Stevan Antić, Milan Macura, Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Teniski klub Voždovac Beograd

ОП Београда, ТК Вождовац, дечаци 14 година, III кат, 5-7.11.16.

Стеван Антић (HAR) је освојио Отворено првенство Београда, турнир III категорије за дечаке до 14 година, одржан од 5. до 8. новембра у ТК Вождовац. Честитамо!

 

У финалу је победио свог клупског друга Милана Мацуру (HAR) 6-3 6-2. Ово је и велики успех ТК Харон!

Треће место су освојили Радомир Томић (SOL) и Михајло Ласица (WS).

Вељко Крстић и Вања Војиновић из TK Spin су победници у дублу, пошто су у финалу победили пар Михајло Шкулић/Чедомир Станковић из ТК Црвена звезда 6-1 6-3. Честитамо!

Veljko Krstić, Vanja Vojinović, Miloš Komlenović, Čedomir Stanković, Mihajlo Škulić, Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Teniski klub Voždovac Beograd
Финалисти дубла Вељко Крстић, Вања Војиновић, Чедомир Станковић и Михајло Шкулић са Вељковим и Вањиним тренером Милошем Комленовићем

 

Турнир је судио Михаило Угрчић.

 

Mihajlo Lasica, Milan Macura, Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Teniski klub Voždovac Beograd
Противници у полуфиналу Милан Мацура и Михајло Ласица

 

На нашем сајту налазе се незванични резултати, а званичне резултате објавиће Тениски савез Београда.

 

 

Резултати полуфинала:

 

Стеван Антић (HAR) – Радомир Томић (SOL)  6-3 предаја Томића

Милан Мацура (HAR) – Михајло Ласица (WS)  6-2 0-6 6-2

 

 

 

 

🕤  8.11.16.  16.42 h

Коначни резултати:

 

 

Дубл, коначни резултати:

Otvoreno prvenstvo Beograda do 14 godina, Teniski klub Voždovac Beograd

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 БАШИЋ ПАЛКОВИЋ ПЕТАР SPA 12
2 ЈОВАНОВИЋ ЛУКА MLA 13
3 ГАЈИЋ АЛЕКСА GEM 24
4 КАЛЕНИЋ ЛУКА DRI 31
5 АНТИЋ СТЕВАН HAR 33
6 ПЕТРОВИЋ ЛУКА TOP 34
7 МАЛБАША СТЕФАН CZ 35
8 ЛАСИЦА МИХАЈЛО WS 36
9 БУКАРИЦА БОГДАН CZ 48
10 МАЦУРА МИЛАН HAR 50
11 РАДОМАН БОЈАН SBG 53
12 СТРАМПУТ ВУК ДАВИД DRI 63
13 БЕЛОШЕВИЋ ПЕТАР CZ 64
14 СИМЧЕВИЋ ПАВЛЕ SLZ 66
15 ПЕТРОВ ВАЊА STP 75
16 НИКОЛИЋ ЛЕОН REK 76
17 КРСТИЋ ВЕЉКО SBG 79
18 ШКУЛИЋ МИХАЈЛО CZ 82
19 ВОЈИНОВИЋ ВАЊА SBG 84
20 МЕДЕНИЦА МИЛОШ BAN 90
21 МАРИНКОВИЋ СВЕТОЗАР KLB 95
22 СЕКУЛИЋ ЛУКА SBG 98
23 ЗДРАВКОВИЋ ЛУКА BAN 99
24 ЖИВКОВИЋ ЛУКА SBG 106
25 СТАНКОВИЋ ЧЕДОМИР CZ 107
26 ЈОВАНОВИЋ ЛУКА OTK 114
27 ДАШИЋ МИЛОШ TIP 123
28 ГАЈИЋ ОГЊЕН TRI 137
29 ТЕШИЋ МАТИЈА STG 145
30 КОВАЧЕВИЋ АНДРЕЈ SPA 148
31 МИЛЕНКОВИЋ АЉОША IVS 149
32 БОГИЋЕВИЋ МИТАР PAR 151
33 ВУКОБРАТОВИЋ МАРКО OLI 166
34 ВИШКОВИЋ ЛАВ DJU 171
35 ФРАНЕТА СРЂАН CLA 172
36 ЧЕЈОВИЋ СТРАХИЊА VIC 173
37 МИЛИЋ ИЛИЈА HAR 176
38 ЗЕКОВИЋ СТЕФАН BGT 177
39 ТОМИЋ НИКОЛА PAR 190
40 СПИРКОВСКИ АЛЕКСЕЈ BGT 194
41 МИШИЋ АЛЕКСА GAZ 201
42 РАЂЕНОВИЋ ВУК GAZ 203
43 РАДОВАНОВИЋ ЛУКА PAR 204
44 ЛУКИЋ ЛАВ PRV 208
45 МАРЈАНОВ НЕМАЊА DRI 211
46 ЗАГОРАЦ АНДРИЈА ADV 233
47 ГЛОГОВАЦ ФИЛИП WS 242
48 ДИМИТРИЈЕВИЋ ЛАЗАР STG 243

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИKА: 118,40

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *