Teniski klub Haron Beograd

ОП Београда, ТК Харон, 10 год зелени ниво, дечаци и девојчице, 26-27.4.14.

Урош Радовановић (GM8) је победник тениског турнира за дечаке до 10 година у ТК Харон, зелени ниво, а у финалу је победио Матеју Гојковића (SPA) са 4-0 4-2. Честитамо!

Uroš Radovanović i Mateja Gojković finalisti teniski klub Haron

Победница у конкуренцији девојчица је Мирјана Јовановић (INS), која је у финалу после велике борбе савладала Ању Петковић (HAR) резултатом 4-2 2-4 7-5. Честитамо!

Mirjana Jovanović i Anja Petković finalistkinje teniski klub Haron

 

Vreme_ikonica 28.04.14.  18.38 h

Главни турнир дечаци:

Тениски клуб Харон

 

Vreme_ikonica 29.04.14.  12.54 h

Главни турнир девојчице:

Teniski klub Haron 10 god zeleni nivo devojčice

 

Сребрни турнир дечаци (28.4.14.  10.28 h):

Teniski klub Haron dečaci do 10 god

Сребрни турнир девојчице (28.4.14.  10.28 h):

Teniski klub Haron devojčice do 10 god

 

Списак играча:

БРОЈ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ КЛУБ
1 РАДОВАНОВИЋ УРОШ GM8
2 ЖИВКОВИЋ ЛУКА ABO
3 ФИЛИПОВИЋ МАРКО PRV
4 СТОЈАНОВИЋ СТЕФАН CZ
5 ХАЏИ-МЕХМЕДОВИЋ РОМЕО DJU
6 ОПАЧИЋ НИКОЛА DJU
7 ПЕТРОВ ВАЊА STP
8 ВЕЉКОВИЋ ЂОРЂЕ DJU
9 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ
10 БОГДАНОВ ВИКТОР PRV
11 МАТИЋ БОРИС OTK
12 БУГАРЧИЋ ПАВЛЕ TRI
13 ЗАГОРАЦ АНДРИЈА ADV
14 ЛУКИЋ ЛАВ PRV
15 СТОЈАНОВИЋ ПЕТАР DJU
16 ВИШКОВИЋ ЛАВ UŠĆ
17 ИЛИБАШИЋ НИКОЛА HAR
18 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI
19 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ SBG
20 МАРКОВИЋ МИЉАН TSP
21 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ
22 НЕДЕЉКОВИЋ НИКОЛА EKO
23 МИЛОВАНОВИЋ ДИМИТРИЈЕ SUN
24 МАРКОВИЋ АЛЕКСА ENS
25 ЦВЕТКОВ ЛУКА GM8
26 ЈЕВТИЋ МИХАЈЛО TSP
27 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО REK
28 МАРКОВИЋ САША STG
29 ЛАЗИЋ ЛУКА GAZ
30 ГОЈКОВИЋ МАТЕЈА SPA
31 ГЛОГОВАЦ ФИЛИП WS
32 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG
33 РАДИВОЈЕВИЋ ЈОВАН PRV
34 ПЕТРОВИЋ НИКОЛА GM8
35 РАДОЈИЧИЋ АНДРЕЈ DJU
36 НИКОЛИЋ МАРКО EKO
37 ТЕШИЋ МАТИЈА STG
38 ЛУДОШКИ ЗОРАН GAL
39 НЕРИЋ НИКОЛА TIP
40 РАДЕВИЋ ВУК S M
41 ДАУТОВИЋ ЛАВ АЛЕКСА OTK
42 ГАШИЋ МИХАИЛО TIP

 

Списак играчица:

БРОЈ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ КЛУБ
1 СЕПА ИВА WIN
2 ДЕЛЕТИЋ СИМОНА TRI
3 ДИМИТРИЈЕВИЋ МАРИЈА TIS
4 НИКОЛИЋ АНЂЕЛИЈА TIP
5 ЧВОРОВИЋ ТЕОДОРА RAO
6 БУДИМКИЋ ЈОВАНА SOP
7 РИСТИЋ САРА STG
8 СЛАДИЋ ОЛГА TIP
9 ВУКАНИЋ АНА HAR
10 ИВАНОВИЋ ЕЛЕНА DJU
11 МЕДИЋ ДАНИЈЕЛА SET
12 МИЛИЋ ТЕОДОРА WS
13 МИЛИЋЕВИЋ КАТЈА GM8
14 МАРИЧИЋ ТЕОДОРА GS
15 КРГА ИВА DRI
16 КОЊИКУШИЋ ПЕТРА TSZ
17 РАДИВОЈЕВИЋ ЛОЛА TAŽ
18 ПРОКИЋ МИЛИЦА CZ
19 ЉУБА ХРИСТИНА HAR
20 РАДУНОВИЋ МИЛИЦА PAR
21 ЈОВАНОВИЋ МИРЈАНА INS
22 ЂУНИСИЈЕВИЋ САРА KOL
23 СТАНИШИЋ ЛАНА TRI
24 ЈОВАНОВИЋ НИНА DIN
25 ШЉИВАК АНЂЕЛА STP
26 ЛАЗАРЕВИЋ АНЂЕЛА STG
27 ЗЕКИЋ АНА SOL
28 КОЈИЋ НИКА TIP

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *