Vladimir Vasiljević, Sota Tani, Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Reket klub Beograd

ОП Београда, Рекет клуб, дечаци 14 година, IV кат, 18-20.6.16.

Сота Тани (Sota Tani) (DIN) је победник Отвореног првенства Београда, турнира IV категорије за дечаке до 14 година, одиграног од 18. до 21. јуна у Рекет клубу. Честитамо!

 

У финалу је победио Владимира Васиљевића (CLA) 6-4 6-0, и тако је овај дечак из Јапана без изгубљеног сета освојио турнир.

Треће место су освојили Јапанац Рјо Шибазаки (Ryo Shibazaki) (DIN) и Богдан Букарица (CZ).

 

 

Bogdan Bukarica, Ryo Shibazaki, Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Reket klub Beograd
Треће место: Богдан Букарица и Рјо Шибазаки

 

 

Турнир суди Григорије Брковић.

 

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.

 

Aleksandra Đokić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Reket klub Beograd
Александра Ђокић ужива у базену Рекет клуба, 20. јун 2016.

 

Резултати полуфинала:

 

Владимир Васиљевић (CLA) – Ryo Shibazaki (DIN)  6-2 6-0

Sota Tani (DIN)Богдан Букарица (CZ)  6-3 6-0

 

 

?  21.6.16.  15.13 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

 

Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Reket klub Beograd
Рекет клуб, 18. јун 2016.

 

Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Reket klub Beograd

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играчa Клуб Датум рођења Ранг
1 ПОПОВИЋ ВУКАШИН VIN 09.10.2002. 34
2 СТРАМПУТ ВУК ДАВИД HAR 22.08.2003. 62
3 НИКОЛИЋ ЛЕОН REK 26.07.2003. 84
4 БУКАРИЦА БОГДАН CZ 19.03.2003. 86
5 МЕДЕНИЦА МИЛОШ BAN 29.03.2003. 90
6 ЗДРАВКОВИЋ ЛУКА BAN 08.04.2003. 102
7 ЦВЕТКОВИЋ СТЕФАН SAJ 28.09.2002. 104
8 СТОШКОВИЋ АНДРИЈА OTK 28.10.2002. 107
9 ВАСИЉЕВИЋ ВЛАДИМИР CLA 04.06.2002. 111
10 ЛАЗАРЕВИЋ МАРКО VIN 30.07.2002. 147
11 БЕНИЋ КОСТА OTK 03.05.2004. 149
12 РУС АЛЕКСА AGR 28.11.2002. 166
13 ЗЕКОВИЋ СТЕФАН BGT 10.01.2003. 177
14 БУЂЕВАЦ НЕМАЊА BAN 11.11.2003. 185
15 ФРАНЕТА СРЂАН CLA 24.10.2003. 197
16 ТАЛИЈАН АЛЕКСАНДАР CZ 07.02.2002. 204
17 ТУЦОВИЋ БОЈАН MLA 15.11.2002. 208
18 ПИСАРИЋ АЛЕКСА MRD 04.11.2005 228
19 DAIJIMA YUMA DIN 21.06.2003.
20 TANI SOTA DIN 23.10.2002.
21 ASAKURA ERIC DIN 29.09.2002.
22 ГЊАТОВИЋ ДАНИЕЛ CZ 02.01.2003.
23 ARAI RENTARO DIN 27.11.2004.
24 ЖИВКОВИЋ ЛУКА SBG 21.09.2004.
25 YAMASAKI NOA DIN 24.10.2003.
26 TAIRA HOY LAMIEL KEI DIN 28.03.2005.
27 SHIBAZAKI RYO DIN 30.09.2002.
28 ISHII KEI DIN 09.07.2004.

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 135,60

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *