Milica Radunović i Arbina Jaji, finalistkinje Otvorenog prvenstva Niša do 12 godina, Teniska akademija Živković

ОП Ниша, ТАЖ, девојчице и дечаци 12 година, III категорија, 14-15.2.15.

Милица Радуновић (HAR) и Никола Цветановић (STO) су победници Отвореног првенства Ниша, турнира III категорије за дечаке и девојчице до 12 година, одржаног у Тениској академији Живковић од 14. до 16. фебруара. Честитамо!

Никола је у финалу савладао Илију Ивановића (STO) 6-2 6-2, а Милица Арбину Јаји (MED) 6-1 6-3.

 

Nikola Cvetanović i Ilija Ivanović, finalisti Otvorenog prvenstva u Nišu do 12 godina, Teniska akademija Živković

 

Дечаци

 

Победник је Никола Цветановић (STO), који је победио Илију Ивановића (STO) 6-2 6-2!

 

Резултати полуфинала:

Илија Ивановић (STO) – Вељко Цветковић (TAŽ)  6-0 6-0

Никола Цветановић (STO) – Јован Бјелица (MED)  1-6 6-4 4-3 предаја Бјелице

 

Veljko Cvetković

 

Vreme_ikonica15.02.15.  17.58 h

Резултати полуфинала:

TAZ_12_decaci

 

 

Списак играча:

 

 

Број

Презиме и име играча

Клуб Ранг
1 БJEЛИЦA JOВAН MED 20
2 ИВAНOВИЋ ИЛИJA STO 24
3 ЦВETAНOВИЋ НИКOЛA STO 25
4 ЦВETКOВИЋ ВEЉКO TAŽ 70
5 JOВAНOВИЋ JOВAН REM 81
6 ДИНИЋ НEMAЊA MED 98
7 КРСTИЋ AЛEКСA TOP 107
8 TOСКИЋ ХAРAЛAMПИJE KRU 137
9 МИТРОВИЋ МАКСИМ TAŽ
10 ВЕЉКОВИЋ ЂОРЂЕ TAŽ
11 КАРАКИРОВ ВИКТОР СТРАНАЦ
12 СТОЕВСКИ МАРКО СТРАНАЦ
13 КАРАЏА МЕРТ СТРАНАЦ
14 МИЛИЈИЋ ПАВЛЕ TAŽ
15 РИСТИЋ МИХАЈЛО TAŽ
16 ГРОЗДАНОВИЋ ДАРКО TAŽ

 

 

 

Девојчице

 

Милица Радуновић (HAR) је освојила турнир, савладавши у финалу Арбину Јаји (MED) 6-1 6-3. Честитамо!

 

Milica Radunović i Arbina Jaji, finalistkinje Otvorenog prvenstva Niša do 12 godina, Teniska akademija Živković

 

У полуфиналу Милица је победила Стефанију Кировску 6-3 1-6 6-1, а Арбина Емилију Здравковић (TAŽ) 6-2 6-0.

 

Emilija Zdravković i Stefanija Kirovska

 

Vreme_ikonica15.02.15.  17.58 h

Комплетни резултати 2. кола:

TAZ_12_devojcice

 

 

Списак играчица:

 

Број

Презиме и име играчице

Клуб Ранг
1 РAДУНOВИЋ MИЛИЦA HAR 20
2 НИКOЛИЋ TEOДOРA LUC 26
3 НИКOЛИЋ НATAЛИJA TAŽ 42
4 MИЛOСAВЉEВИЋ СAРA TAŽ 46
5 MИTИЋ MAШA TAŽ 50
6 РAДИВOJEВИЋ ЛOЛA JAS 54
7 MИЛEНКOВИЋ НEДA VEG 78
8 MИЛOСAВЉEВИЋ MИНA TAŽ 90
9 ВAСИЉEВИЋ ДAНИЦA SLA 95
10 СTOJAНOВИЋ НATAЛИJA STO 107
11 AНГEЛOВA СИMOНA MED 137
12 СTOШИЋ ИВA ŠMC 0
13 ЗДРAВКOВИЋ EMИЛИJA TAŽ 0
14 ЦВЕТКОВИЋ ТАРА MED
15 ШАШКОВА ВАСИЛИСА СТРАНАЦ
16 ЈАЈИ АРБИНА MED
17 КУЗМАНОВСКА ИВА MED
18 ЛАЗОВИЋ ИВА JAS
19 КОРОВСКА СТЕФАНИЈА СТРАНАЦ

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *