ОП Београда, ТК Топако, дечаци 10 година, зелени ниво, 4-6.9.21.

Отворено првенство Београда, турнир зеленог нивоа за дечаке до 10 година, одржава се 4. и 5. септембра 2021. године у ТК Топако у Старом Кошутњаку, у оквиру календара Тениског савеза БеоградаИгра се на шљакастим теренима. Пратите турнир уз Мале играче!

Никола Јотић (TPC) је победио на ОП Београда до 10 година у свом клубу, ТК Топако. Честитамо!

Теодор Ђорђевић (KOL) je финалиста. Никола је у финалу победио Теодора 4-0 4-2, и тако освојио титулу иако има само 8 година!

Треће место су освојили Петар Травица (WS) и Михајло Радојичић (TPC).

Овај турнир је био квалификациони за Куп Србије до 10 година – 8 првопласираних дечака из београдског региона се квалификовало за Куп Србије.

Детаљније ОП Београда, ТК Топако, дечаци 10 година, зелени ниво, 4-6.9.21.

⌛ 6.9.2021. 20.01 h

Главни жреб, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Beograda za dečake do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Topako Beograd