Anđela Petrović, Lola Radivojević, Darija Mladenović, Natalija Nikolić, Maša Mitić, Nikola Živković, Ljubiša Tasić, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš

Мастерс Тениског савеза источне Србије до 16 година, ТК ТАЖ Ниш, 30.9-1.10.17.

Мастерс Тениског савеза источне Србије за девојке и младиће до 16 година, турнир Б категорије, одржан је 30. септембра и 1. октобра 2017. године у Тениској академији Живковић у Нишу. Судио је Љубиша Тасић.

 

Победници Мастерса Тениског савеза источне Србије до 16 година су тенисери нишког ТК ТАЖ Анђела Петровић (TAŽ) и Лука Стефановић (TAŽ). Честитамо!

Друго место су освојили Лазар Данић (KKM) и Дарија Младеновић (TAŽ). Лука је победио Лазара 6-1 6-0, а Анђела је после преокрета и велике борбе савладала Дарију 1-6 6-3 7-6(6).

Треће место код дечака је освојио Никола Цветановић (TAŽ) а четврти је Немања Марјановић (KOS). Никола је победио 6-1 6-3. Пето место је заузео Стефан Скобелев (TAŽ), шести је Вељко Цветковић (KOS) а седми Марко Костић (REM).

У конкуренцији девојчица треће место је освојила Лола Радивојевић (JAS) а четврто Наталија Николић (TAŽ). Лола је победила 6-4 6-3. Пето место је освојила Маша Митић (TAŽ), шесто Неда Миленковић (VEG), седма је Јована Николић (TAŽ) а осма Мина Милосављевић (TAŽ).

Luka Stefanović, Lazar Danić, Nikola Cvetanović, Nemanja Marjanović, Nikola Živković, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 16 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniska akademija Živković Niš, TK TAŽ Niš
Првопласирани Лука Стефановић, Лазар Данић, Никола Цветановић и Немања Марјановић са председником ТСИС Николом Живковићем

 

 

 

Погледајте извештај са мастерса 2015. године, одржаног у ТК Медиана у Нишу, када су победили Луна Урсо (ТАЖ Ниш) и Стефан Ивић (Euroclub Зајечар).

 

 

 

Девојке

 

Резултати полуфинала:

 

Анђела Петровић (TAŽ)Лола Радивојевић (JAS)  6-3 6-3

Дарија Младеновић (TAŽ)Наталија Николић (TAŽ)  6-2 7-5

 

 

🕖 1.10.17.  16.38 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак учесница:

 

Број Презиме и име играчице Клуб
1 Урсо Луна TAŽ
2 Петровић Анђела TAŽ
3 Николић Наталија TAŽ
4 Младеновић Дарија TAŽ
5 Милосављевић Мина TAŽ
6 Радивојевић Лола JAS
7 Николић Јована TAŽ
8 Митић Маша TAŽ
Резерве
9 Миленковић Неда VEG
10 Стојановић Анастасија TAŽ
11 Ђурић Милица TAŽ
12 Недељковић Даница SPO

 

 

Младићи

 

Резултати полуфинала:

 

Лука Стефановић (TAŽ)Никола Цветановић (TAŽ)  6-0 6-3

Лазар Данић (KKM) – Немања Марјановић (KOS)  6-3 6-3

 

 

🕖 1.10.17.  16.38 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак учесника:

 

Број Презиме и име играча Клуб
1 Ивић Стефан KOS
2 Стефановић Лука TAŽ
3 Раденковић Лазар PIR
4 Пејчић Вељко TAŽ
5 Павловић Огњен POŽ
6 Арсић Урош SPO
7 Новаковић Новак TNT
8 Николић Никола TAŽ
Резерве
9 Јовић Урош PIR
10 Данић Лазар KKM
11 Марјановић Немања KOS
12 Јевтић Андрија JTK
13 Јевтић Никола JTK

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *