Aleksandra Joković, Emina Milovanović, Otvoreno prvenstvo Kragujevca do 12 godina, Teniski klub Puma Kragujevac

ОП Крагујевца, ТК Пума, девојчице и дечаци 12 год, II кат, 10-12.6.17.

Михајло Станојевић (VEG) и Александра Јоковић (SLO) су победници Отвореног првенства Крагујевца, турнира II категорије за девојчице и дечаке до 12 година, одиграног 10. и 11. јуна 2017. године у ТК Пума. Честитамо!

Михајло је у финалу победио Николу Јовића (TAŽ) 6-2 6-1, а Александра је савладала Кристину Димитријевић (BGT) 6-0 6-3.

Треће место су освојили Матеја Стефановић (PUM) и Лука Радовановић (TKT), и Емина Миловановић (KRA) и Александра Стевановић (BOR) код девојчица.

 

Mihajlo Stanojević, Miloš Jovan Živanović, Otvoreno prvenstvo Kragujevca do 12 godina, Teniski klub Puma Kragujevac
Победник Михајло Станојевић са судијом Милошем Јованом Живановићем

 

Играно је на 4 шљакаста терена, а судио је Милош Јован Живановић.

 

Andrija Čopić, Otvoreno prvenstvo Kragujevca do 12 godina, Teniski klub Puma Kragujevac
Андрија Чопић у мечу 1. кола, 10. јун 2017.

 

 

Дечаци

 

Резултати полуфинала:

 

Михајло Станојевић (VEG) – Матеја Стефановић (PUM)  6-2 6-0

Никола Јовић (TAŽ) – Лука Радовановић (TKT)  6-1 6-1

 

 

🕥  11.6.17.  09.15 h

Коначни резултати:

 

 

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО VEG 28
2 ЈОВИЋ НИКОЛА TAŽ 36
3 РАДОЊИЋ ВЕЉКО SPA 49
4 ЧОПИЋ АНДРИЈА SLO 57
5 БИЈЕЉАНИН ВУК ZSP 0
6 ЈОВАНОВИЋ ВОЈИН PUM 0
7 МИЛАНОВИЋ НИКОЛА REK 0
8 СТОЈАНОВИЋ ДУШАН GEM 0
9 ТРКУЉА ДАРИО GEM 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 42,50

 

 

 

 

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

 

Александра Јоковић (SLO)Кристина Димитријевић (BGT)  2-0

Емина Миловановић (KRA) – Александра Стевановић (BOR)  2-1

 

 

(немамо тачне резултате свих мечева)

🕥  12.6.17.  18.44 h

Четвртфинале:

 

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ЈОКОВИЋ АЛЕКСАНДРА SLO 21
2 МИЛОВАНОВИЋ ЕМИНА KRA 31
3 ДИМИТРИЈЕВИЋ КРИСТИНА BGT 32
4 ИЛИЋ МАРИЈАНА KRU 33
5 НИКОЛИЋ АНАСТАСИЈА SLO 35
6 СТЕВАНОВИЋ АЛЕКСАНДРА BOR 64
7 ИЛИЋ ТАМАРА PUM 71
8 ПЕТРОВИЋ ХРИСТИНА SLA 87
9 ТОПАЛОВИЋ ЕМИЛИЈА HAR 99
10 ЈАНКОВИЋ ИВА SLI 106
11 БАЊАЦ ДЕЈАНА KRA 0
12 САВИЋ АНАСТАСИЈА HAR 0
13 ЂОКИЋ МАЈРА HAR 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 57,90

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *