Мастерс Тениског савеза Београда за младиће и девојке 16 год, ТК Classics и ТК Privilege, 2-3.10.21.

Мастерс Тениског савеза Београда за младиће и девојке до 16 година одржава се 2. и 3. октобра 2021. године у ТК Classics на Новом Београду (младићи) и у TK Privilege на Кошутњаку (девојке). Пратите мастерсе са нама!

Саша Сакура Штула (KOŠ) је освојила Мастерс Тениског савеза Београда за девојке до 16 година у TK Privilege, победивши у финалу Дарију Ђукић (WIN) 6-0 6-0. Треће место је освојила Невена Јаношевић (OTK), савладавши Милицу Антонић (HAR) 6-4 6-2. Честитамо!

Петар Ћертић (MAT) је освојио Мастерс Тениског савеза Београда за младиће до 16 година у TK Classics, савладавши у финалу Давида Кнежевића (SET) 6-2 6-4. Треће место је без борбе освојио Немања Стокановић (CZ), а четврти је Ђорђе Димитријев (CZ). Честитамо!

Код девојака је 5. место освојила Милица Добросављевић (HAR), шесто Милица Ивановић (KOL), седмо Милица Загорац (FOR) а осмо Тара Живков (AGR).

Код младића је 5. место освојио Марко Милосављевић (PRM), шести је Огњен Јагровић (UŠĆ), седми Игор Стабловић (CLA) а осми Новак Стокановић (CZ).


Darija Đukić, Tara Živkov, Nevena Janošević, Saša Sakura Štula, Milica Ivanović, Masters Teniskog saveza Beograda za devojke do 16 godina 2021, Teniski savez Beograda, Teniski klub Privilege Beograd
Учеснице Мастерса Тениског савеза Београда за девојке до 16 година у TK Privilege: Невена Јаношевић, Саша Сакура Штула, Тара Живков, Дарија Ђукић и Милица Ивановић

Детаљније Мастерс Тениског савеза Београда за младиће и девојке 16 год, ТК Classics и ТК Privilege, 2-3.10.21.


Фотографије снимљене у ТK Privilege ?


Фотографије снимљене у ТK Classics ?


Прочитајте репортажу о мастерсу ТСБ до 16 година прошле године, када је тријумфовао Андреј Радојичић (DJU). Године 2019. у TK Winner је победио Вања Војиновић (PRM). Победник Мастерса 2018. године је био Милан Мацура (AGR), а други је био Душан Трунић (AGR). Године 2017. најбољи је био Лука Марковић (CZ), а финалиста Ђорђе Курћубић (STP). Прочитајте извештај са мастерса ТСБ 2016. године, којег су освојили Стеван Калапаћ (Газела) и Јована Бабић (Set Net).

  • Andrej Radojičić, Nemanja Kontić, Masters Teniskog saveza Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Lokomotiva Beograd
  • Ivan Gažo, Masters Teniskog saveza Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski savez Beograd, Teniski klub Winner Beograd
  • Milan Macura, Dušan Trunić, Masters Teniskog saveza Beograda za mladiće do 16 godina, Teniski klub Agrimes Beograd
  • Aleksandar Balj, Luka Marković, Đorđe Kurćubić, Masters Teniskog saveza Beograda do 16 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Banjica Beograd
  • Stevan Kalapać, Uroš Todorović, Miroslav Cvjetan, Luka Marković, Petar Đukić, Masters Teniskog Saveza Beograda do 16 godina, Teniski klub Đukić Beograd

Прочитајте репортажу о мастерсу ТСБ до 16 година прошле године, када је победила Лана Станишић (Дрил). Године 2019. такође је тријумфовала Лана Станишић (Дрил). Године 2018. је победница мастерса Тениског савеза Београда за девојке до 16 година била Нађа Нонковић (VOŽ), а друго место је освојила Анамарија Ковачевић (FP).  Године 2017. је победила била Дејана Миленковић (CZ), а друго место је освојила Анђела Вукчевић (TIP). Прочитајте извештај са мастерса ТСБ 2016. године, којег су освојили Стеван Калапаћ (Газела) и Јована Бабић (Set Net).

  • Lana Stanišić, Maja Miščević, Nevena Janošević, Masters Teniskog saveza Beograda za devojke do 16 godina, Teniski savez Beograda, Teniski klub Winner Beograd
  • Lana Stanišić, Anastasija Arsić, Anamarija Kovačević, Anđelija Nikolić, Natalija Savović, Masters Teniskog saveza Beograda za devojke do 16 godina, Teniski savez Beograd, Teniski klub Dril Beograd
  • Nađa Nonković, Anamarija Kovačević, Masters Teniskog saveza Beograda za devojke do 16 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd
  • Tijana Nikolić, Dejana Milenković, Masters Teniskog saveza Beograda do 16 godina, Teniski savez Beograda, Teniska akademija Bogdan Obradović Beograd

Младићи

Резултати полуфинала:

Давид Кнежевић (SET)Ђорђе Димитријев (CZ) 6-3 7-6(3)

Петар Ћертић (MAT)Немања Стокановић (CZ) 7-6(4) 6-2


⌛ 4.10.2021. 15.13 h

Главни жреб, коначни резултати + групна фаза:


Девојке

Резултати полуфинала:

Дарија Ђукић (WIN) – Невена Јаношевић (OTK) 7-6(5) 6-4

Саша Сакура Штула (KOŠ) – Милица Антонић (HAR) 6-3 6-1


⌛ 4.10.2021. 13.04 h

Главни жреб, коначни резултати + групна фаза:


Списак учесника:

РангПрезиме и имеКлуб
1ЋЕРТИЋ ПетарMAT
2МИЛОСАВЉЕВИЋ МаркоPRM
4СТОКАНОВИЋ НемањаCZ
5ЈАГРОВИЋ ОгњенUŠĆ
6СТАБЛОВИЋ ИгорCLA
7СТОКАНОВИЋ НовакCZ
8КНЕЖЕВИЋ ДавидSET
9ДИМИТРИЈЕВ ЂорђеCZ
 Резерва 
11КОЦАНОВИЋ ОливерCZ

Списак учесница:

РангПрезиме и имеКлуб
2ШТУЛА Саша СакураKOŠ
3ЗАГОРАЦ МилицаFOR
5ИВАНОВИЋ МилицаKOL
6ДОБРОСАВЉЕВИЋ МилицаHAR
7ЈАНОШЕВИЋ НевенаOTK
8ЂУКИЋ ДаријаWIN
9АНТОНИЋ МилицаHAR
11ЖИВКОВ ТараAGR

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.