Emilija Kojčić, Anđela Jocović, Otvoreno prvenstvo Novog Sada do 16 godina, Teniska akademija Elite Novi Sad

ОП Новог Сада, ТA Elite, девојке и младићи 16 година, I кат, 10-13.9.16.

Емилија Којчић (DIN) и Димитрије Зубац (NNS) су победници Отвореног првенства Новог Сада, турнира I категорије за девојке и младиће до 16 година, одржаног од 10. до 13. септембра у ТA Elite. Све честитке!

 

Емилија је у финалу победила Анђелу Јоцовић (SPL) 6-3 7-5, а Димитрије је савладао свог суграђанина Јована Вучића (ENS) 6-2 4-6 6-2.

Треће место су освојили Вера Марковић (CLA) и Анастасија Гутић (PRV), а код младића Душан Обрадовић (ROD) и Вук Марковић (VOJ).

 

Dimitrije Zubac, Jovan Vučić, Otvoreno prvenstvo Novog Sada do 16 godina, Teniska akademija Elite Novi Sad
Финалисти Јован Вучић и Димитрије Зубац

 

Детаљније ОП Новог Сада, ТA Elite, девојке и младићи 16 година, I кат, 10-13.9.16.

Емилија Којчић није изгубила ниједан сет на овом турниру, и показало се да јој је унапређењу њене игре допринео двоипомесечни боравак у САД, где је играла турнире – један је освојила, а играла је неколико финала и полуфинала – и где је вредно радила на кондиционој припреми.

 

Турнир је судила Ана Јовић.

 

 

 

Девојке

 

 

Резултати полуфинала:

 

Анђела Јоцовић (SPL) – Вера Марковић (CLA)  6-3 7-5

Емилија Којчић (DIN) – Анастасија Гутић (PRV)  6-0 6-4

 

 

🕥  13.9.16.  20.27 h

Главни жреб, коначни резултати:

NameTypeParticipantsCreated OnProgress
Dvoransko PRV Srbije, Beograd, 12 god devojčice 11.12.18SE32/32децембар 11, 2018
Dvoransko PRV Srbije, Beograd, 12 god dečaci 10.12.18SE32/32децембар 10, 2018
Dvoransko PRV Srbije kval, Beograd, 12 god devojč 09.12.18SE32/32децембар 9, 2018
Dvoransko PRV Srbije kval, Beograd, 12 god dečaci 08.12.18SE16/16децембар 8, 2018
OP Beograda, TK Privilege, 10 god dečaci 01.12.18SE16/16децембар 2, 2018Done

 

 

 

🕥  10.9.16.

Квалификације:

 

 

 

Списак играчица:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 ЈОЦОВИЋ АНЂЕЛА SPL 6 DA
2 ОБРАДОВИЋ МИНА VIC 10 DA
3 ДУДИЋ ДИНА CZ 11 DA
4 ГУТИЋ АНАСТАСИЈА PRV 20 DA
5 САВИЋ СОФИЈА TRI 25 DA
6 ДОМАЗЕТОВИЋ КАТАРИНА HAR 26 DA
7 ТОДОРОВИЋ АНЂЕЛА SET 32 DA
8 РАДОЈЕВИЋ АНАСТАСИЈА ABO 33 DA
9 ДАКИЋ ТАРА SET 35 DA
10 ПИНХАСОВА ГЛАФИРА ENS 50 DA
11 МАРКОВИЋ ВЕРА CLA 57 DA
12 РЕЉИЋ ЛЕНА NNS 59 DA
13 МИЦИЋ МАРИЈА STP 68 DA
14 БИЈЕЛИЋ НАДЕЖДА SPA 70 DA
15 СВИТЛИЦА ТИЈАНА ENS 72 DA
16 ЈАКШИЋ АНАСТАСИЈА BAN 76 DA
17 ДРЉАЧА МИЛИЦА CZ 92 DA
18 ДЕЛЕТИЋ СЕНКА TRI 106 DA
19 ПЕЈАКОВИЋ НАТАЛИЈА ZMA 108 DA
20 РАНКОВИЋ ДИВНА ZMA 110 DA
21 МИХАИЛОВ АЛЕКСАНДРА BAN 121 DA
22 КУЗМАН ЕЛЕНА VOJ 138 DA
23 ХРИБЉАН АЊА SPS 151 DA
24 РИСТАНОВИЋ МАРИЈА DJU 162 DA
25 БЛАГОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДРА DJU 164 WC
26 ЧОЛИЋ ТАРА PAR 179 WC
27 ДУКИЋ КАТАРИНА SET 0 WC
28 СЕНИЋ НАТАЛИЈА KRA 0 WC
29 ВАЈАГИЋ НАЂА MRD 0 QA
30 ЈОЛОВИЋ СТЕФАНА SOL 0 QA

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИЦА: 76,20

 

 

 

 

Младићи

 

 

Резултати полуфинала:

 

Јован Вучић (ENS)Душан Обрадовић (ROD)  6-1 3-6 7-5

Димитрије Зубац (NNS) – Вук Марковић (VOJ)  6-3 6-4

 

 

🕥  13.9.16.  18.03 h

Главни жреб, коначни резултати:

 

 

 

 

 

🕥  11.9.16.  10.19 h

Квалификације, коначни резултати:

 

Otvoreno prvenstvo Novog Sada za mladiće do 16 godina, Teniska akademija Elite Novi Sad

 

 

Списак играча:

 

Број Презиме и име играчице Клуб Ранг
1 НОВАКОВИЋ НОВАК TNT 6 DA
2 ЦВЈЕТАН МИРОСЛАВ DJU 7 DA
3 МАРКОВИЋ ЛУКА CLA 14 DA
4 ВУЧИЋ ЈОВАН ENS 17 DA
5 РАДЕНКОВИЋ ЛАЗАР PIR 18 DA
6 РАДАНОВИЋ СТРАХИЊА SPA 19 DA
7 ПЕЈЧИЋ ВЕЉКО TAŽ 22 DA
8 ИСКРЕНОВИЋ СТЕФАН PRV 30 DA
9 КАЛАФАТИЋ СТЕФАН SAJ 35 DA
10 СТОЈАНОВИЋ ВИКТОР PAR 40 DA
11 РАДОСАВЉЕВИЋ МИХАИЛО BAN 47 DA
12 КОСТИЋ ДУШАН INS 50 DA
13 ОБРАДОВИЋ ДУШАН ROD 55 DA
14 ЗУБАЦ ДИМИТРИЈЕ NNS 59 DA
15 РАКОЧЕВИЋ МИРО CLA 60 DA
16 КАЛЕНИЋ АНДРЕЈ DRI 61 DA
17 ТРАВИЦА ЈАКОВ DJU 63 DA
18 АНТОНИЋ ДАНИЈЕЛ ENS 66 DA
19 МАРКОВИЋ ВУК VOJ 67 DA
20 ОГЊЕНОВИЋ ДУШАН NNS 69 DA
21 ПОПОВИЋ СТЕВАН ABO 72 DA
22 БАЉ АЛЕКСАНДАР DRI 73 DA
23 МАЛОБАБИЋ ЛУКА ENS 82 DA
24 ТОМИЋ АЛЕКСАНДАР NNS 84 DA
25 ЈОВАНОВИЋ СТРАХИЊА NNS 85 WC
26 ПАВЛОВИЋ ОГЊЕН POŽ 141 WC
27 SHISHOV DMITRY ENS 167 WC
28 ПЕТРОВИЋ БОРИС NNS 95 QA
29 СИМЕУНОВИЋ АЛЕКСАНДАР SUN 96 QA
30 ЂОКИЋ ОГЊЕН DJU 105 QA
31 MARTISHEV VALERIY MIL 110 QA
32 ЈАКОВЉЕВИЋ АНДРЕЈ ASN 113 QA
33 БОЖОВИЋ АЛЕКСА OTK 119 QA
34 ЈОВАНОВИЋ МИХАИЛО SVS 120 QA
35 КАЛЕНИЋ ЛУКА DRI 136 QA
36 МАЦУРА МИЛАН HAR 156 QA
37 ПЕРОВИЋ БОЖИДАР VOJ 160 QA
38 РАДОВИЋ ЈОВАН NNS 178 QA
39 ДАВИДОВИЋ ДУШАН INS 187 QA
40 ЦВЕТКОВИЋ СТЕФАН SAJ 188 WCQ
41 ДЕЛИЋ УРОШ SAJ 252 WCQ
42 КРСТИЋ МИЉАН SSM 0 WCQ
43 ПОПОВИЋ ПРЕДРАГ ENS 201 ALT
44 ПЕРАЋ АЛЕКСА SAJ 0 ALT
45 KOSHKIN STANISLAV MIL 0 ALT
46 МИТРОВИЋ НИКОЛА SAJ 0 ALT
47 МАРТИНОВИЋ ДУШАН JEC 0 ALT
48 ЂОКОВИЋ АЛЕКСАНДАР OTK 0 ALT
49 МУШИЦКИ СТРАХИЊА SAJ 0 ALT
50 SMITH MITCHELL MIL 0 ALT

 

ПРОСЕЧАН РАНГ УЧЕСНИКА: 88,70

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *