Božidar Bubnjević, Vuk Kruščić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina zeleni nivo, Teniska akademija Tipsarević Beograd

ОП Београда, TА Типсаревић, дечаци 10 година, зелени ниво, 21-23.5.16.

Вук Крушчић (REK) је победник Отвореног првенства Београда, турнира зеленог нивоа за дечаке до 10 година, одиграног од 21. до 23. маја у TА Типсаревић. Све честитке!

 

У финалу је победио Божидара Бубњевића (GAL) 4-3 4-1. Занимљиво да Вук на турниру није изгубио ниједан сет!

Треће место су освојили Огњен Јагровић (TIP) и Огњен Милић (PUM).

Сребрни турнир је освојио Јустин Илић (DRI), победивши Ивана Пивка (TIP) 4-0 4-2.

 

 

Ognjen Milić, Ognjen Jagrović, Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina zeleni nivo, Teniska akademija Tipsarević Beograd
Трећепласирани Огњен Милић и Огњен Јагровић

 

 

Ivan Pivko, Justin Ilić, Dejan Kojić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina zeleni nivo, Teniska akademija Tipsarević Beograd
Финалисти сребрног турнира Иван Пивко и Јустин Илић са Дејаном Којићем, тренером у ТА Типсаревић

 

Турнир је судио Михајло Угрчић.

 

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.

 

 

Резултати полуфинала:

 

Божидар Бубњевић (GAL) – Огњен Јагровић (TIP)  4-2 4-2

Вук Крушчић (REK) – Огњен Милић (PUM) 4-3 4-1

 

 

23.5.16. 14.49 h

Златни турнир, коначни резултати:

Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.


Сребрни турнир, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina zeleni nivo, Teniska akademija Tipsarević Beograd

 

 

21.5.16.  18.18 h

Round-robin:

 

Tipsarevic 10 decaci RR 2

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Датум рођења
1 ПЕТРОВИЋ МИЛОШ SPS 08.08.2006.
2 ИЛИЋ ЛУКА ŽAK 09.11.2006.
3 ЈАГРОВИЋ ОГЊЕН TIP 21.02.2007.
4 ЂОРЂЕВИЋ НИКОЛА GM8 12.01.2007.
5 ПЕТРОВИЋ СТЕФАН TIP 16.01.2007.
6 ЈЕВТИЋ ЈОВАН ADV 07.06.2007.
7 БАНДА ИЛИЋ ИЛИЈА CLA 27.02.2006.
8 ОПАРНИЦА АЛЕКСА REK 29.09.2007.
9 ОСТОЈИЋ ОГЊЕН NEB 10.07.2006.
10 НИКИЋ МИХАИЛО SLI 14.08.2007.
11 РИСТИЋ ВЕЉКО SLI 26.09.2007.
12 СТОЈКОВИЋ ДАМЈАН DIN 01.11.2006.
13 БЕРИЋ ПЕТАР TIP 08.02.2006.
14 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO 26.02.2006.
15 ПИВКО ИВАН TIP 27.08.2007.
16 ОРЛИЋ ФИЛИП ADV 28.03.2006.
17 КУКИЋ ВАСИЛИЈЕ GAL 13.05.2006.
18 РАКИЋ ДАВИД REK 16.03.2006.
19 МАЛЕТИЋ ЛАЗАР REK 02.11.2006.
20 AHHAMER PAUL PRV 21.10.2006.
21 КОКОТОВИЋ НЕМАЊА ASN 19.09.2006.
22 РАДОВАНОВИЋ ФИЛИП PUM 17.02.2006.
23 ЧОПИЋ ПАВЛЕ SLO 16.06.2007.
24 МАТОВИЋ ЈОВАН CZ 06.04.2006.
25 ИВАНОВИЋ НОВАК WIN 17.05.2006.
26 МИЛИЋ ОГЊЕН PUM 22.06.2007.
27 ВРАЧАРЕВИЋ ВЕЉА NEB 15.07.2006.
28 БЈЕЛОБРК ЈОВАН WNS 13.08.2007.
29 ВУКИЋ НИКОЛА GM8 13.08.2006.
30 ГОЈКОВИЋ ДАВИД CZ 17.03.2006.
31 ЕРБЕЗ НИКОЛА VOJ 14.06.2007.
32 СТАБЛОВИЋ ИГОР CLA 11.04.2006.
33 АЦКОВИЋ ДРАГОЉУБ OLI 07.06.2007.
34 АРСИЋ ЛУКА DJU 05.06.2007.
35 БУБЊЕВИЋ БОЖИДАР GAL 21.04.2006.
36 РИСТИЋ КОСТА WIN 22.11.2006.
37 ИЛИЋ ЈУСТИН DRI 29.04.2007.
38 БЕЗМАРЕВИЋ ЛУКА CZ 27.09.2007.
39 РАДИШИЋ НИКОЛА GAL 24.07.2006.
40 КРУШЧИЋ ВУК REK 14.02.2007.
41 ПАВИЋЕВИЋ СТРАХИЊА ŽAK 26.01.2006.
42 САВИЋ ДАРКО DIN 23.01.2007.
43 МАРКОВИЋ ВИКТОР REK 27.04.2008

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *