Filip Stipić, Dušan Kostić, Ana Jović, Masters Teniskog saveza Vojvodine do 16 godina, Teniski savez Vojvodine, Teniski klub Vojvodina Novi Sad

Мастерс Тениског савеза Војводине до 16 година, ТК Војводина Нови Сад, 30.9-1.10.17.

Мастерс Тениског савеза Војводине за девојке и младиће до 16 година, турнир Б категорије, одигран је 30. септембра и 1. октобра 2017. године у ТК Војводина у Новом Саду. Турнир је судила Ана Јовић.

Победници Мастерса Тениског савеза Војводине до 16 година су такмичари суботичког Спартака Филип Стипић (SPA) и Анђела Видовић (SPA). Честитамо!

Друго место су освојили Душан Костић (INS) и Данијела Даниловић (SPA).  Филип је победио Душана после преокрета 4-6 6-2 6-3, а Анђела је победила клупску другарицу Данијелу 6-2 6-1.

Треће место на Мастерсу ТСВ је без борбе освојила Мирјана Јовановић (INS), док је 4. место заузела Лена Рељић (SAJ).

За треће место код младића су играли Предраг Поповић (ENS) и Никола Митровић (SAJ). Још немамо резултат тог меча.

Anđela Vidović, Danijela Danilović, Masters Teniskog saveza Vojvodine do 16 godina, Teniski savez Vojvodine, Teniski klub Vojvodina Novi Sad
Финалисткиње Мастерса ТСВ Данијела Даниловић и Анђела Видовић

Погледајте извештај са прошлогодишњег мастерса у новосадском ТК Сајмиште, када су играли само младићи, а победио Душан Обрадовић (ROD).