Emilija Zdravković, Mia Ristić, Nikola Živković, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš

Мастерс Тениског савеза источне Србије до 12 година, ТК ТАЖ Ниш, 30.9-1.10.17.

Мастерс Тениског савеза источне Србије за девојчице и дечаке до 12 година, турнир Б категорије, одигран је 30. септембра и 1. октобра 2017. године у Тениској академији Живковић у Нишу. Судио је Љубиша Тасић.

Победници Мастерса Тениског савеза источне Србије до 12 година су Емилија Здравковић (TAŽ) и Никола Перић (BOR). Честитамо!

Друго место су освојили Миа Ристић (BOR) и Милан Цветковић (SPO). Емилија је у финалу победила Миу 6-4 6-2, а Николи је меч због повреде предао Милан, при резултату 5-3 за Милана у 1. сету.

Код девојчица је треће место освојила Ања Станковић (TAŽ), а четврта је Александра Стевановић (BOR). После велике борбе Ања је победила 6-4 7-6(6).

Код дечака је треће место освојио Михајло Станојевић (KOS), а четврто Никола Јовић (TAŽ). Михајло је победио 6-3 6-1. Пето место је освојио Алекса Станковић (TOP).

 

Emilija Zdravković, Mia Ristić, Anja Stanković, Aleksandra Stevanović, Nikola Živković, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš
Првопласиране Емилија Здравковић, Миа Ристић, Ања Станковић и Александра Стевановић са Николом Живковићем, председником ТСИС и ТК ТАЖ

 

Nikola Perić, Milan Cvetković, Mihajlo Stanojević, Nikola Jović, Nikola Živković, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš
Првопласирани Никола Перић, Милан Цветковић, Михајло Станојевић и Никола Јовић са Николом Живковићем, председником ТСИС и ТК ТАЖ

 

 

 

Погледајте извештај са мастерса 2015. године, такође одржаног у ТК ТАЖ, када су најбољи били Петар Јовановић (EUR) и Лола Радивојевић (JAS).

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Миа Ристић (BOR) – Александра Стевановић (BOR)  6-3 6-1

Емилија Здравковић (TAŽ) – Ања Станковић (TAŽ)  6-2 3-6 6-4

 

 

🕖 1.10.17.  13.22 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак учесница:

 

Број Презиме и име играчице Клуб
1 Ристић Миа BOR
2 Здравковић Емилија TAŽ
3 Радивојевић Лола JAS
4 Станковић Ања TAŽ
5 Илић Маријана KRU
6 Стошовић Милица JAS
7 Јаношевић Невена RUD
8 Стевановић Александра BOR
Резерве
9 Мартиновић Милица KOS
10 Михајловић Ангелина SPO
11 Стоиљковић Анастасија MED
12 Радојковић Јана BOR

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Милан Цветковић (SPO) – Никола Јовић (TAŽ)  6-4 7-6(6)

Никола Перић (BOR) – Михајло Станојевић (KOS)  6-0 6-0

 

 

🕖 1.10.17.  13.22 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак учесника:

 

Број Презиме и име играча Клуб
1 Цветковић Милан SPO
2 Перић Никола BOR
3 Станковић Алекса TOP
4 Марковић Петар KOS
5 Јовић Никола TAŽ
6 Станојевић Михајло KOS
7 Марковић Миљан POŽ
8 Јовановић Данило AST
Резерве
9 Рашковић Огњен TAŽ
10 Радуновић Душан SLA
11 Миленовић Огњен TAŽ
12 Јанков Матија RUD

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *