Vanja Nikolić, Darko Manojlović, Zoran Paunović, Sead Dervišević, Otvoreno prvenstvo Beograda do 12 godina, Teniski klub Kolubara Lazarevac

ОП Београда, ТК Колубара, дечаци 12 година, 2. кат, 15-17.6.19.

Отворено првенство Београда, турнир 2. категорије за дечаке до 12 година, одржан је од 15. до 17. јуна 2019. године у ТК Колубара у Лазаревцу, у оквиру календара Тениског савеза Београда. Судио је Марко Ристић.

Вања Николић (GAL) је победник ОП Београда до 12 година у ТК Колубара. Честитамо!

Дарко Манојловић (MAG) је освојио друго место. Вања је у финалу победио 6-3 6-1, освојивши тако титулу и бициклу без изгубљеног сета!

Треће место су освојили Марко Шавија (TIP) и Милан Продановић (SOL).

Ново руководство ТК Колубара је припремило лепе награде за првопласиране учеснике турнира: победник  је добио бицикл, финалиста ваучер у износу од 5.000 динара у радњама Sport Vision-нa, а полуфиналисти кутију лопти и грип. Такође, за све такмичаре је обезбеђена мајица и вода, а победнику је пехар доделио један од оснивача Тениског савеза Београда, Сеад Дервишевић.

Детаљније ОП Београда, ТК Колубара, дечаци 12 година, 2. кат, 15-17.6.19.

Погледајте како је изгледала додела награда у ТК Колубара. Најбољима су награде доделили Зоран Пауновић, председник ТК Колубара, и Сеад Дервишевић, један од оснивача Тениског савеза Београда:

Групна фаза, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 12 godina, Teniski klub Kolubara Lazarevac