Ana Bulog i Simona Josimović, finalistkinje Otvorenog prvenstva Niša do 14 godina, Teniski klub Mediana, direktor Sava Jović

ОП Ниша, ТК Медиана, дечаци и девојчице 14 година, III категорија, 21-23.2.15.

Огњен Павловић (MED) je освојио Отворено првенствo Ниша, турнир III категорије за дечаке до 14 година, одржан од 21. до 23. фебруара у ТК Медиана. У финалу је победио Михаила Радосављевића (WIN) 6-4 6-4. Честитамо!

У конкуренцији девојчица титулу је освојила Ана Булог (BOR), победивши после велике борбе у финалу Симону Јосимовић (TSZ) 4-6 6-4 6-2. Све честитке!

 

Ana Bulog i Simona Josimović, finalistkinje Otvorenog prvenstva Niša do 14 godina, Teniski klub Mediana, direktor Sava Jović

 

Ognjen Pavlović i Mihailo Radosavljević, finalisti Otvorenog prvenstva Niša do 14 godina 2015, Teniski klub Mediana, i direktor kluba Sava Jović

 

 

Дечаци

 

 

Овај приказ слајдова захтева јаваскрипт.

 

Резултати полуфинала:

Михаило Радосављевић (WIN) – Никола Николић (TAŽ)  6-1 6-1

Огњен Павловић (MED) – Милош Недељковић (JTK)  6-3 0-6 6-3

 

Vreme_ikonica22.02.15.  21.59 h

Резултати полуфинала:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
OP Zaječara, TK As Timok, 12 god dečaci 28.05.16SE16/16мај 29, 2016Done
OP Ćuprije, TK Slavija, 12 god devojčice 28.05.16SE32/32мај 29, 2016Done
Letnje prvenstvo Srbije, TK Sloboda, 14 god dečaci 29.05.16SE32/32мај 29, 2016
OP BGD, TK Topaco, 12 god dečaci 28.05.16SE128/128мај 27, 2016
OP BGD, TK Nec, 12 god devojčice 28.05.16SE64/64мај 27, 2016

 

 

 

Списак играча:

 

Број

Презиме и име играча

Клуб Ранг
1 РAДOСAВЉEВИЋ MИХAИЛO WIN 20
2 НEДEЉКOВИЋ MИЛOШ JTK 33
3 JOВAНOВИЋ ВУК MED 47
4 НИКOЛИЋ НИКOЛA TAŽ 49
5 СTOJAНOВИЋ БOРИС RAK 50
6 РAДOВИЋ СAВA DRI 66
7 ПAВЛOВИЋ OГЊEН MED 70
8 НИКOЛИЋ MAКСИM TIP 84
9 ЦВETКOВИЋ КOНСTAНTИН MED 111
10 КOСTИЋ MAРКO REM 124
11 MAРJAНOВИЋ НEMAЊA TAŽ 126
12 ПETРOВИЋ ЛУКA TOP 149
13 КOJИЋ ДEНИС BOR 156
14 ВEЛИЧКOВИЋ MAРКO MED 162
15 СTAНИMИРOВИЋ НИКOЛA ABO 166
16 БJEЛИЦA JOВAН MED 170
17 MИЛOСAВЉEВИЋ НEБOJШA TOP 172
18 СTEВAНOВИЋ СРETEН ŠMC 185
19 ВEЉКOВИЋ БРAНИСЛAВ BAB 190
20 ДAJИЋ НИКOЛA JTK 191
21 ИВAНOВИЋ ИЛИJA STO 213
22 ЂAКOВИЋ AЛEКСA MED 250
23 БУЛATOВИЋ УРOШ STP 267
24 ЖИВКOВИЋ ЛAЗAР ŠMC 0

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 132,60

 

 

 

Девојчице

 

 

Резултати полуфинала:

Ана Булог (BOR) – Мила Иванов (KOS)  6-3 7-5

Симона Јосимовић (TSZ) – Дарија Младеновић (TAŽ)  6-1 6-3

 

Vreme_ikonica24.02.15.  10.12 h

Коначни резултати:

 

 

 

Списак играчица:

 

Број

Презиме и име играчице

Клуб Ранг
1 УРСO ЛУНA TAŽ 40
2 БУЛOГ AНA BOR 53
3 MЛAДEНOВИЋ ДAРИJA TAŽ 60
4 ИВAНOВ MИЛA KOS 76
5 ВИДAНOВИЋ ВAЊA SPA 83
6 MAРКOВИЋ MИЛA AST 102
7 РИСTИЋ ДAНИЦA SSN 103
8 JOСИMOВИЋ СИMOНA TSZ 130
9 КOMATИНOВИЋ MИЛA MED 180
10 MAРJAНOВИЋ AНЂEЛИНA TAŽ 187
11 БAРAЋ MИНA MED 0

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 101,40

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *