Elena Ivanović, Marija Đurašić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Teniski klub Top Ten Beograd, Teniski klub Top Ten Vinča

ОП Београда, ТK Top Ten, девојчице 14 година, II кат, 16-18.12.17.

Отворено првенство Београда, турнир II категорије за девојчице до 14 година, игра се од 16. до 18. децембра 2017. године у ТK Top Ten у Винчи.

Елена Ивановић (DJU) је победница турнира. Честитамо!

Друго место је освојила Марија Ђурашић (VIC). Елена је у финалу победила 6-2 6-1, а на читавом турниру није изгубила ниједан сет!

Треће место су освојиле Анђела Поповић (HAR) и Маја Мишчевић (WS).

Детаљније ОП Београда, ТK Top Ten, девојчице 14 година, II кат, 16-18.12.17.

Elena Ivanović, Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Teniski klub Top Ten Beograd, Teniski klub Top Ten Vinča
Елена Ивановић са победничким пехаром у TK Top Ten

Мали играчи вам овог викенда препоручују (кликните на сваку слику за више детаља):

Турнир је судио Михаило Угрчић, а игран је на једном терену са вештачком травом.

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.