Iris Kresović, Anastasija Čolović, Vladimir Živanović, Otvoreno prvenstvo Beograda za devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Top Ten Beograd

ОП Београда, TK Top Ten, девојчице 10 година, зелени ниво, 3-5.11.18.

Отворено првенство Београда, турнир зеленог нивоа за девојчице до 10 година, одигран је 3. и 4. новембра 2018. године у TK Top Ten у Винчи, у оквиру календара Тениског савеза БеоградаИграно је на шљакастим теренима, а судио је Владимир Живановић.

Ирис Кресовић (DJU) је победница ОП Београда до 10 година у TK Top Ten. Честитамо!

Анастасија Чоловић (REK) је освојила друго место. Ирис је у финалу које је трајало чак 2 сата победила Анастасију 5-3 5-4, и тако освојила турнир без изгубљеног сета!

Треће место су освојиле Теодора Влајић (TPC) и Мила Вишковић (AGR).

Детаљније ОП Београда, TK Top Ten, девојчице 10 година, зелени ниво, 3-5.11.18.

Резултати полуфинала:

Анастасија Чоловић (REK)Теодора Влајић (TPC)  4-0 4-5(2) 7-3

Ирис Кресовић (DJU)Мила Вишковић (AGR)  4-0 4-0

⌚ 3.11.18.  19.57 h

Главни турнир, резултати 1. кола:

Otvoreno prvenstvo Beograda za devojčice do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Top Ten Beograd