојчице до 14 година, ТК Top Ten, 17-18.10.20.

Мастерс Тениског савеза Београда за девојчице до 14 година одржава се 17. и 18. октобра 2020. године у ТК Top Ten (TК Форхенд) у Винчи. Пратите га са нама!

У финалу Мастерса Тениског савеза Београда до 14 година у ТК Форхенд играће Гала Ивановић (LOP) и Стела Џимовић (WIN)!

Треће место је освојила Гаја Ђуричковић (WIN), која је у мечу за 3. место победила Миљану Кнежевић (CLA) 6-2 6-4.

Финале ће бити одиграно накнадно, због учешћа тенисерки на међународним турнирима.


Детаљније Мастерс Тениског савеза Београда за девојчице до 14 година, ТК Top Ten, 17-18.10.20.
  • Miljana Knežević, Hana Đedović, Tina Miletić, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 14 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Top Ten Beograd, Teniski klub Forhend Vinča Beograd
  • Gala Ivanović, Gaja Đuričković, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 14 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Top Ten Beograd, Teniski klub Forhend Vinča Beograd
  • Tina Miletić i kuca Api, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 14 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Top Ten Beograd, Teniski klub Forhend Vinča Beograd
  • Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 14 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Top Ten Beograd, Teniski klub Forhend Vinča Beograd



Прочитајте репортажу о мастерсу ТСБ до 14 година прошле године, када је победница Маја Мишчевић (WS). Године 2018. била Доротеа Милосављевић (CZ). Ево како је било 2017. године, када је победила Доротеја Петровић (HAR), а ево извештаја од 2016. године, када је тријумфовала Невена Коларевић (SBG). Прочитајте извештај са Мастерса ТСБ 2015. године, када је победила Јелена Марјановић (GMX).

  • Anastasija Arsić, Maja Miščević, Leontina Stojanović, Nevena Janošević, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 14 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub OTK Beograd
  • Dorotea Milosavljević, Anđela Ražnatović, Lara Stojanovski, Maja Miščević, Milica Radunović, Hristina Ljuba, Nina Zabrdac, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 14 godina, Teniski klub Balans Beograd
  • Doroteja Petrović, Iva Šepa, Masters Teniskog saveza Beograda za devojčice do 14 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Winner Beograd
  • Mia Milojević, Nevena Kolarević, Nikolina Naumoski, Tijana Nikolić, Masters Teniskog Saveza Beograda do 16 godina, Teniski klub Top Ten Beograd
  • Masters Teniskog saveza Beograda do 14 godina, Teniski klub Banjica Beograd

Резултати полуфинала:

Гала Ивановић (LOP) – Миљана Кнежевић (CLA) 6-2 6-4

Стела Џимовић (WIN)Гаја Ђуричковић (WIN) 6-2 6-2


⌛ 19.10.2020. 14.52 h

Главни жреб, резултати полуфинала + групна фаза:

View this post on Instagram

Team with a smile… 😀

A post shared by TK FORHEND 🇷🇸❤️🎾 (@tkforhend) on


Списак учесница:

БројПрезиме и имеКлуб
1ЂОКИЋ АЛЕКСАНДРАFOR
2ИВАНОВИЋ ГАЛАLOP
3ДИМИТРИЈЕВИЋ ЈЕФИМИЈАNOV
4ЂУРИЧКОВИЋ ГАЈАWIN
5ЂЕДОВИЋ ХАНАDRI
6ЏИМОВИЋ СТЕЛАWIN
7КНЕЖЕВИЋ МИЉАНАCLA
8МИЛЕТИЋ ТИНАPRM

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *