Aleksandar Ljubojević, Jannik Sinner, Otvoreno prvenstvo Beograda do 16 godina, Teniski klub Olimp Beograd

ОП Београда, ТK Олимп, младићи и девојке 16 год, I кат, 19-24.8.17.

Отворено првенство Београда, турнир I категорије за младиће и девојке до 16 година, одигран је од 19. до 22. августа у ТК Олимп!

 

Победници су Наталија Сенић (RAO) и Италијан Јаник Синер /WC/. Честитамо!

Наталија је у финалу савладала Тијану Николић (TRI) 6-0 6-3, док је младић из Италије, иначе на 330. месту на ITF ранг-листи, победио Александра Љубојевића (VIC) 6-1 6-3.

Треће место су освојили Тара Дакић (TAF) и Мирјана Рагастовац (DIN), а код младића Душан Костић (INS) и Матеја Ћурић (DJU).

Првакиња Србије до 14 година Наталија Сенић је турнир освојила без изгубљеног сета, а подсећамо да ова млада Крагујевчанка има тек 14 година и већ се изузетно успешно огледа на најјачим турнирима у конкуренцији до 16 година!

 

Natalija Senić, Tijana Nikolić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 16 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Финалисткиње Тијана Николић и Наталија Сенић

 

 

 

Играно је на 5 терена са шљаком, а судио је Марко Ристић.

 

Stevan Antić, Ilija Zoroja, Luka Kurtović, Luka Malobabić, Bogdan Bukarica, Otvoreno prvenstvo Beograda do 16 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Стеван Антић, Илија Зороја, Лука Малобабић, Лука Куртовић и Богдан Букарица

 

Погледајте делове 1. сета полуфиналних мечева девојака, Тара Дакић (TAF) – Наталија Сенић (RAO) и Мирјана Рагастовац (DIN) – Тијана Николић (TRI):

 

 

 

 

 

Младићи

 

Aleksandar Mihailović, Mateja Ćurić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 16 godina, Teniski klub Olimp Beograd
Александар Михаиловић и Матеја Ћурић у акцији

 

 

Резултати полуфинала:

 

Александар Љубојевић (VIC) – Душан Костић (INS)  6-7(2) 7-5 7-5

Јаник Синер (WC) – Матеја Ћурић (DJU)  6-0 6-1

 

 

Квалификације нису игране.

🕥  22.8.17.  11.48 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ЉУБОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДАР VIC 2 DA
2 СПАСОЈЕВИЋ СТЕФАН BAN 3 DA
3 КОСТИЋ ДУШАН INS 7 DA
4 ЋУРИЋ МАТЕЈА DJU 28 DA
5 НОВАКОВИЋ НОВАК TNT 30 DA
6 МИХАИЛОВИЋ АЛЕКСАНДАР SUN 32 DA
7 МАЛОБАБИЋ ЛУКА MRD 33 DA
8 ПОПОВИЋ ВУКАШИН SEN 42 DA
9 ЗОРОЈА ИЛИЈА BAN 44 DA
10 КАЛЕНИЋ ЛУКА DRI 45 DA
11 ТРУНИЋ ДУШАН AGR 52 DA
12 ПОПОВИЋ ПРЕДРАГ ENS 55 DA
13 ТРАВИЦА ЈАКОВ DJU 58 DA
14 МАТИЋ ДРАГАН SUN 67 DA
15 КОЦИЋ ДИМИТРИЈЕ DRI 75 DA
16 САВИН АЛЕКСА TSZ 81 DA
17 КУРТОВИЋ ЛУКА TIP 88 DA
18 ЛАСИЦА МИХАЈЛО DRI 110 DA
19 СЕКУЛИЋ ЛУКА SBG 113 DA
20 АНТИЋ СТЕВАН DRI 114 DA
21 ЦВЕТКОВИЋ ВЕЉКО VIC 116 DA
22 БУКАРИЦА БОГДАН CZ 126 DA
23 ЈЕВРЕМОВИЋ МАРКО BAN 134 DA
24 СТРАМПУТ ВУК ДАВИД DRI 209 DA
25 НИКОЛИЋ ЛЕОН REK 245 WC
26 ЖИВАНОВИЋ ПЕТАР NEB 246 WC
27 БЕЛОШЕВИЋ ПЕТАР CZ 0 WC
28 GONG DEHAI TAK 0 QA
29 ТОМИЋ РАДОМИР SOL 0 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 82,30

 

 

 

 

 

Девојке

 

 

Резултати полуфинала:

 

Наталија Сенић (RAO) – Тара Дакић (TAF)  6-4 6-3

Тијана Николић (TRI) – Мирјана Рагастовац (DIN)  7-5 3-6 6-2

 

 

(резултат финалног меча је 6-0 6-3 за Наталију)

🕥  20.8.17.  16.06 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ДАКИЋ ТАРА TAF 10 DA
2 НИКОЛИЋ ТИЈАНА TRI 13 DA
3 ЈЕВТИЋ ЈЕЛЕНА PUM 21 DA
4 ПАНТОВИЋ ИВА TRI 23 DA
5 ОГРИЗОВИЋ АНА NEB 39 DA
6 РАГАСТОВАЦ МИРЈАНА DIN 45 DA
7 ВУЛИН МИЛАНА DIN 50 DA
8 СТЕФАНОВИЋ ТЕОДОРА TAF 54 DA
9 КНЕЗИ КАТАРИНА SAJ 81 DA
10 ПОЛИМАЦ КРИСТИНА ASN 89 DA
11 МИТРАКОВИЋ АЊА SAJ 91 DA
12 НИКОЛИЋ МИЛИЦА TIP 94 DA
13 СЕНИЋ НАТАЛИЈА RAO 107 DA
14 РАЈИЋ СОФИЈА WS 130 DA
15 КНЕЖЕВИЋ АНЂЕЛА SAJ 140 DA
16 WEN SHUYI TAK 0 DA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 65,80

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *