Natalija Senić, Fatma Idrizović, Predrag Petronijević, Masters Teniskog saveza Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski savez Šumadije i zapadne Srbije

Мастерс Тениског савеза Шумадије и западне Србије до 12 година, TК Краљево, 7-8.11.15.

Наталија Сенић (OKG) и Крста Петровић (OKG) су победници Мастерса Тениског савеза Шумадије и западне Србије за девојчице и дечаке до 12 година, одиграног у ТК Краљево у Краљеву 7. и 8. новембра, у организацији Тениског савеза Шумадије и западне Србије. Велики успех крагујевачког тениса, браво!

 

Natalija Senić, Fatma Idrizović, Predrag Petronijević, Masters Teniskog saveza Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski savez Šumadije i zapadne Srbije
Наталија и Фатма са председником Тениског савеза Шумадије и западне Србије Предрагом Петронијевићем

 

Наталија је у финалу победила Фатму Идризовић (FET) 6-3 6-3, а Крста Марка Живановића (STG) 6-3 6-2.

 

Marko Živanović, Krsta Petrović, Masters Teniskog saveza Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski savez Šumadije i zapadne Srbije
Финалисти Марко Живановић и Крста Петровић

 

Код девојчица је треће место освојила Софија Владетић (RAO), која је без борбе добила меч против Анђеле Лазаревић (STG). Пета је Емина Миловановић (RAK).

У конкуренцији дечака трећи је без борбе Лука Гавриловић (PUM), а четврти Лазар Данић (KLS). Пети је Матија Тешић (STG), који је победио Луку Бојовића (LUČ) 6-2 6-0. Седми је Павле Симчевић (SLZ), савладавши Лазара Димитријевића (STG) (осмо место) 6-2 5-7 10-8.

 

 

Врховни судија је био Никола Стевовић, којем захваљујемо на помоћи у извештавању са турнира!

 

 

 

Девојчице

 

 

Natalija Senić, Fatma Idrizović, Masters Teniskog saveza Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski savez Šumadije i zapadne Srbije
Финалисткиње Наталија Сенић и Фатма Идризовић

 

 

Резултати полуфинала:

 

Наталија Сенић (OKG) – Анђела Лазаревић (STG)  6-0 6-1

Фатма Идризовић (FET) – Софија Владетић (RAO)  6-3 6-3

 

 

????  09.11.15.  10.02 h

Коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Teniski klub Step In Beograd, Zimski teniski kamp Jahorina Sarajevo

 

 

Списак такмичарки:

 

Име и презиме играчице Клуб Ранг
НАТАЛИЈА СЕНИЋ OKG 1
ФАТМА ИДРИЗОВИЋ FET 10
ТЕОДОРА НИКОЛИЋ LUČ 26
АНЂЕЛА ЛАЗАРЕВИЋ STG 29
ЕМИНА МИЛОВАНОВИЋ RAK 44
СОФИЈА ВЛАДЕТИЋ RAO 50
САРА ВУЧИЋЕВИЋ JED 54
АЛЕКСАНДРА ЈОКОВИЋ SLO 64
РЕЗЕРВЕ
ЛЕНА МИЛАНОВИЋ JED 74
САРА ЂУНИСИЈЕВИЋ KLS 78
ЕЛЕНА ДОМАНОВИЋ LUČ 80
ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВИЋ SUN 83
АНДРЕА БОЖОВИЋ FET 93
МИЛИЦА МАРИНКОВИЋ RAK 100
ЛАУРА ДУКИЋ SLO 108
РУЖИЦА ЂОКОВИЋ RAK 111

 

 

Шема жреба за Мастерс ТСШиЗС, девојчице:

 

 

Masters Teniskog saveza Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski savez Šumadije i zapadne Srbije

 

 

 

 

Дечаци

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Крста Петровић (OKG) – Лука Гавриловић (PUM)  6-3 6-4

Марко Живановић (STG) – Лазар Данић (KLS) 7-6(5) 6-3

 

 

????  09.11.15.  10.02 h

Коначни резултати:

 

 

Списак такмичара:

 

Име и презиме играча Клуб Ранг
КРСТА ПЕТРОВИЋ OKG 8
МАРКО ЖИВАНОВИЋ STG 9
ЛАЗАР ДАНИЋ KLS 13
ХАМАД МЕЂЕДОВИЋ FET 19
МАТИЈА ТЕШИЋ STG 22
ЛУКА ГАВРИЛОВИЋ PUM 35
ЛАЗАР БОЈОВИЋ LUČ 42
ЛАЗАР ДИМИТРИЈЕВИЋ STG 46
РЕЗЕРВЕ
СИМЧЕВИЋ ПАВЛЕ SLZ 56
МАТИЈА КРСТИВОЈЕВИЋ SLI 60
ИГОР НИКОЛИЋ JED 81
АНДРИЈА ПЕРИШИЋ KRA 83
МАТИЈА ГЛИШОВИЋ KLS 88
ПАВЛЕ БЛАГОЈЕВИЋ JED 90
САША МАРКОВИЋ STG 92
МИХАЈЛО ВУЧИЋЕВИЋ LUČ 97

 

 

Шема жреба за Мастерс ТСШиЗС, дечаци:

 

Masters Teniskog saveza Šumadije i zapadne Srbije do 12 godina, Teniski savez Šumadije i zapadne Srbije

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *