Naira Gevorkian, Anastasija Arsić, Vlada Popović, Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 12 godina, Teniski klub Mladost Pančevo

ОП Панчева, ТК Младост, девојчице 12 година, 1. кат, 1-3.4.18.

Отворено првенство Панчева за девојчице до 12 година, турнир 1. категорије, одиграно је од 1. до 3. априла 2018. године у ТК Младост код Хиподрома, на три шљакаста терена, на отвореном. Судио је Григорије Брковић.

Наира Геворкиан (MIL) је победница ОП Панчева до 12 година. Честитамо!

Анастасија Арсић (DRI) је освојила друго место. Наира је у финалу победила Анастасију 6-1 6-0, а изванредна Рускиња из ТА Милаш до титуле је дошла убедљиво, не изгубивши ниједан сет!

Треће место су освојиле Ања Вујовић (SPA) и Анђелија Марковић (BOR).

У понедељак је виђено неколико неизвесних и дугачких мечева, а рекорд су поставиле Анђелија Марковић (BOR) и Милица Поповски (DIN), које су играле четвртфинални меч чак 4 сата!?!

Детаљније ОП Панчева, ТК Младост, девојчице 12 година, 1. кат, 1-3.4.18.

Anđelija Marković, Anja Vujović, Otvoreno prvenstvo Pančeva za dečake i devojčice do 12 godina, Teniski klub Mladost Pančevo
Трећепласиране Анђелија Марковић и Ања Вујовић

Погледајте снимак готово читавог полуфиналног меча Отвореног првенства Панчева за девојчице до 12 година између Наире Геворкиан и Анђелије Марковић. Недостају само прва два гема 1. сета, а Наира је победила 6-0 6-2. Анђелија нажалост у овом мечу није могла да пружи свој максимум, јер је тог преподнева играла напоран четвртфинални меч против Милице Поповски, који је трајао 4 сата!