Luka Kurtović, Mihajlo Lasica, Aleksandra Vasić, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd

ОП Београда, ТК Privilege, дечаци 14 година, 1. кат, 11-15.3.17.

Лука Куртовић (SET) је победник Отвореног првенства Београда, турнира 1. категорије за дечаке до 14 година, одиграног од 11. до 14. фебруара 2017. године у ТК Privilege, у организацији Тениског савеза Србије. Честитамо!

 

Лука је у финалу победио Михајла Ласицу (WS) 6-2 6-4.

Треће место су освојили Лука Јовановић (GAL) и Крста Петровић (OLI).

Победници у дублу су Лука Куртовић (SET) и Лука Јовановић (GAL), који су у финалу после преокрета победили пар Стефан Малбаша (CZ) / Давид Бјеливук (DJU) 0-6 6-4 10-1.

 

Luka Kurtović, Luka Jovanović, Stefan Malbaša, David Bjelivuk, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd
Финалисти дубла Стефан Малбаша, Давид Бјеливук, Лука Јовановић и Лука Куртовић

 

Овај турнир је један од начина на које овај београдски клуб обележава 10-годишњицу постојања. Најбољи су од клуба на поклон добили и лепе клупске мајице.

 

Krsta Petrović, Luka Jovanović, Aleksandra Vasić, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd
Трећепласирани Крста Петровић и Лука Јовановић са власницом TK Privilege Александром Васић

 

Krsta Petrović, Luka Jovanović, Mihajlo Lasica, Luka Kurtović, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd
Полуфиналисти Крста Петровић, Михајло Ласица, Лука Куртовић и Лука Јовановић

 

Играно је на два терена са шљаком, а судила је Тамара Марић.

 

 

 

 

Резултати полуфинала:

 

Лука Куртовић (SET) – Лука Јовановић (GAL)  1-6 6-3 6-4

Михајло Ласица (WS)Крста Петровић (OLI)  5-7 6-3 6-4

 

 

 

⌚ 15.3.17.  18.00 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

Дубл, коначни резултати:

 

Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd

 

 

Одлични тенисер Радомир Томић показао је другарима још један таленат – за брзо слагање Рубикове коцке:

 

 

Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd
TK Privilege, 13. март 2017.

 

 

Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd
Атмосфера у TK Privilege, 12. март 2017.

 

 

⌚ 12.3.17.  10.55 h

Квалификације, коначни резултати:

 

 

Bojan Radoman, Mihajlo Lasica, Leon Nikolić, Veljko Krstić, Stefan Malbaša, Vanja Vojinović, Veljko Cvetković, Bogdan Bukarica, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd
Бојан Радоман, Михајло Ласица, Леон Николић, Вељко Крстић, Стефан Малбаша, Вања Војиновић, Вељко Цветковић и Богдан Букарица

 

 

Aleksa Pisarić, Milenko Pisarić, Andrej Đokić, Matej Đokić, Tomo Đokić, Bogdan Bukarica, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd
Опрема спремна, играчи спремни, а и тате: Алекса Писарић, Миленко Писарић, Андреј Ђокић, Филип Ђокић, Томо Ђокић и Богдан Букарица

 

Radomir Tomić, Leon Nikolić, Stefan Skobelev, Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 14 godina, Teniski klub Privilege Beograd
Мајстор за слагање Рубикове коцке – Радомир Томић
Подршку му дају Леон Николић и Стефан Скобелев 🙂

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ЈОВАНОВИЋ ЛУКА GAL 3 DA
2 ПЕТРОВИЋ КРСТА OLI 6 DA
3 КУРТОВИЋ ЛУКА SET 8 DA
4 ЛАСИЦА МИХАЈЛО WS 9 DA
5 МАЛБАША СТЕФАН CZ 10 DA
6 ГАЈИЋ АЛЕКСА GEM 11 DA
7 ЈОВАНОВИЋ НИКОЛА SBG 13 DA
8 СКОБЕЛЕВ СТЕФАН TAŽ 14 DA
9 ЦВЕТАНОВИЋ НИКОЛА TAŽ 15 DA
10 РАДОМАН БОЈАН DRI 16 DA
11 БУКАРИЦА БОГДАН CZ 19 DA
12 ВОЈИНОВИЋ ВАЊА SBG 21 DA
13 ДИНИЋ НЕМАЊА MED 23 DA
14 ТОМИЋ РАДОМИР SOL 24 DA
15 ПЕТРОВ ВАЊА STP 26 DA
16 БЕЛОШЕВИЋ ПЕТАР CZ 29 DA
17 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 30 DA
18 КРСТИЋ ВЕЉКО SBG 36 DA
19 ГРУЈИЋ НЕМАЊА GAL 38 DA
20 ШКУЛИЋ МИХАЈЛО TIP 39 DA
21 ЦВЕТКОВИЋ ВЕЉКО KOS 40 WC
22 ПИСАРИЋ АЛЕКСА MRD 49 WC
23 ХАЏИМЕХМЕДОВИЋ РОМЕО HAR 82 WC
24 ЛУКИЋ ЛАВ PRV 88 WC
25 ТОСКИЋ ХАРАЛАМПИЈЕ SPO 41 QA
26 НИКОЛИЋ ЛЕОН REK 43 QA
27 БЈЕЛИВУК ДАВИД DJU 48 QA
28 ВИШКОВИЋ ЛАВ DJU 58 QA
29 ГАЈИЋ ОГЊЕН TRI 59 QA
30 ПАВЛОВИЋ АЛЕКСАНДАР JED 61 QA
31 АРСИЋ НИКША TPC 67 QA
32 БЕНИЋ КОСТА OTK 69 QA
33 ЖИВКОВИЋ СЕРГЕЈ SEN 73 QA
34 ЂОКИЋ АНДРЕЈ SOL 74 QA
35 ДАШИЋ МИЛОШ TIP 75 QA
36 БОГИЋЕВИЋ МИТАР DRI 76 QA
37 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО REK 85 QA
38 ПАДЕРИН НИКИТА CLA 90 QA
39 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ 91 QA
40 ЧЕЈОВИЋ СТРАХИЊА VIC 92 QA
41 МАРТИНОВИЋ НИКОЛА ASN 93 QA
42 КОЈИЧИЋ ВЛАДИМИР PRV 115 QA
43 ЗЕКОВИЋ СТЕФАН BGT 116 QA
44 ЛАЋИМИЋ ИГОР OLI 117 QA
45 ПАП АНДРЕЈ CZ 162 QA
46 КОРАЋ АНДРИЈА CZ 0 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 52,30

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *