Marko Nikolić, Uroš Radovanović, Mihailo Ugrčić, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 12 godina, Teniski klub Lokomotiva Beograd

ОП Београда, ТК Локомотива, дечаци 12 година, III кат, 12-14.11.16.

Марко Николић (WIN) је освојио Отворено првенство Београда, турнир III категорије за дечаке до 12 година, одигран од 12. до 15. новембра у ТК Локомотива. Наше честитке!

 

У финалу је победио Уроша Радовановића (GAZ) 6-1 6-2.

Треће место су заузели Андреј Комненић (WIN) и Лазар Виријевић (REK).

Победници у дублу су Андреј Комненић (WIN) и Вук Рађеновић (GAZ), који су у финалу победили Филипа Глоговца (WS) и Андрију Загорца (ADV) 6-2 6-2.

 

Vuk Rađenović, Andrej Komnenić, Andrija Zagorac, Filip Glogovac, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 12 godina, Teniski klub Lokomotiva Beograd
Финалисти дубла Андрија Загорац, Андреј Комненић, Вук Рађеновић и Филип Глоговац

Marko Nikolić, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 12 godina, Teniski klub Lokomotiva Beograd
Марко Николић са победничким пехаром и дипломом

 

 

Турнир је судио Михаило Угрчић.

 

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.

 

 

Резултати полуфинала:

 

Марко Николић (WIN) – Андреј Комненић (WIN)  6-0 6-2

Урош Радовановић (GAZ) – Лазар Виријевић (REK)  7-5 6-4

 

 

🕤  15.11.16.  16.33 h

Коначни резултати:

 

 

Дубл, резултати полуфинала:

Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 12 godina, Teniski klub Lokomotiva Beograd

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 МАРКОВИЋ МИЉАН POŽ 16
2 НИКОЛИЋ МАРКО WIN 18
3 ФИЛИПОВИЋ МАРКО BAN 22
4 ЂУРАШИНОВИЋ СТЕФАН ENS 31
5 МАРКОВИЋ САША STG 32
6 ВИРИЈЕВИЋ ЛАЗАР REK 40
7 ГЛОГОВАЦ ФИЛИП WS 41
8 ЋЕРТИЋ ПЕТАР HAR 45
9 МИЛЕТИЦКИ МАРКО SPA 46
10 ЗАГОРАЦ АНДРИЈА ADV 48
11 СМИЉАНИЋ АЛЕКСА OLI 50
12 КОМНЕНИЋ АНДРЕЈ WIN 52
13 РАДОВАНОВИЋ УРОШ GAZ 54
14 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО OLI 55
15 СТОЈЧИЋ АЛЕКСА PAR 59
16 ЧЕЈОВИЋ СТРАХИЊА VIC 60
17 МИХАЈЛОВИЋ ТАДЕЈ TPC 61
18 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ 63
19 ЛУЛИЋ НИКОЛА PAR 66
20 МИТРОВИЋ ДИМИТРИЈЕ STP 68
21 БРАЈКОВИЋ САВА BAS 69
22 ЋИРИЋ АНДРЕЈ STP 71
23 РАКИЋ ДАВИД REK 72
24 ХУЂЕЦ АЛЕКСАНДАР SBG 77
25 ЈАНКАЊ ВЛАДО WS 82
26 РАДОВАНОВИЋ ЛУКА PAR 89
27 МАРКОВИЋ АНДРЕЈ CZ 90
28 БИРЧАНИН ЛЕОН OLI 101
29 АРСИЋ НИКОЛА DJU 104
30 ХАЛАС ЛУКА SPA 106
31 ПАВЛОВИЋ АЛЕКСА MNL 113
32 КУКИЋ ВАСИЛИЈЕ GAL 115
33 АЛЕКСИЋ МАРКО SET 121
34 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO 125
35 ЛУКИЋ ЛАВ PRV 128
36 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ HAR 130
37 МИКОВИЋ МИЛОШ OTK 134
38 НИКОЛИЋ ЛАЗАР WS 135
39 ВУЛЕТИЋ НЕМАЊА DRI 155
40 РИСТИЋ СТРАХИЊА STP 157
41 КРСТИЋ АНДРЕЈ WS 174
42 ЛИЧИНА ЛУКА MIL 179
43 СТОЈАНОВИЋ ДАНИЛО SPA 185
44 СТАБЛОВИЋ ИГОР CLA 189
45 ЈОВАНОВИЋ ЈАКША CZ 205
46 ПАП АНДРЕЈ CZ 210
47 ЂОКИЋ МАТЕЈ SOL 213
48 КОМНЕНОВИЋ ДИМИТРИЈЕ OLI 226
49 БУЛАТОВИЋ МИЛОШ CLA 233
50 МАНОЈЛОВИЋ СТЕФАН MAS 239

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 103,10

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *