Мастерс Тениског савеза источне Србије до 14 година, ТК ТАЖ Ниш, 7-8.10.17.

Мастерс Тениског савеза источне Србије за девојчице и дечаке до 14 година, турнир Б категорије, одигран је од 7. до 9. октобра 2017. године у Тениској академији Живковић у Нишу. Судила је Соња Орловић.

Харалампије Тоскић (SPO) и Лола Радивојевић (JAS) су победници Мастерса Тениског савеза источне Србије. Честитамо!

Друго место су освојили Матеја Милошевић (TAŽ) и Анђела Петровић (TAŽ). Харалампије је у финалу победио Матеју 6-2 6-3, а Анђела је због стомачног вируса предала финални меч Лоли без борбе.

Треће место су освојили Вељко Цветковић (KOS) и Миа Ристић (BOR), а четврто Немања Динић (MED) и Мина Милосављевић (TAŽ). Вељко је меч добио без борбе, а Миа је победила Мину 6-1 6-1.

Пето место су освојили Михајло Станојевић (KOS) и Неда Миленковић (VEG), шесто Петар Марковић (KOS) и Сара Милосављевић (TAŽ), седмо Алекса Миљковић (KRU) и Јована Николић (TAŽ), а осмо код девојчица Маша Митић (TAŽ).

Честитамо Тениској академији Живковић из Ниша на још једном изузетном викенду његових такмичара и такмичарки!

Mateja Milošević, Petar Marković, Mihajlo Stanojević, Haralampije Toskić, Veljko Cvetković, Nikola Živković, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš
Петар Марковић, Михајло Станојевић, Матеја Милошевић, Харалампије Тоскић и Вељко Цветковић са Николом Живковићем, председником ТС источне Србије

Детаљније Мастерс Тениског савеза источне Србије до 14 година, ТК ТАЖ Ниш, 7-8.10.17.

Lola Radivojević, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 14 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš
Победница Мастерса ТСИС до 14 година Лола Радивојевић

Погледајте извештај са прошлогодишњег Мастерса одиграног у TK Euroclub у Зајечару, којег су освојили Лола Радивојевић (JAS) и Алекса Гајић (GEM), а прочитајте како је било на Мастерсу ТСИС 2015. године, одржаног у ТК Медиана у Нишу, када су најбољи били Стефан Ивић (EUR) и Анастасија Стојановић (TAŽ).

Мали играчи вам овог викенда препоручују (кликните на сваку слику за више детаља):

15 Бјелица Јован MED

2 мишљења на „Мастерс Тениског савеза источне Србије до 14 година, ТК ТАЖ Ниш, 7-8.10.17.“

1. Како нису ажурирани данашњи резултати(недеља,8.10.2017) то обавештавам да су се за финале дечака квалификовали Харалампије Тоскић из Крушевца и Матеја Милошевић из Таж-Ниш.
    Матеја је победио Немању Динића из Медијане-Ниш(6:3 3:6 и 6:2) док је Тоскић победио Вељка Цветковића из ТК Костић-Ниш. Финале и меч за треће место одиграће се сутра,9.10. у 10 сати.