Мастерс ТС источне Србије, ТК Euroclub Зајечар, дечаци и девојчице 12 год, 2-3.10.21.

Мастерс Тениског савеза источне Србије за девојчице и дечаке до 12 година, турнир Б категорије, игра се 2. и 3. октобра 2021. године у ТК Euroclub у Зајечару. Директор турнира је Слободан Раковић. Пратите мастерс уз Мале играче!

Победници Мастерса Тениског савеза источне Србије до 12 година у TK Euroclub у Зајечару су првак Србије Павле Стојиљковић (ŠMC) и Исидора Страиновић (RUD). Честитамо!

Радован Петровић (TAŽ) и Хана Илић (TAŽ) су финалисти мастерса. Павле је у финалу победио Радована 6-0 6-0, док је Исидора савладала Хану 6-4 6-2. Обоје су титуле освојили без изгубљеног сета!

Треће место су освојили Никола Стефановић (KRU) и Ива Стојанчић (TAŽ) – Никола је у мечу за 3. место победио Огњена Ристића (SLA) 1-6 6-4 10-6, док је Ива савладала имењакињу Иву Колев (SLA) 6-1 6-0.

У финалу утешног турнира ће играти Матија Стојановић (TAŽ) и Јанко Младеновић (AST), а у конкуренцији девојчица Лора Орловић (TAŽ) и Тара Жикић (TAŽ).


Isidora Strainović, Hana Ilić, Slobodan Raković, Dragan Stefanović, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub Euroclub Zaječar
Финалисткиње Хана Илић и Исидора Страиновић са Слободан Раковићем, директором TK Euroclub, и са судијом Драганом Стефановићем

Детаљније Мастерс ТС источне Србије, ТК Euroclub Зајечар, дечаци и девојчице 12 год, 2-3.10.21.



Победници Мастерса ТС источне Србије до 12 годинa 2020. године у Тениској академији Живковић у Нишу били су Андрија Петровић (TAŽ) и Анастасија Цветковић (TAŽ). Године 2019. у ТК Рибарска Бања су победили Нина Крстић (TAŽ) и Александар Жикић (TAŽ), а 2018. године у ТК Бабушница били су Никола Јовић (TAŽ) и Милица Мартиновић (KOS).

  • Anastasija Cvetković, Darija Ilić, Andrija Petrović, Uroš Živković, Luka Stanković, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub TAŽ Niš, Teniska akademija Živković Niš
  • Ilija Trajković, Aleksandar Žikić, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub Ribarska Banja
  • Nina Krstić, Anastasija Cvetković, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski savez istočne Srbije, Teniski klub Ribarska Banja
  • Aleksa Stanković, Nikola Jović, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Babušnica
  • Milica Martinović, Marijana Ilić, Lara Paunović, Masters Teniskog saveza istočne Srbije do 12 godina, Teniski klub Babušnica

Дечаци

Резултати полуфинала:

Павле Стојиљковић (ŠMC) – Огњен Ристић (SLA) 6-1 6-4

Радован Петровић (TAŽ) – Никола Стефановић (KRU) 6-3 7-6(5)


⌛ 3.10.2021. 11.53 h

Коначни резултати:


Девојчице

Резултати полуфинала:

Хана Илић (TAŽ)Ива Колев (SLA) 6-1 4-6 6-2

Исидора Страиновић (RUD) – Ива Стојанчић (TAŽ) 6-2 6-2


⌛ 3.10.2021. 16.34 h

Коначни резултати:


Списак учесника:

Презиме и име (клуб)
СТОЈИЉКОВИЋ ПАВЛЕ (ŠMC)
СТЕФАНОВИЋ НИКОЛА (KRU)
ПЕТРОВИЋ РАДОВАН (TAŽ)
РИСТИЋ ОГЊЕН (SLA)
СТОЈАНОВИЋ МАТИЈА (TAŽ)
МЛАДЕНОВИЋ ЈАНКО (AST)
ЖИВКОВИЋ ЛУКА (TAŽ)
МАРИЋ МИЛУТИН (TAŽ)

Списак учесница:

Презиме и име (клуб)
ИЛИЋ ХАНА (TAŽ)
СТРАИНОВИЋ ИСИДОРА (RUD)
СТОЈАНЧИЋ ИВА (TAŽ)
КОЛЕВ ИВА (SLA)
ОРЛОВИЋ ЛАРА (TAŽ)
СТЕВАНОВИЋ АНЂЕЛА (BOR)
ЖИКИЋ ТАРА (TAŽ)
СТОЈАНОВИЋ ТАРА (TAŽ)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.