Anja Petković, Lola Radivojević, Nikola Jovanović, Nemanja Dinić, Haralampije Toskić, Nikola Vasić, Ljubiša Tasić, Otvoreno prvenstvo Niša do 14 godina, Teniski klub Kostić Niš

ОП Ниша, ТК Костић, девојчице и дечаци 14 год, III кат, 22-24.10.16.

Лола Радивојевић (JAS) и Никола Васић (VIC) су победници Отвореног првенства Ниша, турнира III категорије за девојчице и дечаке до 14 година, одиграног од 22. до 24. октобра у ТК Костић. Све честитке!

Лола је у узбудљивом финалу победила Ању Петковић (HAR) 7-6 6-4, док је Никола победио свог имењака Николу Јовановића (PAR) 6-1 6-3.

Треће место су освојили Јована Николић (TAŽ) и Ања Станковић (TAŽ), а код дечака Немања Динић (MED) и Харалампије Тоскић (KRU).

 

Детаљније ОП Ниша, ТК Костић, девојчице и дечаци 14 год, III кат, 22-24.10.16.

 

Nikola Jovanović, Nikola Vasić, Ljubiša Tasić, Otvoreno prvenstvo Niša do 14 godina, Teniski klub Kostić Niš
Финалисти Никола Јовановић и Никола Васић са судијом Љубишом Тасићем

 

Судија је био Љубиша Тасић.

 

 

Anja Stanković, Lola Radivojević, Anja Petković, Otvoreno prvenstvo Niša do 14 godina, Teniski klub Kostić Niš
Дружење у Нишкој Бањи: Лола Радивојевић, Ања Петковић и Ања Станковић

 

Nikola Jovanović, Nemanja Dinić, Haralampije Toskić, Nikola Vasić, Otvoreno prvenstvo Niša do 14 godina, Teniski klub Kostić Niš
Полуфиналисти Никола Јовановић, Немања Динић, Харалампије Тоскић и Никола Васић

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

 

Ања Петковић (HAR) – Јована Николић (TAŽ)  6-1 6-0

Лола Радивојевић (JAS) – Ања Станковић (TAŽ)  6-0 6-1

 

 

🕥  23.10.16.  20.03 h

Коначни резултати:

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ПЕТКОВИЋ АЊА HAR 37
2 РАДИВОЈЕВИЋ ЛОЛА JAS 61
3 МИЛЕНКОВИЋ НЕДА VEG 93
4 НИКОЛИЋ ЈОВАНА TAŽ 131
5 НИКОЛИЋ НАТАЛИЈА TAŽ 132

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 90,80

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Pavle Simčević, Leon Nikolić, Vuk David Stramput, Otvoreno prvenstvo Niša do 14 godina, Teniski klub Kostić Niš
Павле Симчевић, Леон Николић и Вук Давид Стрампут – у пуној опреми за претпоследњи викенд летње сезоне 😉

 

Резултати полуфинала:

 

Никола Васић (VIC)Немања Динић (MED)  6-0 6-0

Никола Јовановић (PAR) – Харалампије Тоскић (KRU)  6-2 6-1

 

 

 

🕥  24.10.16.  14.19 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 ПЕТРОВИЋ ЛУКА TOP 34
2 ЦВЕТАНОВИЋ НИКОЛА STO 39
3 ЈОВАНОВИЋ НИКОЛА PAR 49
4 СТРАМПУТ ВУК ДАВИД DRI 63
5 СИМЧЕВИЋ ПАВЛЕ SLZ 68
6 ПЕТРОВ ВАЊА STP 76
7 НИКОЛИЋ ЛЕОН REK 77
8 НИКОЛИЋ ПЕТАР GOT 78
9 КРСТИЋ ВЕЉКО SBG 80
10 ДИНИЋ НЕМАЊА MED 86
11 МЕДЕНИЦА МИЛОШ BAN 91
12 ВАСИЋ НИКОЛА VIC 101
13 БОЈОВИЋ ЛАЗАР LUC 104
14 МИЛОШЕВИЋ МАТЕЈА TAŽ 106
15 ИВАНОВИЋ ИЛИЈА STO 110
16 ЦВЕТКОВИЋ ВЕЉКО KOS 121
17 ГАЈИЋ ОГЊЕН TRI 138
18 ВЕЉКОВИЋ БРАНИСЛАВ BAB 143
19 ТОСКИЋ ХАРАЛАМПИЈЕ KRU 148
20 МИЛЕНКОВИЋ АЉОША IVS 150
21 СТАНОЈЕВИЋ МИХАЈЛО VEG 158
22 ВИШКОВИЋ ЛАВ DJU 171
23 КРСТИЋ ОГЊЕН MED 191
24 ЛАЋИМИЋ ИГОР BAN 195
25 ЈЕРЕМИЋ ДОРИЈАН SLA 215
26 ЦВЕТКОВИЋ МИЛАН KRU 0
27 МАРКОВИЋ ПЕТАР KOS 0
28 МИЉКОВИЋ АЛЕКСА KRU 0
29 МИТРОВИЋ НИКОЛА KOS 0
30 ПАДЕРИН НИКИТА NOV 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИKА: 111,70

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *