Lazar Virijević, Saša Marković, Dejan Kojić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 12 godina, Teniska akademija Tipsarević Ušće Beograd

ОП Београда, ТА Типсаревић, дечаци 12 година, I кат, 9-13.9.17.

Лазар Виријевић (REK) је освојио Отворено првенство Београда, турнир I категорије за дечаке до 12 година, одигран од 9. до 13. септембра 2017. године у Тениској академији Типсаревић-Ушће. Честитамо!

Играно је на три шљакаста терена ове академије код ШЦ Ушће.

Лазар је у финалу победио Сашу Марковића (STG) 6-1 6-1.

Треће место су освојили Стефан Ђурашиновић (ENS) и Тодор Вукомановић (CZ).

Победници турнира у дублу су Андреј Комненић (GAZ) и Тодор Вукомановић (CZ), који су у финалу победили Лазара Виријевића (REK) и Милана Цветковића (SPO) 4-6 6-2 10-4.

Лазар је до титуле стигао без изгубљеног сета, а треба истаћи да је од 1. кола имао веома јаке противнике!

Andrej Komnenić, Todor Vukomanović, Lazar Virijević, Milan Cvetković, Otvoreno prvenstvo Beograda do 12 godina, Teniska akademija Tipsarević Ušće Beograd
Финалисти дубла Милан Цветковић, Лазар Виријевић, Тодор Вукомановић и Андреј Комненић

 

 

 

Мали играчи вам овог викенда препоручују (кликните на сваку слику за више детаља):

 

Турнир суди Вељко Васић.

 

 

 

Polovni udžbenici za osnovnu i srednju školu, polovni udžbenici za gimnaziju, knjižara Kosovska 9 Beograd, Knjige Obradović

 

 

Резултати полуфинала:

 

Лазар Виријевић (REK)Стефан Ђурашиновић (ENS)  6-4 6-4

Саша Марковић (STG) – Тодор Вукомановић (CZ) 6-4 3-6 6-2

 

 

⌚ 13.9.17.  17.39 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

Дубл:

Otvoreno prvenstvo Beograda do 12 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd

 

 

⌚ 9.9.17.  21.32 h

Квалификације, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Beograda do 12 godina, Teniska akademija Tipsarević Ušće Beograd

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ВИРИЈЕВИЋ ЛАЗАР REK 6 DA
2 МАРКОВИЋ САША STG 8 DA
3 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 9 DA
4 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 10 DA
5 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН SPO 11 DA
6 ЋЕРТИЋ ПЕТАР HAR 13 DA
7 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ GAZ 14 DA
8 ПЕРИЋ НИКОЛА BOR 16 DA
9 РАКИЋ ДАВИД REK 18 DA
10 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 19 DA
11 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI 20 DA
12 ИВАНОВИЋ НИКОЛА TIP 22 DA
13 СТАНКОВИЋ СИМЕОН OLI 25 DA
14 ИЛИЋ ЛУКА SPA 27 DA
15 СТАНКОВИЋ АЛЕКСА TOP 28 DA
16 ЈОВИЋ НИКОЛА TAŽ 30 DA
17 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ REK 31 DA
18 КРСТЕВСКИ ДАНИЈЕЛ KOV 32 DA
19 ЛУЛИЋ НИКОЛА REK 34 DA
20 СТЕФАНОВИЋ МАТЕЈА PUM 40 DA
21 СТОЈКОВИЋ ДАМЈАН DIN 41 DA
22 ЈАГРОВИЋ ОГЊЕН TIP 47 DA
23 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 49 DA
24 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 50 DA
25 РАДИШИЋ НИКОЛА TSZ 51 WC
26 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO 54 WC
27 ПОПОВИЋ МАРКО CLA 88 WC
28 РИСТИЋ КОСТА WIN 99 WC
29 АРСИЋ НИКОЛА DJU 55 QA
30 ЧОПИЋ ПАВЛЕ SLO 58 QA
31 РИСТИЋ СТРАХИЊА NEB 63 QA
32 ВУЛИЋ МАТИЈА VRB 65 QA
33 ПАВЛОВИЋ АЛЕКСА GAZ 69 QA
34 КОЦАНОВИЋ ОЛИВЕР REK 70 QA
35 БУБЊЕВИЋ БОЖИДАР GAL 71 QA
36 МИЛАНОВИЋ НИКОЛА REK 78 QA
37 ВУЈИЧИЋ НИКОЛА CZ 81 QA
38 БИРЧАНИН ЛЕОН TRK 85 QA
39 ЈОВАНОВИЋ ЈАКША CZ 89 QA
40 КУКИЋ ВАСИЛИЈЕ BAS 117 QA
41 ОРЛИЋ ФИЛИП ADV 144 QA
42 СУШИЋ НИКОЛА DIN 145 QA
43 КНЕЖЕВИЋ АЛЕКСАНДАР CZ 170 QA
44 ЕРБЕЗ НИКОЛА VOJ 185 QA
45 АРСИЋ ИГОР GAZ 84 WCQ

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 56,00

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *