Petar Teodorović, Anamarija Kovačević, Natalija Senić, Krsta Petrović, Milica Savić, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd

Мишин меморијал, ТК Олимп Београд, дечаци и девојчице 12 год, I кат, 8-10.8.15.

Наталија Сенић (OKG) и Петар Теодоровић (DJU) су победници Мишиног меморијала, турнира I категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одржаног од 8. до 11. августа у ТК Олимп у Београду. Честитамо!

 

Petar Teodorović, Anamarija Kovačević, Natalija Senić, Krsta Petrović, Milica Savić, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисти са судијом Милицом Савић

 

Наталија је у финалу победила Анамарију Ковачевић (BAN) 6-0 6-2, док је Петар савладао Крсту Петровића (OKG) 6-1 6-2.

 

Anamarija Kovačević, Natalija Senić, Krsta Petrović, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисти

 

 

Petar Teodorović, Krsta Petrović, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисти Петар Теодоровић и Крста Петровић

 

Anamarija Kovačević, Natalija Senić, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисткиње Наталија Сенић и Анамарија Ковачевић

 

Bogdan Bukarica, Bojan Radoman, Milica Savić, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Трећепласирани Богдан Букарица и Бојан Радоман са судијом Милицом Савић

 

 

Daria Shuvyrdenkova, Natalija Senić, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Дарја Шувирденкова и Наталија Сенић

 

 

Mihajlo Lasica, Bogdan Bukarica, Bojan Radoman, Krsta Petrović, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Михајло Ласица, Богдан Букарица, Бојан Радоман и Крста Петровић

 

 

Погледајте и резултате прошлогодишњег турнира, код девојчица и дечака.

 

 

 

Дечаци

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Петар Теодоровић (DJU) – Богдан Букарица (AGR)  6-2 6-0

Крста Петровић (OKG) Бојан Радоман (GM8)  6-3 6-2

 

 

???? 11.08.15.  13.28 h

Коначни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

 

???? 08.08.15.  14.29 h

Квалификације, коначни резултати:

Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
2 ТЕОДОРОВИЋ ПЕТАР DJU 4 DA
2 ЖИВAНOВИЋ MAРКO STG 7 DA
3 JOВAНOВИЋ НИКOЛA PAR 12 DA
4 ЛAСИЦA MИХAJЛO WS 13 DA
5 РAДOMAН БOJAН GM8 14 DA
6 РУПЊAК ЛУКA MRD 16 DA
7 БУКAРИЦA БOГДAН AGR 17 DA
8 ПETРOВИЋ КРСTA OKG 23 DA
9 TEШИЋ MATИJA STG 34 DA
10 ВOJИНOВИЋ ВAЊA SBG 37 DA
11 ЛУДOШКИ ЗOРAН GAL 40 DA
12 TAMБУРИЋ MAРКO OLI 45 DA
13 MУШКATИРOВИЋ БOГДAН ABO 46 DA
14 ГAJИЋ OГЊEН TRI 54 DA
15 MAЛБAШA СTEФAН GM8 55 DA
16 СИMЧEВИЋ ПAВЛE SLZ 57 DA
17 JOВAНOВИЋ AНДРEJ DIN 61 DA
18 ВИШКOВИЋ ЛAВ UŠĆ 67 DA
19 ПИСAРИЋ AЛEКСA MRD 68 DA
20 ЖИВКOВИЋ ЛУКA ABO 76 DA
21 ВУКOБРATOВИЋ MAРКO STP 77 DA
22 MAРКOВИЋ AЛEКСA ENS 82 DA
23 ВУЧКOВИЋ MИХAИЛO CLA 89 DA
24 ПEРИШИЋ AНДРИJA KRA 90 DA
25 ДAШИЋ MИЛOШ UŠĆ 96 WC
26 JAКOВЉEВИЋ JAНКO ZVE 99 WC
27 ЗAГOРAЦ AНДРИJA ADV 122 WC
28 MEДEНИЦA MИЛOШ BAN 177 WC
29 БУЂEВAЦ НEMAЊA BAN 100 QA
30 ВAСИЋ AЛEКСA PIR 111 QA
31 ЛAЗИЋ ЛУКA GAZ 135 QA
32 MИШИЋ AЛEКСA GAZ 142 QA
33 ЧEJOВИЋ СTРAХИЊA PAR 176 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 67,90
Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd

Девојчице

 

 

Daria Shuvyrdenkova, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Трећепласирана Дарја Шувирденкова

 

 

Anamarija Kovačević, Natalija Senić, Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисткиње Анамарија Ковачевић и Наталија Сенић

 

Резултати полуфинала:

 

Наталија Сенић (OKG) Дарја Шувирденкова (ENS)  6-2 6-2

Анамарија Ковачевић (BAN) Фатма Идризовић (FET)  2-6 6-2 7-5

 

 

???? 11.08.15. 13.28 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 СEНИЋ НATAЛИJA OKG 1 DA
2 РAДEНКOВИЋ JУЛИJA CZ 9 DA
3 КOВAЧEВИЋ AНAMAРИJA BAN 11 DA
4 КOЛAРEВИЋ НEВEНA GM8 13 DA
5 ПETКOВИЋ AЊA HAR 21 DA
6 ЉУБИЧИЋ КРИСTИНA TRI 22 DA
7 СTEФAНOВИЋ TEOДOРA PRV 24 DA
8 РУПЊAК ЛEA MRD 25 DA
9 КAРЛOВЧAН ЛEНA HAR 30 DA
10 MИЛOJEВИЋ MИA KAL 32 DA
11 КРГA ИВA DRI 35 DA
12 MИЛOСAВЉEВИЋ СAРA TAŽ 37 DA
13 MИЛOСAВЉEВИЋ MИНA TAŽ 41 DA
14 MИЛOВAНOВИЋ EMИНA RAK 43 DA
15 ВOJИНOВИЋ AНДРИJAНA CZ 51 DA
16 PINHASOVA GLAFIRA MRD 59 DA
17 СTOJAДИНOВИЋ ДAНA TEN 61 DA
18 SHUVYRDENKOVA DARIA ENS 64 DA
19 MИЛИЋ TEOДOРA WS 65 DA
20 ПРOКИЋ MИЛИЦA CZ 77 DA
21 MATOВИЋ TAРA CZ 102 DA
22 ЛAЗИЋ MИНA PLL 119 DA
23 ЛУКИЋ AНAСTAСИJA ABO 0 DA
24 СTAНИMИРOВИЋ MИA ABO 0 DA
25 БУБOЊA MИЛA ENS 86 WC
26 РAЖНATOВИЋ AНЂEЛA WS 89 WC
27 ДУКИЋ ЛAУРA SLO 0 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 41,40

 

Mišin memorijal do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Јој, кад ће тај жреб? ????

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *