Bojana Danilov, Anđela Knežević, Memorijal Ivana Balaža do 14 godina, Teniski klub Galeb 1890 Zrenjanin

Меморијал Ивана Балажа, ТК Галеб 1890 Зрењанин, дечаци и девојчице 14 год, III кат, 16-18.7.16.

Бојана Данилов (TTH) и Миљан Крстић (SSM) су победници традиционалног Меморијала Ивана Балажа, турнира III категорије за девојчице и дечаке до 14 година, одиграног од 16. до 19. јула у ТК Галеб 1890 у Зрењанину. Честитамо!

 

Бојана је у финалу победила Анђелу Кнежевић (SAJ) 6-4 6-0, док је Алекса Савин (MLA) без борбе предао финални меч Миљану.

Треће место су освојили Теодора Стефановић (PRV) и Анамарија Ћакић (SPA), односно Зоран Лудошки (GAL) и Урош Делић (SAJ) код дечака.

 

 

Aleksa Savin, Miljan Krstić, Zoran Ludoški, Memorijal Ivana Balaža do 14 godina, Teniski klub Galeb 1890 Zrenjanin
Првопласирани: Алекса Савин, Миљан Крстић и Зоран Лудошки (недостаје Урош Делић)

 

 

Anamarija Ćakić, Ana Jović, Memorijal Ivana Balaža do 14 godina, Teniski klub Galeb 1890 Zrenjanin
Трећепласирана Анамарија Ћакић са судијом Аном Јовић

 

Zoran Ludoški, Memorijal Ivana Balaža do 14 godina, Teniski klub Galeb 1890 Zrenjanin
Зоран Лудошки, 3. место

 

Погледајте извештај са прошлогодишњег турнира, на којем су победили Ања Милошевић (DIN) и Душан Костић (INS).

 

Турнир је судила Ана Јовић.

 

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Алекса Савин (MLA)Зоран Лудошки (GAL)  6-0 6-7(2) 6-3

Миљан Крстић (SSM) – Урош Делић (SAJ)  6-3 6-2

 

 

🕟   19.7.16.  12.54 h

Коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 САВИН АЛЕКСА MLA 30
2 ДЕЛИЋ УРОШ SAJ 32
3 SHISHOV DMITRY ENS 33
4 ПОПОВИЋ ВУКАШИН VIN 42
5 КРСТИЋ МИЉАН SSM 49
6 НЕНАДОВИЋ ФИЛИП BAN 61
7 ЧЕЈОВИЋ СЛОБОДАН VIC 65
8 БУКАРИЦА БОГДАН CZ 77
9 НИКОЛИЋ ЛЕОН REK 81
10 КОМАЗЕЦ МИЛОШ SAJ 88
11 МЕДЕНИЦА МИЛОШ BAN 94
12 МЛАДЕНОВИЋ ВЕЛИБОР DRI 95
13 ДЕЛИЋ ЈОВАН SAJ 97
14 СТАНКОВИЋ ЧЕДОМИР CZ 101
15 ПЕРАЋ АЛЕКСА SAJ 104
16 ЦВЕТКОВИЋ СТЕФАН SAJ 116
17 ДАВИДОВИЋ ДУШАН INS 123
18 SHIBAZAKI RYO DIN 125
19 МУШИЦКИ СТРАХИЊА SAJ 126
20 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 129
21 DAIJIMA YUMA DIN 132
22 ЛАЗАРЕВИЋ МАРКО VIN 139
23 YAMASAKI NOA DIN 173
24 ЋУТИЛО НИКОЛА SPL 176
25 ASAKURA ERIC DIN 186
26 ЛАЛОВИЋ ПРЕДРАГ HAR 193
27 POPOVIĆ GIORGIO VOJ 199
28 ЛАЛОВИЋ БРАНИСЛАВ HAR 205
29 ШЕВО ЛУКА ŽAK 222
30 ARAI RENTARO DIN 252
31 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 0
32 ОСТОЈИЋ ОГЊЕН MRD 0
33 УЗЕЛАЦ ЛУКА GAL 0
34 ЂУКИЋ МАРКО DIN 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 118,20

 

 

Memorijal Ivana Balaža do 14 godina, Teniski klub Galeb 1890 Zrenjanin
Другари из Јапана и Србије

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Бојана Данилов (TTH) – Теодора Стефановић (PRV)

Анђела Кнежевић (SAJ) – Анамарија Ћакић (SPA)

 

 

 

Memorijal Ivana Balaža do 14 godina, Teniski klub Galeb 1890 Zrenjanin

 

 

🕟   19.7.16.  12.54 h

Коначни резултати:

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ДАНИЛОВ БОЈАНА TTH 35
2 ЋАКИЋ АНАМАРИЈА SPA 39
3 СТЕФАНОВИЋ ТЕОДОРА PRV 42
4 КНЕЖЕВИЋ АНЂЕЛА SAJ 43
5 КНЕЗИ КАТАРИНА SAJ 49
6 ГАВРАНОВ МИА VIN 82
7 МИШИЋ АДРИЈАНА ASN 89
8 ЈОШИЋ АНА SPA 91
9 ДАНИЛОВИЋ ДАНИЈЕЛА SPA 98
10 ДОДИГ НИКОЛИНА VRŠ 105
11 ШЕВО ТИЈАНА ŽAK 125
12 МИЛОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДРА MRD 138
13 ВУКАЈЛОВИЋ ЈОВАНА SSM 149
14 МИЛОСАВЉЕВИЋ АНА VID 153
15 КОВАЧЕВИЋ АЛЕКСАНДРА SAJ 162
16 ЋУТИЛО СОФИЈА SPL 167
17 БЕЛИЧКА РЕНАТА VOJ 0
18 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 0
19 OYA KAZUKI DIN 0
20 ПОЛИМАЦ КРИСТИНА ASN 0
21 САВАНОВИЋ ДАНА SPS 0
22 ВИШЊИЋ НЕВЕНА GAL 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 97,90

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *