Ian Boloban, Lazar Luković, Teniska akademija Tipsarević Beograd, Tipsarevic Tennis Academy, Sportski centar Olimp

ОП Београда, ТА Типсаревић, дечаци 10 година, зелени ниво, 18-20.8.18.

Отворено првенство Београда, турнир зеленог нивоа за дечаке до 10 година, одржан је од 18.  до 20. августа 2018. године у Тениској академији Типсаревић на теренима у СЦ „11. април“ на Новом Београду, у оквиру календара Тениског савеза БеоградаИграно је на два терена са шљаком, а судио је Игор Марјановић.

Иан Болобан је победник ОП Београда до 10 година у ТА Типсаревић. Честитамо!

Лазар Луковић (DRI) је освојио друго место. Мали Бањалучанин је у финалу победио Лазара 4-2 4-0.

Треће место су освојили Марко Шавија (DJU) и Стефан Николић (AGR).

Победник сребрног турнира је Матија Путић (CZ), који је у финалу победио Марка Тривића (BAN) 4-0 4-2.

Детаљније ОП Београда, ТА Типсаревић, дечаци 10 година, зелени ниво, 18-20.8.18.