ОП Ниша, TК Медиана, девојчице и дечаци 10 година, зелени ниво, 25-27.3.17.

Павле Чопић (SLO) и Миа Милисављевић (LAP) су победници Отвореног првенства Ниша, турнира зеленог нивоа за дечаке и девојчице до 10 година, одржаног 25. марта 2017. године у TК Медиана. Наше честитке!

Павле је у финалу победио Вељка Чакаревића (TP) 4-1 4-2, а треће место су освојили Милан Радојичић (SLO) и Никола Тошић (ŠMC).

Утешни турнир је освојио Огњен Миленовић (TAŽ), савладавши Самуила Честовалиева (HAR) 4-1 4-2.

Подршку другарима је пружила првакиња Србије до 12 година Лола Радивојевић (JAS), и на тај начин и Лола доприноси да турнири из програма Tennis 10’s добију на масовности.

Mia Milisavljević, Lola Radivojević, Otvoreno prvenstvo Niša do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mediana Niš
Победница Миа Милисављевић са Лолом Радивојевић

Pavle Čopić, Veljko Čakarević, Sandra, Otvoreno prvenstvo Niša do 10 godina zeleni nivo, Teniski klub Mediana Niš