Aleksa Stanković, Nikola Jović, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Babušnica

Мастерс Тениског савеза источне Србије до 12 година, ТК Бабушница, 29.9-30.9.18.

Мастерс Тениског савеза источне Србије за дечаке и девојчице до 12 година, турнир Б категорије, одигран је 29. и 30. септембра 2018. године у ТК Бабушница у Бабушници. Играно је на два шљакаста терена, а директор турнира је био Владимир Вељковић.

Победници Мастерса ТС источне Србије до 12 година су Никола Јовић (TAŽ) и Милица Мартиновић (KOS). Честитамо!

Маријана Илић (KRU) и Алекса Станковић (TOP) су освојили друго место. Милица је у финалу победила Маријану 6-0 6-1, а Никола је савладао Алексу после велике борбе 7-6(4) 6-4.

Треће место је освојила Лара Пауновић (POŽ), док је четврта Ања Ђорђевић (TAŽ). Лара је победила Ању 7-6(6) 6-0. Пето место је освојила Исидора Крстић (ŠMC).

Код дечака је треће место освојио Александар Жикић (TAŽ), док је четврти Огњен Миленовић (TAŽ). Александар је победио Огњена 6-1 6-0 у борби за 3. место.

Пето место је освојио Никола Тошић (ŠMC), шести је Филип Иванов (BAB) (Никола је победио 6-3 6-1). Седми је Илија Трајковић (GEM), а осми Немања Стефанов (BAB).

Објавили смо 37 слика са мастерса у Бабушници.

Мастерс до 16 година неће бити одржан, јер се ниједан клуб није јавио на конкурс за његову организацију.

 

Milica Martinović, Marijana Ilić, Lara Paunović, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Babušnica
Првопласиране на Мастерсу ТС источне Србије до 12 година Маријана Илић, Милица Мартиновић и Лара Пауновић

 

Детаљније Мастерс Тениског савеза источне Србије до 12 година, ТК Бабушница, 29.9-30.9.18.

 

 

Победници прошлогодишњег Мастерса Тениског савеза источне Србије до 12 година били су Емилија Здравковић (TAŽ) и Никола Перић (BOR). Погледајте извештај са мастерса 2015. године, такође одржаног у ТК ТАЖ, када су најбољи били Петар Јовановић (EUR) и Лола Радивојевић (JAS).

 

Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Babušnica
Девојчице у акцији

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Никола Јовић (TAŽ)Огњен Миленовић (TAŽ)  6-1 6-0

Алекса Станковић (TOP) – Александар Жикић (TAŽ)  6-2 6-2

 

 

🕖 30.9.18.  12.44 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Милица Мартиновић (KOS) – Ања Ђорђевић (TAŽ)  6-0 6-1

Маријана Илић (KRU) – Лара Пауновић (POŽ)  6-1 6-3

 

 

 

 

🕖 29.9.18.  20.15 h

Коначни резултати:

 

 

Списак учесника:

 

  1. ЈОВИЋ НИКОЛАTAŽ
  2. СТАНКОВИЋ АЛЕКСА – TOP
  3. ЖИКИЋ АЛЕКСАНДАРTAŽ
  4. МИЛЕНОВИЋ ОГЊЕНTAŽ
  5. ТРАЈКОВИЋ ИЛИЈА – GEM
  6. ИВАНОВ ФИЛИП – BAB
  7. СТЕФАНОВ НЕМАЊА – BAB
  8. ТОШИЋ НИКОЛА – ŠMC

 

Списак учесница:

 

  1. МАРТИНОВИЋ МИЛИЦА – KOS
  2. ПАУНОВИЋ ЛАРА – POŽ
  3. ИЛИЋ МАРИЈАНА – KRU
  4. ЂОРЂЕВИЋ АЊА – TAŽ
  5. КРСТИЋ ИСИДОРА – ŠMC

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *