Jovana Grujić, Teodora Milić, Dejan Kojić, Otvoreno prvenstvo Beograda za devojčice do 12 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd

ОП Београда, ТА Типсаревић, девојчице 12 година, III кат, 12-14.11.16.

Теодора Милић (WS) je победница Отвореног првенства Београда, турнира III категорије за девојчице до 12 година, одржаног од 12. до 14. новембра у ТА Типсаревић. Честитамо!

 

У финалу је победила Јовану Грујић (MIL) 6-1 6-4.

Треће место су освојиле Тијана Сретеновић (GAZ) и Лара Стојановски (BAN).

Jovana Grujić, Teodora Milić, Lara Stojanovski, Tijana Sretenović, Otvoreno prvenstvo Beograda za devojčice do 12 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd
Пред полуфинале: Јована Грујић, Теодора Милић, Лара Стојановски и Тијана Сретеновић

 

Турнир је судио Никола Јанковић.

 

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.

 

Jovana Grujić, Teodora Milić, Otvoreno prvenstvo Beograda za devojčice do 12 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd
Финалисткиње Теодора Милић и Јована Грујић

 

Резултати полуфинала:

 

Јована Грујић (MIL) – Тијана Сретеновић (GAZ)  6-2 6-3

Теодора Милић (WS)Лара Стојановски (BAN)  6-2 6-3

 

Sara Ristić, Teodora Milić, Otvoreno prvenstvo Beograda za devojčice do 12 godina, Teniska akademija Tipsarević Beograd
Противнице у 3. колу Сара Ристић и Теодора Милић

 

🕤  14.11.16.  18.56 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ГРУЈИЋ ЈОВАНА MIL 12
2 МИЛИЋ ТЕОДОРА WS 14
3 СТОЈАНОВСКИ ЛАРА BAN 15
4 ИВАНОВИЋ ЕЛЕНА DJU 23
5 ЉУБА ХРИСТИНА HAR 24
6 МАРКОВИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 27
7 ПАВЛИЧЕВИЋ КРИСТИНА STG 33
8 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 37
9 МИШЧЕВИЋ МАЈА WS 38
10 НИКОЛИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 40
11 МИХАЉЕВИЋ ТАРА REK 41
12 РАЖНАТОВИЋ АНЂЕЛА WS 46
13 РИСТИЋ САРА CZ 51
14 КОЈИЋ НИКА TIP 52
15 ДИМИТРИЈЕВИЋ КРИСТИНА BGT 54
16 ЂУРЂЕВИЋ САЊА HAR 55
17 ДЕЛЕТИЋ СИМОНА TRI 56
18 МАРТИНОВИЋ МИЛИЦА KOS 58
19 СТОЈАНОВИЋ МИНА MLA 80
20 МИЛКИЋ ИВА SBG 90
21 СИМИЋ АНЂЕЛА GEM 94
22 БРКИЋ УНА BAN 97
23 ХАЏИ-МИХАИЛОВИЋ ИВА BGT 98
24 АЛИМПИЋ АНАСТАСИЈА TIP 104
25 ПОПОВСКИ МИЛИЦА DIN 107
26 КАМЕНИЋ НЕВЕНА CLA 118
27 ВАЈА КЛАРА CZ 123
28 ВУКАНИЋ АНА GAZ 127
29 ШЉИВАНЧАНИН ТЕОДОРА BAS 129
30 МИЛИНКОВИЋ НАЂА DJU 152
31 ТОДОРОВИЋ АНЂЕЛА TIP 170
32 ИГЊАТОВИЋ НАДА MAS 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 69,80

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *