Jovana Grujić, Milica Popovski, Dušica Popovski, Dunja Kulpinac, Masters Teniskog saveza Vojvodine do 12 godina, Teniski savez Vojvodine, Teniski klub Vojvodina Novi Sad

Мастерс Тениског савеза Војводине до 12 година, ТК Војводина Нови Сад, 30.9-1.10.17.

Мастерс Тениског савеза Војводине за девојчице и дечаке до 12 година, турнир Б категорије, одигран је 30. септембра и 1. октобра 2017. године у ТК Војводина у Новом Саду. Турнир је судила Ана Јовић.

Победници Мастерса Тениског савеза Војводине до 12 година су Матеја Гојковић (SPA) и Јована Грујић (MIL). Честитамо!

Друго место су освојили Алекса Писарић (MRD) и Милица Поповски (DIN). Матеја је у финалу победио Алексу 6-3 6-4, а Јована Милицу 6-0 6-0.

Код дечака је треће место освојио Немања Мандић (SPL), четврти је Андреј Рајак (VOJ), пети Лука Илић (SPA), шести Филип Ербез (VOJ), седми Вељко Радоњић (SPA) а осми Стефан Ђурашиновић (ENS).

У конкуренцији девојчица треће место је освојила Дуња Марић (SAJ), четврта је Јелена Гојковић (MRD), док је 5. место освојила Ања Вујовић (SPA) а шесто Елена Коњикушић (ROD).

Mateja Gojković, Aleksa Pisarić, Masters Teniskog saveza Vojvodine do 12 godina, Teniski savez Vojvodine, Teniski klub Vojvodina Novi Sad
Финалисти Мастерса ТСВ Матеја Гојковић и Алекса Писарић

Погледајте извештај са прошлогодишњег мастерса у новосадском ТК Сајмиште, када су тријумфовали близанци Леа и Лука Рупњак (MRD). А прочитајте како је било на Мастерсу ТСВ одржаном 2015. године у ТА Elite у Новом Саду, на којем су победили Оливер Сабо Рац (SPA) и Дарја Шувирђонкова (ENS).