Natalija Đukić, Mladen Vuković, Anja Milošević, Memorijal Ivana Balaža do 14 godina, Teniski klub Galeb 1890 Zrenjanin

Меморијал Ивана Балажа, ТК Галеб 1890, Зрењанин, дечаци и девојчице 14 год, III кат, 11-13.7.15.

Ања Милошевић (DIN) и Душан Костић (INS) су победници Меморијала Ивана Балажа, турнира III категорије за девојчице и дечаке до 14 година, одржаног од 11. до 13. јула у ТК Галеб 1890 у Зрењанину. Честитамо!

Ања је у финалу победила своју клупску другарицу Наталију Ђукић 7-6 6-4. Велики успех за ТК Динамо из Панчева, као и за тренера Младена Вуковића, који тренира обе девојчице!

Душан је био бољи од Филипа Стипића (SPA) 6-3 7-5.

 

Natalija Đukić, Mladen Vuković, Anja Milošević, Memorijal Ivana Balaža do 14 godina, Teniski klub Galeb 1890 Zrenjanin
Финалисткиње Наталија Ђукић и Ања Милошевић са својим тренером Младеном Вуковић (он је тренер обе финалисткиње 🙂 )

 

 

Dušan Kostić, Filip Stipić, Memorijal Ivana Balaža do 14 godina, Teniski klub Galeb 1890 Zrenjanin
Финалисти Душан Костић и Филип Стипић

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Душан Костић (INS) Немања Марковић (VRŠ)  6-3 6-2

Филип Стипић (SPA) – Лав Дашић (VIC)  6-3 6-4

 

 

Vreme_ikonica13.07.15.  21.31 h

Коначни резултати:


NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ТОДОРОВИЋ  ЛУКА CZ 22
2 КОСТИЋ  ДУШАН INS 25
3 СТИПИЋ  ФИЛИП SPA 62
4 ЗОРОЈА  ИЛИЈА DIN 71
5 МАРКОВИЋ  ЛУКА PAR 74
6 ДАШИЋ  ЛАВ VIC 81
7 ДЕЛИЋ  УРОШ NS 89
8 ПОПОВИЋ  ВУКАШИН JEZ 106
9 ДЕЛИЋ  ЈОВАН NS 125
10 ПЕРОВИЋ  БОЖИДАР VOJ 141
11 ИЛИЋ  ДАНИЛО ABO 146
12 КОСАНОВИЋ  МИХАИЛО NS 205
13 ЈОВАНОВИЋ  ЛУКА MLA 214
14 ЦВЕТКОВИЋ  СТЕФАН NS 227
15 МАРТИНОВИЋ  ИЛИЈА NS 255
16 САВИН  АЛЕКСА MLA 262
17 ЗУБЕР  АЛЕКСА SPS 285
18 БОЈИЋ  ДЕЈАН SPS 286
19 ЂУРЂИЋ  НЕДЕЉКО TIS 328
20 НИКОЛИЋ  НЕБОЈША MRD 335
21 ПОПОВИЋ  ПРЕДРАГ SIV 344
22 БУГАРИН  СРЂАН ŽAK 0
23 ГАЋИНОВИЋ  ИВАН TSZ 0
24 ГРУЈИЋ  НЕМАЊА TIS 0
25 МРАОВИЋ  НЕМАЊА ŽAK 0

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Ања Милошевић (DIN) – Елена Кузман (NS)  6-4 6-0

Наталија Ђукић (DIN) – Анђела Кнежевић (NS)  6-1 6-0

 

Vreme_ikonica13.07.15.  20.58 h

Коначни резултати (недостају тачни резултати два четвртфинална меча):

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ЖИВКОВИЋ  НАЂА HAR 30
2 БОЖОВИЋ  ЈЕЛЕНА TIP 88
3 СОЛАРЕВИЋ  ИВАНА VRŠ 89
4 ВАРГА  ТЕОДОРА VRŠ 96
5 ВИДАНОВИЋ  ВАЊА SPA 107
6 ЋАКИЋ  АНАМАРИЈА SPA 108
7 КНЕЖЕВИЋ  АНЂЕЛА NS 110
8 ДОДИГ  НИКОЛИНА VRŠ 120
9 КНЕЗИ  КАТАРИНА NS 130
10 ЂУРЂЕВАЦ  ЛЕНКА VRB 134
11 ЈОШИЋ  АНА SPA 160
12 ШЕВО  ТИЈАНА ŽAK 172
13 КУЗМАН  ЕЛЕНА NS 173
14 МИТРАКОВИЋ  АЊА NS 0

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *