Lazar Virijević, Simeon Stanković, Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina, Reket klub, Teniski klub Reket Beograd

ОП Београда, Рекет клуб, дечаци 10 година, зелени ниво, 3-5.10.15.

Лазар Виријевић (REK) је освојио Отворено првенство Београда, турнир зеленог нивоа за дечаке до 10 година, одигран у Рекет клубу од 3. до 5. октобра. Све честитке!

У финалу је победио свог клупског друга Симеона Станковића 4-3(2) 4-0.

 

Lazar Virijević, Simeon Stanković, Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina, Reket klub, Teniski klub Reket Beograd
Финалисти и другари из Рекет клуба, Лазар Виријевић и Симеон Станковић

 

Треће место су поделили Вук Крушчић (REK) и Петар Ћертић (KOL).

Турнир је обележио велики успех такмичара Рекет клуба, јер од четворице полуфиналиста, тројица су из тог клуба!

 

Petar Ćertić, Vuk Kruščić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina, Reket klub, Teniski klub Reket Beograd
Полуфиналисти главног турнира Петар Ћертић и Вук Крушчић

 

Утешни турнир освојио је Алекса Стојчић (PAR), савладавши Николу Петровића (GM8) 4-3(2) 4-3(3).

 

Aleksa Stojčić, Nikola Petrović, Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina, Reket klub, Teniski klub Reket Beograd
Финалисти утешног турнира Алекса Стојчић и Никола Петровић

 

 

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Лазар Виријевић (REK– Вук Крушчић (REK)  4-1 4-0

Симеон Станковић (REK) – Петар Ћертић (KOL)  4-1 2-4 7-3

 

 

????  05.10.15. 18.34 h

Главни турнир, коначни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

 

Утешни турнир, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina, Reket klub, Teniski klub Reket Beograd

 

 

 

????  03.10.15.  22.11 h

Round-robin, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Beograda u tenisu do 10 godina, Reket klub, Teniski klub Reket Beograd

 

 

 

Teniski klub Step In Beograd, Zimski teniski kamp Jahorina Sarajevo

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб
1 ОСТОЈИЋ ОГЊЕН BAS
2 СТАНКОВИЋ СИМЕОН REK
3 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ
4 МАРКОВ ДАВИД DJU
5 ИЛИЋ ЛУКА ŽAK
6 СТАБЛОВИЋ ИГОР CLA
7 ТОПЛИЧАНИН МАРКО KRU
8 РАДИВОЈЕВИЋ ЈОВАН PRV
9 БАНДА ИЛИЋ ИЛИЈА CLA
10 БУБЊЕВИЋ БОЖИДАР GAL
11 РИСТИЋ КОСТА WIN
12 СТОЈЧИЋ АЛЕКСА PAR
13 МАРКОВИЋ ИВАН TIP
14 РАКИЋ ДАВИД REK
15 СВИЛОКОС АЛЕКСА CZ
16 ЈЕВТИЋ ЈОВАН ADV
17 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ
18 ВРАЧАРЕВИЋ ВЕЉА BAS
19 ЋИРИЋ АНДРЕЈ HAR
20 СТОЈОВИЋ ВИКТОР GS
21 КУКА ФИЛИП REK
22 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI
23 ЛУЛИЋ НИКОЛА PAR
24 РАДОВАНОВИЋ ФИЛИП IVS
25 СТАНКОВИЋ АЛЕКСА TOP
26 КРУШЧИЋ ВУК REK
27 МЛАДЕНОВИЋ КОСТА OLI
28 АЛЕКСИЋ МАРКО SET
29 ВИРИЈЕВИЋ ЛАЗАР REK
30 ЋЕРТИЋ ПЕТАР KOL
31 РАДИШИЋ НИКОЛА GAL
32 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЈОВАН MLA
33 ЉУБОЈА ДОРДЕ WS
34 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ
35 ТОДОРОВИЋ СЕРГЕЈ ABO
36 РАДОЊИЋ ВЕЉКО SPA
37 СТОКАНОВИЋ НЕМАЊА CZ
38 САВИЋ СЕБАСТИАН TIP
39 ПОПОВИЋ МАРКО CLA
40 МИТРОВИЋ ДИМИТРИЈЕ STP
41 ПЕТРОВИЋ НИКОЛА GM8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *