Stefan Skobelev, Denis Kojić, Nikola Živković, Otvoreno prvenstvo Niša do 14 godina, Teniska akademija Živković Niš

ОП Ниша, ТАЖ, дечаци и девојчице 14 год, III кат, 4-6.6.16.

Јулија Раденковић (CZ) и Стефан Скобелев (KOS) су освојили титулу на Отвореном првенству Ниша, турниру III категорије за девојчице и дечаке до 14 година, одиграном 4. и 5. јуна у Тениској академији Живковић. Све честитке!

 

Јулија је у финалу победила Симону Јосимовић (TSZ) 6-4 6-1, а Стефан Дениса Којића (HV) 6-3 6-3.

Треће место код дечака су освојили Лука Петровић (TOP) и Илија Ивановић (STO), а у конкуренцији девојчица Миа Милојевић (NOV) и Тамара Ераковић (SET).

 

Julija Radenković, Simona Josimović, Teniska akademija Živković Niš
Финалисткиње Јулија Раденковић и Симона Јосимовић

Детаљније ОП Ниша, ТАЖ, дечаци и девојчице 14 год, III кат, 4-6.6.16.

 

Stefan Skobelev, Otvoreno prvenstvo Niša do 14 godina, Teniska akademija Živković Niš
Победник Стефан Скобелев

 

Julija Radenković, Teniska akademija Živković Niš
Победница Јулија Раденковић

 

 

Турнир је судио Драган Лазаревић.

 

 

 

Дечаци

 

 

Резултати полуфинала:

 

Денис Којић (HV) – Лука Петровић (TOP)  6-1 6-3

Стефан Скобелев (KOS) – Илија Ивановић (STO) 7-6(4) 6-0

 

 

?  5.6.16. 20.17 h

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Novog Sada, TK Vojvodina, 10 god devojčice 13.10.18SE16/16октобар 13, 2018Done
OP Novog Sada, TK Vojvodina, 10 god dečaci 13.10.18SE16/16октобар 13, 2018Done
OP Knjaževca, TK Knjaževac, 12 god dečaci 13.10.18SE16/16октобар 13, 2018Done
Masters TSS, TSS Beograd, 14 god dečaci 13.10.18SE8/8октобар 12, 2018Done
Masters TSS, TSS Beograd, 14 god devojčice 13.10.18SE8/8октобар 12, 2018Done

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 КОЈИЋ ДЕНИС HV 43
2 СКОБЕЛЕВ СТЕФАН KOS 44
3 МАЛБАША СТЕФАН CZ 47
4 ПЕТРОВИЋ ЛУКА TOP 48
5 ЦВЕТАНОВИЋ НИКОЛА STO 55
6 БЈЕЛИЦА ЈОВАН MED 58
7 ПЕТРОВ ВАЊА STP 70
8 ЈОВАНОВИЋ НИКОЛА PAR 71
9 СТЕВАНОВИЋ СРЕТЕН ŠMC 99
10 ВУЧКОВИЋ МИХАИЛО CLA 103
11 БЕЛОШЕВИЋ ПЕТАР CZ 109
12 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО VEG 135
13 МИЛОШЕВИЋ МАТЕЈА TAŽ 166
14 ЈЕРЕМИЋ ДОРИЈАН SLA 205
15 ГАЈИЋ АЛЕКСА GEM 0
16 ЖИВАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР GEM 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 89,50

 

 

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Раденковић Јулија (CZ) – Миа Милојевић (NOV)  7-6(1) 6-0

Симона Јосимовић (TSZ) – Тамара Ераковић (SET)  4-6 0-1 предаја Ераковић

 

 

?  5.6.16. 15.12 h

Коначни резултати:

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ЕРАКОВИЋ ТАМАРА SET 14
2 ЈОСИМОВИЋ СИМОНА TSZ 34
3 МИЛОЈЕВИЋ МИА NOV 81
4 ПОПОВИЋ АНАСТАСИЈА CZ 93
5 ЈАЊИЋ ЛАНА JED 95
6 НИКОЛИЋ НАТАЛИЈА TAŽ 110
7 ЛЕПОЈЕВИЋ АНДРИЈАНА GEM 138
8 ЈАЊИЋ САРА JED 142
9 СРБУЛОВИЋ СТАША BOR 165
10 НИКОЛИЋ ЈОВАНА TAŽ 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 96,90

 

 

One thought on “ОП Ниша, ТАЖ, дечаци и девојчице 14 год, III кат, 4-6.6.16.”

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

One thought on “ОП Ниша, ТАЖ, дечаци и девојчице 14 год, III кат, 4-6.6.16.”

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *