Vuk Rađenović, Zoran Ludoški, Veljko Vasić, Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd

Мишин меморијал, ТК Олимп, девојчице и дечаци 12 година, I кат, 13-16.8.16.

Зоран Лудошки (GAL) и Дарја Шувирденкова (ENS) су победници традиционалног Мишиног меморијала, турнира I категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одржаног од 13. до 16. августа у ТК Олимп у Београду. Честитамо!

 

Зоран је у финалу победио Вука Рађеновића (GAZ) 7-6(2) 7-5, док је Дарја савладала Јовану Грујић (POŽ) 6-1 6-0.

Треће место су освојиле Милица Радуновић (HAR) и Ива Шепа (WIN), односно Коста Бенић (OTK) и Лазар Димитријевић (STG) у конкуренцији дечака.

 

Daria Shuvyrdenkova, Jovana Grujić, Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисткиње Дарја Шувирденкова и Јована Грујић

Победнице дубла су Христина Љуба (HAR) и Ива Шепа (WIN), које су у финалу победиле Јовану Грујић (POŽ) и Иву Кргу (CZ) 6-1 6-4. Честитамо!

 

Hristina Ljuba, Iva Šepa, Jovana Grujić, Iva Krga, Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисткиње дубла Христина Љуба, Ива Шепа, Јована Грујић и Ива Крга

 

У дублу код дечака најбољи су били Огњен Драгосављевић (SOL) и Вук Рађеновић (GAZ), који су у финалу победили Косту Бенића (OTK) и Лава Вишковића (DJU) 7-6 6-3. Браво момци!

 

Kosta Benić, Lav Višković, Ognjen Dragosavljević, Vuk Rađenović, Veljko Vasić, Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисти дубла Лав Вишковић, Коста Бенић, Вук Рађеновић и Огњен Драгосављевић са судијом Вељком Васићем

 

 

 

 

Jovana Grujić, Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисткиња Јована Грујић

 

 

 

Vuk Rađenović, Zoran Ludoški, Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Зоран и Вук по завршетку финалног меча

 

Турнир је судио Вељко Васић. Играно је на 5 шљакастих терена.

 

Погледајте извештај са прошлогодишњег турнира, којег су освојили Наталија Сенић (KRA) и Петар Теодоровић (DJU), а ево како је окончан турнир 2014. године, када су га освојили Сенка Делетић (TRI) и Оливер Сабо Рац (SPA– у конкуренцији девојчица и дечака.

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Дарја Шувирденкова (ENS)Милица Радуновић (HAR)  6-3 6-1

Јована Грујић (POŽ) – Ива Шепа (WIN)  6-4 6-2

 

 

🕥  15.8.16.  18.24 h

Коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

🕥  15.8.16.  19.15 h

Дубл, коначни резултати:

Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd

 

 

🕥  15.8.16.  19.15 h

Квалификације, коначни резултати:

Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ШУВИРДЕНКОВА ДАРЈА ENS 4 DA
2 ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА INS 7 DA
3 СТАНИШИЋ ЛАНА TRI 8 DA
4 ШЕПА ИВА WIN 10 DA
5 РАДУНОВИЋ МИЛИЦА HAR 13 DA
6 РИСТИЋ МИА BOR 19 DA
7 ЉУБА ХРИСТИНА HAR 20 DA
8 ГРУЈИЋ ЈОВАНА POŽ 23 DA
9 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 24 DA
10 МАРКОВИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 26 DA
11 КОЊИКУШИЋ ЕЛЕНА ROD 27 DA
12 КРГА ИВА CZ 28 DA
13 ЗАБРДАЦ НИНА TIP 31 DA
14 НИКОЛИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 33 DA
15 МАРИЋ ДУЊА SAJ 36 DA
16 МИШЧЕВИЋ МАЈА WS 38 DA
17 ПОНОМАРЕНКО ВЛАДА CZ 42 DA
18 ЈОКОВИЋ АЛЕКСАНДРА SLO 45 DA
19 МИЛОВАНОВИЋ ЕМИНА KRA 47 DA
20 ХРНЧИЋ ПАУЛА IND 48 DA
21 РАЖНАТОВИЋ АНЂЕЛА WS 50 DA
22 РИСТИЋ САРА CZ 51 DA
23 ДИМИТРИЈЕВИЋ КРИСТИНА BGT 54 DA
24 МИЛОСАВЉЕВИЋ МИЛИЦА MRD 57 DA
25 ИЛИЋ МАРИЈАНА KRU 65 WC
26 КРЕЈИЋ АНЂЕЛА CZ 69 WC
27 МАРТИНОВИЋ МИЛИЦА KOS 70 WC
28 ПРОКИЋ МИЛИЦА CZ 77 WC
29 ДИМИТРИЕВСКИ НАТАЛИЈА DIN 88 QA
30 КРАЈЧЕСКИ ТЕОДОРА DIN 91 QA
31 НИКОЛИЋ АНАСТАСИЈА SLO 106 QA
32 ХАЏИ-МИХАИЛОВИЋ ИВА BGT 128 QA
33 БРКИЋ УНА BAN 135 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 47,60

 

 

 

 

Дечаци

 

 

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Вук Рађеновић (GAZ) – Коста Бенић (OTK)  7-5 7-6(8)

Зоран Лудошки (GAL) – Лазар Димитријевић (STG)  6-4 6-2

 

 

🕥  16.8.16.  15.55 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

Nikola Perić, Kosta Benić, Vuk Rađenović, Milan Cvetković, Ognjen Dragosavljević, Uroš Rađenović, Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Никола Перић, Милан Цветковић, Коста Бенић, Вук Рађеновић, Огњен Драгосављевић и Урош Рађеновић

 

 

🕥  15.8.16.  19.15 h

Дубл, резултати полуфинала:

Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd

 

 

 

🕥  14.8.16.  11.21 h

Квалификације:

Mišin memorijal 2016 do 12 godina, Teniski klub Olimp Beograd

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 5 DA
2 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL 7 DA
3 БЕНИЋ КОСТА OTK 17 DA
4 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 22 DA
5 ВИШКОВИЋ ЛАВ DJU 25 DA
6 ПЕРИЋ НИКОЛА BOR 28 DA
7 ИВАНОВИЋ НИКОЛА TIP 32 DA
8 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ 33 DA
9 ВИРИЈЕВИЋ ЛАЗАР REK 35 DA
10 БОЈОВИЋ ЛАЗАР LUČ 36 DA
11 МАРКОВИЋ САША STG 37 DA
12 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН KRU 42 DA
13 ДРАГОСАВЉЕВИЋ ОГЊЕН SOL 44 DA
14 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО OLI 46 DA
15 ЗАГОРАЦ АНДРИЈА ADV 47 DA
16 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI 51 DA
17 ЛУЛИЋ НИКОЛА PAR 56 DA
18 ЧЕЈОВИЋ СТРАХИЊА VIC 61 DA
19 ВАСИЋ АЛЕКСА PIR 62 DA
20 ЋИРИЋ АНДРЕЈ STP 71 DA
21 МИТРОВИЋ ДИМИТРИЈЕ STP 81 DA
22 ХУЂЕЦ АЛЕКСАНДАР SBG 84 DA
23 УЗЕЛАЦ ЛУКА GAL 90 DA
24 СТОЈАНОВ МАРКО MRD 93 DA
25 МАРКОВИЋ ПЕТАР KOS 41 WC
26 СТОКАНОВИЋ НЕМАЊА CZ 99 WC
27 РАКИЋ ДАВИД REK 108 WC
28 АЛЕКСИЋ МАРКО SET 112 QA
29 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 119 QA
30 МИТРОВИЋ НИКОЛА KOS 125 QA
31 КУКИЋ ВАСИЛИЈЕ GAL 151 QA
32 РАДИВОЈЕВИЋ ЈОВАН NEB 158 QA
33 ПОПОВИЋ МАРКО CLA 160 QA
34 ЈАНКАЊ ВЛАДО WS 164 QA
35 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO 208 QA
36 НАУТА ЛУКА NOV 221 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 77,00

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *