Nina Krstić, Emilija Miljković, Antonina Petković, Iva Kostić, Otvoreno prvenstvo Beograda za devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Classics Beograd

ОП Београда, ТК Classics, девојчице 10 година, зелени ниво, 27-29.1.18.

Отворено првенство Београда, турнир зеленог нивоа за девојчице до 10 година, игра се од 27. до 29. јануара 2018. године у ТК Classics на Новом Београду. Будите са нама!

Нина Крстић (TAŽ) је победница ОП Београда у TK Classics. Честитамо!

Друго место је освојила Емилија Миљковић (BAN). У финалу је Нина победила 4-1 4-0.

Победница утешног турнира је Антонина Петковић (CZ), која је у финалу победила Иву Костић (DRI) 4-2 4-2.

Детаљније ОП Београда, ТК Classics, девојчице 10 година, зелени ниво, 27-29.1.18.

Турнир је судио Владимир Живановић, а играно је на два терена са шљаком.

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.

⌚ 28.1.18.  14.48 h

Златни турнир, 1. коло:

Otvoreno prvenstvo Beograda za devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Classics Beograd