Luna Urso i Anastasija Stojanović, finalistkinje, Otvoreno prvenstvo Niša do 14 godina, Teniski klub Mediana Niš

ОП Ниша, ТК Медиана, дечаци и девојчице 14 година, III кат, 4-6.4.15.

Луна Урсо (TAŽ) и Урош Јовић (PIR) су победници Отвореног првенства Ниша, турнира III категорије за дечаке и девојчице до 14 година, одржаног од 4. до 6. априла у ТК Медиана. Честитамо!

Луна је у финалу савладала клупску другарицу Анастасију Стојановић 6-0 6-3. Урош је победио Виктора Стојановића (PAR) 7-5 6-2!

 

Luna Urso i Anastasija Stojanović, finalistkinje, Otvoreno prvenstvo Niša do 14 godina, Teniski klub Mediana Niš

 

Uroš Jović i Viktor Stojanović, Sava Jović, TK Mediana Niš

 

Jovan Bjelica i Nikola Nikolić
Нижи je Joвaн Бjeлицa „Tвити“, виши je Никoлa Никoлић „Цoнгa“. У бoксу би oвaj мeч биo нeрeгулaрaн 🙂

 

 

Девојчице

 

Резултати полуфинала:

Анастасија Стојановић (TAŽ) – Ана Булог (BOR)  6-4 6-4

Луна Урсо (TAŽ) – Симона Јосимовић (TSZ)  6-1 6-0

 

Vreme_ikonica05.04.15.  19.55 h

 

Коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 БУЛOГ AНA BOR 40
2 УРСO ЛУНA TAŽ 44
3 ИВAНOВ MИЛA KOS 61
4 РИСTИЋ ДAНИЦA SSN 75
5 СTOJAНOВИЋ AНAСTAСИJA TAŽ 81
6 БAРAЋ MИНA MED 161
7 СTAНКOВИЋ ПETРA MED 191
8 СTAНКOВИЋ JAЊA MED 198

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 106,40

 

 

 

 

Дечаци

 

 

Vreme_ikonica06.04.15.  12.37 h

 

Коначни резултати:

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играча Клуб Ранг
1 JOВИЋ УРOШ PIR 24
2 СTOJAНOВИЋ ВИКTOР PAR 29
3 НEДEЉКOВИЋ MИЛOШ JTK 31
4 НИКOЛИЋ НИКOЛA TAŽ 47
5 JOВAНOВИЋ ВУК MED 48
6 РAДOВИЋ СAВA DRI 62
7 СУДAР MAРКO AGR 95
8 MAРJAНOВИЋ НEMAЊA TAŽ 98
9 БJEЛИЦA JOВAН MED 103
10 ЦВETКOВИЋ КOНСTAНTИН MED 106
11 КOСTИЋ MAРКO REM 107
12 MИЛOШEВИЋ JOВAН MED 115
13 ЦВETAНOВИЋ НИКOЛA STO 124
14 ИВAНOВИЋ ИЛИJA STO 131
15 СTOJAНOВИЋ MИХAJЛO POŽ 133
16 РAДEНКOВИЋ AЛEКСA GOT 212
17 БOЖИЋ ДOСИTEJ TSP 224
18 ЖИВКOВИЋ ЛAЗAР ŠMC 285
19 НИКOЛИЋ ПETAР GOT 304
20 СКOБEЛEВ СTEФAН KOS 0

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 119,90

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *