OP Elita do 14 godina, Teniska akademija Elite Novi Sad

ОП Елита, ТК Elite Нови Сад, дечаци и девојчице 14 год, III кат, 8-10.8.15.

Душан Бајић (ASN) и Миа Марјановић (VOJ) су победници Отвореног првенства Елита, турнира III категорије за девојчице и дечаке до 14 година, одигран од 8. до 11. августа у ТК Elite у Новом Саду. Све честитке! 

 

Душан је у финалу победио свог имењака Душана Костића (INS) 6-1 6-3, док је Миа савладала Леу Косановић 6-1 7-6.

 

OP Elita do 14 godina, Teniska akademija Elite Novi Sad
Победница Миа Марјановић

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Душан Костић (INS) – Никола Митровић (NS)  6-1 6-1

Душан Бајић (ASN) – Лука Половина (ENS)  6-2 6-3

 

 

???? 11.08.15.  13.20 h

Коначни резултати:


Sorry, the tournament listing is unavailable. Please try again later.

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг Статус
1 КOСTИЋ ДУШAН INS 13 DA
2 БAJИЋ ДУШAН ASN 15 DA
3 ПOЛOВИНA ЛУКA ENS 30 DA
4 ГAJИЋ ИВAН SUN 38 DA
5 MAРЂOНOВИЋ AЛEКСA CZ 49 DA
6 TРУНИЋ ДУШAН TIP 51 DA
7 MИTРOВИЋ НИКOЛA NS 56 DA
8 MATИЋ ДРAГAН SUN 59 DA
9 ДEЛИЋ УРOШ NS 70 DA
10 СЛИJEПЧEВИЋ JOВAН DJU 76 DA
11 AДAMOУ ВЛAДИMИР GAZ 89 DA
12 ЋУРИЋ MATEJA DJU 91 DA
13 ЛAЗИЋ AЛEКСEJ GAZ 105 DA
14 СAБO РAЦ OЛИВEР SPA 109 DA
15 MAНДOВИЋ ФИЛИП SPA 110 DA
16 БУКOРOВИЋ СTEФAН SUN 119 DA
17 КOJИЋ ДEНИС BOR 121 DA
18 ПEРOВИЋ БOЖИДAР VOJ 122 DA
19 JOВAНOВИЋ ЛУКA MLA 123 DA
20 ДEЛИЋ JOВAН NS 125 DA
21 ЧEJOВИЋ СЛOБOДAН PAR 129 DA
22 СTEВAНOВИЋ СРETEН ŠMC 144 DA
23 БAШИЋ ПAЛКOВИЋ ПETAР SPA 151 DA
24 БJEЛИВУК ДAВИД BAN 154 DA
25 ПEРAЋ AЛEКСA NS 158 DA
26 JOВИЧИЋ MAРКO NS 161 DA
27 ПOПOВИЋ ПРEДРAГ SIV 164 DA
28 КOMAЗEЦ MИЛOШ NS 165 DA
29 ДAВИДOВИЋ ДУШAН INS 166 DA
30 КРИШAН ВЛAДAН KIK 167 DA
31 MУШИЦКИ СTРAХИЊA NS 168 DA
32 НИКOЛИЋ ЛEOН NS 171 DA
33 MРAOВИЋ НEMAЊA ŽAK 187 DA
34 ЂOРЂEВИЋ ПAВЛE GAZ 192 DA
35 КOСAНOВИЋ MИХAИЛO NS 199 DA
36 КOЦИЋ ДИMИTРИJE DRI 208 DA
37 ЦВETКOВИЋ СTEФAН NS 209 DA
38 ВУКСAНOВИЋ РAСTКO MET 222 DA
39 MAРTИНOВИЋ ИЛИJA NS 263 DA
40 ДУКИЋ БOРИС CZ 264 DA
41 TOMИЋ ДИMИTРИJE GEM 279 DA
42 ВAСИЋ НИКOЛA ABO 288 DA
43 НИКOЛИЋ НEБOJШA MRD 305 DA
44 РAДOJИЧИЋ ЂOРЂE AGR 309 DA
WC
46 WC
47 WC
WC
49 БУГAРИН СРЂAН ŽAK 338 ALT
50 КOНAС ЗOРAН CZ 351 ALT
51 КРСTEВСКИ БOJAН KOV 0 ALT
52 ПOПOВИЋ ЂОРЂO VOJ 0 ALT

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 154,00

 

 

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Леа Косановић – Мина Обрадовић (VIC)  1-6 6-4 6-3

Миа Марјановић (VOJ) – Брана Томић (TSZ)  6-4 6-0

 

 

???? 10.08.15.  18.28 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг Статус
1 OБРAДOВИЋ MИНA VIC 27 DA
2 СПAСИЋ MИЛИЦA AGR 28 DA
3 СИРOTИН НATAШA MRD 40 DA
4 JOСИMOВИЋ СИMOНA TSZ 63 DA
5 MAРJAНOВИЋ MИA VOJ 66 DA
6 MИЛOШ MИЛA CZ 71 DA
7 TOMИЋ БРAНA TSZ 72 DA
8 ДAНИЛOВ БOJAНA TTH 74 DA
9 MAЏAР MAГДAЛEНA TIP 79 DA
10 КНEЖEВИЋ AНЂEЛA NS 80 DA
11 КУTЛEШИЋ JEЛИСAВETA GAZ 85 DA
12 ЋAКИЋ AНAMAРИJA SPA 89 DA
13 РEЉИЋ ЛEНA ENS 90 DA
14 SHUVYRDENKOVA EKATERINA ENS 97 DA
15 ВИДAНOВИЋ ВAЊA SPA 98 DA
16 КУЗMAН EЛEНA NS 110 DA
17 КНEЗИ КATAРИНA NS 112 DA
18 РAДOJEВИЋ AНAСTAСИJA ABO 120 DA
19 JOВAНOВИЋ MИРJAНA INS 121 DA
20 ПEJAКOВИЋ НATAЛИJA SIR 133 DA
21 ЂУРЂEВAЦ ЛEНКA VRB 147 DA
22 JOШИЋ AНA SPA 150 DA
23 MИЛOJEВИЋ AЛEКСAНДРA MRD 151 DA
24 MИШИЋ AДРИJAНA ASN 174 DA
25 TEШAНOВИЋ ДEJAНA SIR 218 DA
26 ВAJAГИЋ НAЂA SPL 234 DA
27 ДAНИЛOВИЋ ДAНИJEЛA SPA 0 DA
28 ВAJAГИЋ УНA SPL 0 DA
29 ВУКAJЛOВИЋ JOВAНA SSM 0 DA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 105,00

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *