Vuk Rađenović, Romeo Hadžimehmedović, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake i devojčice do 12 godina, Teniski centar Novak Beograd

ОП Београда, ТЦ Новак, девојчице и дечаци 12 год, I кат, 22-26.4.17.

Отворено првенство Београда, турнир I категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одржано је од 22. до 26. априла 2017. године у ТЦ Новак на Дорћолу, у организацији Тениског савеза Србије.

Победници су Вук Рађеновић (GAZ) и Јована Грујић (MIL). Честитамо!

Вук је данас у финалу после велике борбе победио Ромеа Хаџимехмедовића (HAR) 6-2 5-7 7-5, а Јована је јуче победила Теодору Милић (WS) после Теодорине предаје због болести при резултату 4-2 за Јовану у 1. сету.

Треће место су освојили Маја Мишчевић (WS) и Лара Стојановски (BAN), а код дечака Марко Николић (WIN) и Матеја Гојковић (SPA).

Победници у дублу су Вук Рађеновић (GAZ) и Ромео Хаџимехмедовић (HAR) (занимљиво да они играју и у финалу сингла), који су у финалу победили Матеју Гојковића (SPA) и Лазара Димитријевића (STG) 6-2 3-6 10-4.

Јована је тако остварила трећу титулу на веома јаким турнирима до 12 године 1. категорије ове године – поред Купа Србије у Сомбору и ОП Панчева у ТК Младост; била је и финалисткиња на ОП Београда у ТА Типсаревић. Вук је од почетка године такође био врло успешан на турнирима 1. категорије – победио је на  ОП Панчева у ТК Младост и на ОП Београда у ТА Типсаревић, и био је финалиста Купа Србије у Сомбору. Такође, Вук је одлично играо и у конкуренцији до 14 година, чак је играо и у финалу ОП Београда до 14 година.

 

Jovana Grujić, Teodora Milić, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake i devojčice do 12 godina, Teniski centar Novak Beograd
Финалисткиње Теодора Милић и Јована Грујић са представником организатора

 

 

 

Jovana Grujić, Miloš Stevanović, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake i devojčice do 12 godina, Teniski centar Novak Beograd
Јована Грујић прима пехар, а на слици десно са тренером Милошем Стевановићем из ТА Милаш

 

 

 

Игра се на отвореним теренима са шљаком. Врховни судија је Вељко Васић.

 

Делови мечева 1. кола дечака:
Лазар Димитријевић – Тадеј Михајловић
Лазар Виријевић – Денис Станчулов
Александар Хуђец – Михајло Стевановић

 

 

 

 

 

Погледајте прилог у емисији „Top Tennis“ на Спорт клубу 1 о Алманаху дечјег тениса и о коктелу приређеном у београдском TK Privilege поводом његовог објављивања:

 

 

Алманах можете купити у овим клубовима и на нашем веб-шопу (плаћање поузећем) на овом линку.

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Јована Грујић (MIL)Маја Мишчевић (WS)  6-4 6-1

Теодора Милић (WS) –  Лара Стојановски (BAN)  6-4 6-2

 

 

 

🕥  25.4.17.  13.45 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ГРУЈИЋ ЈОВАНА MIL 2 DA
2 МИЛИЋ ТЕОДОРА WS 7 DA
3 СТОЈАНОВСКИ ЛАРА BAN 8 DA
4 РИСТИЋ МИА BOR 10 DA
5 ИВАНОВИЋ ЕЛЕНА DJU 12 DA
6 ДРЉАН МИЛИЦА SPL 13 DA
7 МИШЧЕВИЋ МАЈА WS 15 DA
8 ПАВЛИЧЕВИЋ КРИСТИНА STG 17 DA
9 ГОЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА MRD 23 DA
10 МИХАЉЕВИЋ ТАРА REK 24 DA
11 НИКОЛИЋ АНЂЕЛИЈА TIP 25 DA
12 ПОНОМАРЕНКО ВЛАДА MIL 26 DA
13 ДЕЛЕТИЋ СИМОНА MAT 28 DA
14 РИСТИЋ САРА CZ 30 DA
15 ПОПОВСКИ МИЛИЦА DIN 34 DA
16 ИЛИЋ МАРИЈАНА KRU 44 DA
17 САВКОВИЋ АНА BAN 53 DA
18 ВАЈА КЛАРА CZ 57 DA
19 ХАЏИ-МИХАИЛОВИЋ ИВА BGT 61 DA
20 АРСИЋ АНАСТАСИЈА DRI 67 DA
21 ШЉИВАНЧАНИН ТЕОДОРА MAT 69 DA
22 ИЛИЋ ТАМАРА PUM 74 DA
23 ЛАЗАРЕВИЋ АНА GMX 97 DA
24 ЂУКИЋ ДАРИЈА DRI 105 DA
25 ЈАНКЕТИЋ ИВА DRI 79 WC

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 39,20

 

 

 

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Вук Рађеновић (GAZ)Марко Николић (WIN)  Марко предао због температуре при резултату 2-0 за Вука у 1. сету

Ромео Хаџимехмедовић (HAR)Матеја Гојковић (SPA)  7-5 6-4

 

 

🕥  26.4.17.  15.36 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

🕥  24.4.17.  14.00 h

Квалификације, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake i devojčice do 12 godina, Teniski centar Novak Beograd

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 1 DA
2 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA 2 DA
3 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО HAR 5 DA
4 НИКОЛИЋ МАРКО WIN 6 DA
5 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 7 DA
6 ВИРИЈЕВИЋ ЛАЗАР REK 8 DA
7 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 11 DA
8 ЋЕРТИЋ ПЕТАР HAR 13 DA
9 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ GAZ 15 DA
10 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI 17 DA
11 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 20 DA
12 МАНДИЋ НЕМАЊА SPL 21 DA
13 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН SPO 22 DA
14 РАКИЋ ДАВИД REK 23 DA
15 ЕРБЕЗ ФИЛИП VOJ 24 DA
16 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО VEG 25 DA
17 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 26 DA
18 СТАНКОВИЋ АЛЕКСА TOP 28 DA
19 ИЛИЋ ЛУКА SPA 29 DA
20 МИХАЈЛОВИЋ ТАДЕЈ TPC 30 DA
21 СТОЈЧИЋ АЛЕКСА GMX 31 DA
22 ЛУЛИЋ НИКОЛА REK 32 DA
23 ХУЂЕЦ АЛЕКСАНДАР SBG 33 DA
24 СТОКАНОВИЋ НЕМАЊА CZ 35 DA
25 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ REK 38 WC
26 МИТРОВИЋ ДИМИТРИЈЕ TRK 41 WC
27 СТОКАНОВИЋ НОВАК CZ 44 QA
28 ЂОКИЋ МАТЕЈ SOL 45 QA
29 СТАНЧУЛОВ ДЕНИС SPA 46 QA
30 АРСИЋ НИКОЛА DJU 48 QA
31 ХАЛАС ЛУКА SPA 50 QA
32 ПАВЛОВИЋ АЛЕКСА GAZ 57 QA
33 СТАБЛОВИЋ ИГОР CLA 59 QA
34 СТОЈКОВИЋ ДАМЈАН DIN 62 QA
35 АЛЕКСИЋ МАРКО MAT 65 QA
36 ЋИРИЋ УРОШ KIK 72 QA
37 ПОПОВИЋ МАРКО CLA 73 QA
38 МИЛУТИН НИКОЛА VOJ 114 QA
39 ЈАГРОВИЋ ОГЊЕН TIP 87 WCQ
40 РИСТИЋ СТРАХИЊА NEB 127 WCQ
41 КОМНЕНОВИЋ ДИМИТРИЈЕ TAF 140 WCQ

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 39,80

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *