Ognjen Milić, Aleksandar Žikić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Haron Beograd

ОП Београда, ТК Харон, дечаци 10 година, зелени ниво, 10-12.6.17.

Огњен Милић (PUM) је освојио Отворено првенство Београда, турнир зеленог нивоа за дечаке до 10 година, одигран од 10. до 12. јуна 2017. године у TK Харон. Честитамо!

У финалу је победио Александра Жикића (TAŽ) 2-4 4-3 7-3.

Треће место су освојили Алекса Опарница (REK) и Вук Вукадиновић (VIC).

Победник утешног турнира је Александер Падерин (CLA), који је у финалу победио Димитрија Јанковића (HAR) 4-2 4-1.

 

 

Турнир je судио Игор Марјановић.

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.

 

Резултати полуфинала:

 

Александар Жикић (TAŽ) – Алекса Опарница (REK)  4-1 4-0

Огњен Милић (PUM) – Вук Вукадиновић (VIC)  4-0 4-1

 

Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Haron Beograd

 

 

⌚ 12.6.17.  22.28 h

Златни турнир, коначни резултати:

 

 

Сребрни турнир:

 

 

⌚ 11.6.17.  11.40 h

Round-robin:

Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Haron Beograd

Otvoreno prvenstvo Beograda do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Haron Beograd

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Датум рођења
1 РАЂЕНОВИЋ УРОШ GAZ 12.12.2008
2 МИЛИЋ ОГЊЕН PUM 22.06.2007
3 КРСТИЋ СИМОН ŽAK 13.07.2007
4 ЧАМЕРНИК АНТОН DRI 14.12.2007
5 ОПАРНИЦА АЛЕКСА REK 29.09.2007
6 ЈЕВТИЋ ЈОВАН ADV 07.06.2007
7 ДИМИТРИЈЕВ ЂОРЂЕ DIN 21.03.2007
8 ОСТОЈИЋ МАКСИМ DRI 18.04.2007
9 ЛУЈИЋ АНДРЕЈ SBG 20.04.2008
10 БАЈИЋ ЂОРЂЕ DIN 20.12.2008
11 БЈЕЛОБРК ЈОВАН WNS 13.08.2007
12 ЋУЛИБРК ИЛИЈА INS 03.09.2008
13 МАНДИЋ МИЛОШ MAS 17.05.2007
14 ЧЕСТОВАЛИЕВ САМУИЛ HAR 18.07.2008
15 РАЈИЧИЋ СТЕФАН DRI 08.01.2007
16 НЕШИЋ МАРКО BAN 28.06.2007
17 МАРКОВИЋ ВИКТОР REK 27.04.2008
18 МИТРОВИЋ ЛУКА HAR 04.06.2008
19 МАРЈАНОВИЋ ПЕТАР REK 26.06.2008
20 ЧОПИЋ ПАВЛЕ SLO 16.06.2007
21 МИЛИЋ МАРКУС СИМЕОН NOV 24.03.2008
22 СТЕВАНОВИЋ МАТЕЈА REK 11.06.2007
23 ЧАКАРЕВИЋ ВЕЉКО TAF 24.01.2007
24 ВУКАДИНОВИЋ ВУК VIC 19.07.2007
25 МАТОВИЋ МИЛАН TPC 04.10.2007
26 ЈОВАНОВИЋ МАТЕЈА OLI 16.06.2007
27 ПАДЕРИН АЛЕКСАНДЕР CLA 12.11.2007
28 РАДОЈКОВИЋ АНДРЕЈ DRI 03.03.2007
29 ТЕОДОРОВИЋ РАДОВАН SIV 24.06.2007
30 ДЕНДА МАРКО GAL 14.05.2008
31 ЕРБЕЗ НИКОЛА VOJ 14.06.2007
32 ШИШОВ РОМАН ENS 05.02.2008
33 БАЖДАР ДУШАН GAL 14.10.2007
34 ЈАНКОВИЋ ДИМИТРИЈЕ HAR 15.11.2007
35 МИЛОВАНОВИЋ АНДРЕЈ DJU 26.07.2007
36 МИРКОВИЋ АЛЕКСА ŽAK 29.02.2008
37 МИЛОШЕВИЋ НОВАК DJU 25.06.2008
38 ПИВКО ИВАН TIP 27.08.2007
39 ГОШИЋ ПАВЛЕ MAS 02.05.2007
40 МАТОВИЋ НИКОЛА HAR 16.03.2007
41 НИКОЛИЋ ВАЊА GAL 30.11.2008
42 АРСИЋ ЛУКА DJU 05.06.2007
43 НИКИЋ МИХАИЛО SLI 14.08.2007
44 РАДОЈИЧИЋ МИЛАН SLO 04.11.2007
45 КРУШЧИЋ ВУК REK 14.02.2007
46 ЖИКИЋ АЛЕКСАНДАР TAŽ 09.11.2007
47 ТОДОРОВИЋ ДЈЕГО 09.08.2007.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *