Daria Shuvyrdenkova, Darja Šuvirdenkova, Jovana Cvetković, Masters Teniskog saveza Vojvodine do 12 godina, Teniski savez Vojvodine, TSV, Teniska akademija Elite Novi Sad

Мастерс Тениског савеза Војводине до 12 година, TA Elite, 24-25.10.15.

Оливер Сабо Рац (SPA) и Дарја Шувирденкова (ENS) су победници Мастерса Тениског савеза Војводине за девојчице и дечаке до 12 година, одржаног 24. и 25. октобра у Тениској академији Elite у Новом Саду, у организацији Тениског савеза Војводине. Наше честитке!

Оливер је у финалу победио клупског другара Петра Башића Палковића (SPA) 6-2 6-0, а Дарја Јовану Цветковић (INS) 6-0 6-0.

 

Daria Shuvyrdenkova, Darja Šuvirdenkova, Jovana Cvetković, Masters Teniskog saveza Vojvodine do 12 godina, Teniski savez Vojvodine, TSV, Teniska akademija Elite Novi Sad
Финалисткиње Дарја Шувирденкова и Јована Цветковић

 

Треће место код дечака је освојио Лука Јовановић (MLA), савладавши Луку Рупњака (MRD) 6-7 6-1 6-3, a код девојчица Леа Рупњак (MRD), којој је Мирјана Јовановић (INS) предала меч због болести.

 

5. место – Милош Комазец

6. место – Алекса Писарић

7. место – Зоран Лудошки

8. место – Борис Павличић

 

Miloš Komazec, Boris Pavličić, Aleksa Pisarić, Zoran Ludoški, Masters Teniskog saveza Vojvodine do 12 godina, Teniski savez Vojvodine, TSV, Teniska akademija Elite Novi Sad
5. место – Милош Комазец, 6. место – Алекса Писарић, 7. место – Зоран Лудошки и 8. место – Борис Павличић

 

Врховни судија је Ана Јовић.

 

 

Daria Shuvyrdenkova, Darja Šuvirdenkova, Masters Teniskog saveza Vojvodine do 12 godina, Teniski savez Vojvodine, TSV, Teniska akademija Elite Novi Sad
Победница Дарја Шувирденкова

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

 

Јована Цветковић (INS) Леа Рупњак (MRD)  6-1 6-3

Дарја Шувирденкова (ENS) Мирјана Јовановић (INS)  Мирјана је предала због болести (има температуру)

 

 

????  25.10.15.  20.03 h

Коначни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

Daria Shuvyrdenkova, Darja Šuvirdenkova, Aleksandar Jerinkić, Masters Teniskog saveza Vojvodine do 12 godina, Teniski savez Vojvodine, TSV, Teniska akademija Elite Novi Sad
Дарја са својим тренером Александром Јеринкићем

 

Списак учесница:

(девојчице из првих 8 чија су имена обележена црвеном бојом нису потврдиле учешће)

 

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ КЛУБ РАНГ
ВИЛЧЕК АНА ДИНАМО 4
ЦВЕТКОВИЋ ЈОВАНА INTERNACIONAL 5
ШУВИРДЕНКОВА ДАРЈА ELITE 15
МАРЈАНОВИЋ МИА ВОЈВОДИНА 18
ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА INTERNACIONAL 19
КНЕЖЕВИЋ АНЂЕЛА НС 2002 23
РУПЊАК ЛЕА МЕРИДИАНА 24
МИТРАКОВИЋ АЊА НС 2002 30

 

Резерве:

 

ВАЈАГИЋ НАЂА SPORTLAND 33
ПИНХАСОВА ГЛАФИРА ELITE 34
МИЛОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДРА МЕРИДИАНА 36
ВАРГА ТЕОДОРА ВРШАЦ 41
КНЕЗИ КАТАРИНА НС 2002 45
ГАВРАНОВ МИА КИКИНДА 55
ВАЈАГИЋ УНА SPORTLAND 69
ВРАНИЋ ЈАНА ЖАК 72

 

 

Шема жреба за Мастерс ТСВ-а, девојчице:

 

Teniski savez Vojvodine, TSV, Masters do 12 godina

 

 

 

Дечаци

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Петар Башић Палковић (SPA) Лука Рупњак (MRD)  6-4 6-1

Оливер Сабо Рац (SPA) – Лука Јовановић (MLA)  7-5 6-3

 

 

????  25.10.15.  13.38 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак учесника:

(дечаци из првих 8 чија су имена обележена црвеном бојом нису потврдили учешће)

 

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ КЛУБ РАНГ
БАШИЋ ПАЛКОВИЋ ПЕТАР СПАРТАК 1
САБО РАЦ ОЛИВЕР СПАРТАК 3
ЈОВАНОВИЋ ЛУКА МЛАДОСТ 4
РУПЊАК ЛУКА МЕРИДИАНА 11
КОМАЗЕЦ МИЛОШ НОВИ САД 2002 24
ЛУДОШКИ ЗОРАН ГАЛЕБ 1890 29
МАНДОВИЋ ФИЛИП СПАРТАК 33
ПИСАРИЋ АЛЕКСА МЕРИДИАНА 37

 

 

 

Резерве:

 

ХУРТИЋ АХМЕД СОЛ 022 39
ПАВЛИЧИЋ БОРИС НОВИ САД 2002 41
САВИН АЛЕКСА МЛАДОСТ 44
БУГАРИН СРЂАН ЖАК 48
ГРУЈИЋ НЕМАЊА ТИСА БЕЧЕЈ 49
ЂУРЂИЋ НЕДЕЉКО ТИСА БЕЧЕЈ 50
ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА СПАРТАК 58
САБО РОБЕРТ СПАРТАК 64

 

 

 

Шема жреба за Мастерс ТСВ-а, дечаци:

 

Teniski savez Vojvodine, TSV, Masters do 12 godina

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *