Ognjen Milić, Todor Vukomanović, Otvoreno prvenstvo Čačka do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Sloboda Čačak

ОП Чачка, TК Слобода, дечаци и девојчице 10 година, зелени ниво, 13-15.8.16.

Огњен Милић (PUM) је победник Отвореног првенства Чачка, турнира зеленог нивоа за дечаке и девојчице до 10 година, одржаног 13. августа у TК Слобода. Све честитке!

 

У финалу је победио Тодора Вукомановића (CZ) 1-4 4-0 7-6.

Треће место су освојили Никола Јовић (TAŽ) и Михаило Никић (SLI).

 

Најбољи на турниру црвеног нивоа био је Новак Пешић (TOP), којем такође честитамо!

 

Neša Puzić, Novak Nešić, Ilija Ilić, Nemanja Blagojević, Lazar Katančević, Otvoreno prvenstvo Čačka do 8 godine crveni nivo, Teniski klub Sloboda Čačak
Најбољи на турниру црвеног нивоа са директором ТК Слобода Нешом Пузићем: Новак Нешић, Илија Илић, Немања Благојевић и Лазар Катанчевић

 

 

 

Турнир је судио Никола Јанковић.

 

 

 

Зелени ниво

 

 

 

Парови четвртфинала:

 

Никола Јовић (TAŽ) – Марко Милосављевић (PRV) 4:1 4:3

Тодор Вукомановић (CZ) – Вук Бијељанин (OTK) 4:0 4:0

Огњен Милић (PUM) – Милош Петровић (SPS) 4:0 4:0

Михаило Никић (SLI) – Вељко Ристић (SLI) 4:0 4:1

 

Парови полуфинала:

 

Огњен Милић – Никола Јовић 4:2 4:1

Тодор Вукомановић – Михаило Никић 4:1 4:0

 

Финале:

Огњен Милић – Тодор Вукомановић  1:4 4:0 7/6

 

 

Ognjen Milić, Todor Vukomanović, Otvoreno prvenstvo Čačka do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Sloboda Čačak
Финални меч у Чачку, 13. август 2016.

 

Round-robin:

 

A група:

I коло: Никола Јовић – Павле Чопић  4:1

II коло: Никола Јовић – Вук Бијељанин 4:1

III коло: Вук Бијељанин – Павле Чопић 4:1

 

Табела: 1. Никола Јовић (2-0)  2. Вук Бијељанин (1-1) 3. Павле Чопић (0-2)

 

B група:

I коло: Тодор Вукомановић – Матеја Стефановић 4:2

II коло: Тодор Вукомановић – Марко Милосављевић 4:2

III коло: Марко Милосављевић – Матеја Стефановић 4:1

 

Табела:

  1. Тодор Вукомановић (2-0)
  2. Марко Милосављевић (1-1)
  3. Матеја Стефановић (0-2)

 

C група:

I коло: Огњен Милић – Милан Радојичић 4:0

II коло: Огњен Милић – Вељко Ристић 4:0

III коло: Вељко Ристић – Милан Радојичић 4:2

 

Табела:

  1. Огњен Милић (2-0)
  2. Вељко Ристић (1-1)
  3. Милан Радојичић (0-2)

 

D група:

I коло: Михаило Никић – Милош Петровић 4:1

II коло: Михаило Никић – Матеја Црноглавац 4:2

III коло: Милош Петровић – Матеја Црноглавац 4:3(4)

 

Табела:

  1. Михаило Никић (2-0)
  2. Милош Петровић (1-1)
  3. Матеја Црноглавац (0-2)

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб
1 БИЈЕЉАНИН ВУК OTK
2 ЧОПИЋ ПАВЛЕ SLO
3 ЈОВИЋ НИКОЛА TAŽ
4 МИЛОСАВЉЕВИЋ МАРКО PRV
5 НИКИЋ МИХАИЛО SLI
6 ПЕТРОВИЋ МИЛОШ SPS
7 РАДОЈИЧИЋ МИЛАН SLO
8 РИСТИЋ ВЕЉКО SLI
9 СТЕФАНОВИЋ МАТЕЈА PUM
10 СТОЈАНОВИЋ ДУШАН GEM
11 ВУКОМАНОВИЋ ТОДОР CZ

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб
1 ПРЕМОВИЋ ЈАНА DRI

 

 

 

Црвени ниво

 

 

 

I коло:

Илија Илић – Немања Благојевић  5:1 5:0

Новак Пешић – Лазар Катанчевић  5:1 5:1

 

II коло:

Новак Пешић – Илија Илић  5:2 5:3

Немања Благојевић – Лазар Катанчевић  5:1 5:1

 

III коло:

Новак Пешић – Немања Благојевић  5:0 5:4

Илија Илић – Лазар Катанчевић  5:0 5:1

 

Укупни пласман:

 

  1. Новак Пешић (TOP) 3-0
  2. Илија Илић (PUM) 2-1
  3. Немања Благојевић (PUM) 1-2
  4. Лазар Катанчевић (BAN) 0-3

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *